6 IKEA عدم قفسه هک که قطعا نمی عدم خلاقیت در

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

خوب سیستم قفسه بندی می تواند یک راه طولانی در به طور موثر سازماندهی خانه خود را. نگاهی IKEA عدم قفسه: با یک شکل ساده و چند پس از اتمام آنها بسیار متنوع است و می تواند خریداری شده برای یک سرقت (با شروع در $7.99!). آنها در آشپزخانه, ادارات پستو و بیشتر خود را, براق, سبک مینیمالیستی با این نسخهها کار در طیف وسیعی از سبک دکور. و در اینجا بهترین بخش: این ساده قفسه می تواند هر چیزی اما. با کمی DIY این عدم قفسه ها به راحتی هک-قادر به هر آنچه در آن است شما نیاز به سازماندهی. نه تا به صورت عمده DIY? نیز وجود دارد مقدار زیادی از راه های خلاقانه به ترتیب قفسه بندی در فضای خود را به آن را برای شما کار می کنند با هیچ گر چه هنر اضافی مورد نیاز است.

ایجاد یک رستوران-شایسته نوار راه اندازی

نظر به این سطح از استاندارد نوار سبد خرید. وبلاگ نویس Kayla رودخانه ها با استفاده از عدم قفسه های طراحی خود را در خانه نوشیدنی ایستگاه با هم گروه بندی قفسه های با اندازه های مختلف (برخی کوتاه و برخی بلند و برخی از طول متوسط) به ترتیب که متناسب با ظرف خود را در فضا. سخت افزار در پایین یکی از قفسه ها به راحتی گهواره او ریشه شراب ،

برای یک راه ساده تر برای ایجاد نگاه از ساخته شده است در قفسه های کپی بلاگر لیندی Vanderschaff. او خود را تکمیل cabinetry موجود با استفاده از طول متوسط عدم قفسه که او پس از آن رنگ آمیزی و آویزان با براکت های ساخته شده در یک نگاه.

اضافه کردن به یک میز کنسول برای فضاهای کوچک

عدم قفسه می تواند تبدیل به یک جدول در فقط چند قدم آسان—و در این مورد خاص DIY آن تنها 10 دقیقه طول می کشد. وبلاگ نویس مگان Duesterhaus ایجاد این کلبه زیبا-y قطعه در یک لحظه با استفاده از 74-inch عدم قفسه و برخی از اضافی IKEA پاها که او در حال حاضر در دست داشتند.

ایجاد یک ورودی کوچک رها کردن نقطه

وبلاگ نویس جورج کری همچنین او ساخته شده با طول متوسط عدم قفسه به یک میز کوچک است که ایده آل بودجه پسند انتخاب برای یک ویژه باریک entryway. اضافه کردن بن در بالا به نگه داشتن کلید های, ایمیل های دسته سه تایی سگ و دیگر درب جلو ملزومات است. مانند Duesterhaus جورج نیز استفاده می شود IKEA, پاهای, به این قطعه را به زندگی است. او نصب شده در پشت قفسه به دیوار بنابراین این امر تنها نیاز به دو پا به جلو.

صنایع دستی روستایی عکس طنز

کوری دکر تبدیل عادی طولانی عدم قفسه به روستایی-شیک تصویر لبه با استفاده از رنگ آمیزی چوب که او چسب و میخ در به ورقه ورقه شدن سطح. پس از شناور فاقد قفسه در حال حاضر ساخته شده است در سخت افزار برای نصب این هک است که به عنوان ساده به عنوان با استفاده از رنگ و چسب به کامل نگاه روستایی.

سوار در یک گروه برای نشان دادن یک مجموعه

عدم قفسه های ویژه قفسه دیواری واحد می تواند یک خانه بزرگ برای هر مجموعه بزرگ. رشیدا بانک ها استفاده می شود فقدان او را به قفسه نمایش کفش برای یک بوتیک-ارزش نگاه. شما می توانید همین کار را با هر مجموعه ای ارزشمند از صفحه نمایش مانند گیاهان, آثار هنری, سرامیک, و بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de