6 طراحان به من مشاوره برای سازماندهی من کثیف قفسه—در اینجا 7 نکته که مشغول به کار

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من اصلا نظر خودم تزئینات داخلی متخصص اما من فراموش می دانم آنچه من می خواهم. من عاشق تجسم رنگ و بافت و مبلمان برای من فضا. و در حالی که آن را همیشه روشن کردن دقیقا چگونه من برنامه ریزی شده و من هنوز هم تغییر کردن همه چیز بسیار کمی من معمولا می توانید قطعه با هم دست دوم می یابد و مدرن تر تکه در راه است که باعث می شود من خوشحال است. همه چیز همیشه با هم می آیند از حق دور است ،

من به تازگی اجازه رفتن از این ایده از “کامل” اتاق و من شادتر از زمان. من استفاده می شود به نگه داشتن خودم از نشان دادن یک فضا و یا گرفتن عکس از آن را به سادگی دلیل آن نبود “کامل”. در حال حاضر من می دانم که بسیار شبیه به زندگی خود هر اتاق داده شده است هرگز به 100 درصد کامل است. کار در حال پیشرفت است و شایسته جشن گرفتن بیش از حد.

بنابراین هنگامی که نامزد من و من نقل مکان کرد و به ما زمان ردیف خانه در فیلادلفیا من خودم برخی از زمان برای کشف چیزهایی. من می دانستم که در نهایت فضاهای گرد هم می آیند و من در برابر اصرار به صرف پول من نیست که در مبلمان و فقط برای پر کردن فضا. این اتفاق می افتد در نهایت من به خودم گفت. به جز زمانی که آن را آمد به اتاق خواب من آن را نمی. دو بزرگ ساخته شده است در قفسه که خوش آمد می گوید من وقتی که من از خواب بیدار هر روز صبح و رفتن به خواب هر شب فقط نگاه هرگز کاملا درست و این برایم ناراحت کننده است. آنها می خواهم به هم ریخته و یا پر شده با سایر لباس ها و بدون توجه به آنچه من آنها را فقط به نظر نمی رسد به گرد هم می آیند به عنوان یک سازمان طراحی شده عمدی فضا.

من متوجه شدم که این ممکن است یک وضعیت به تماس در برخی از جوانب مثبت. چگونه می توانم تغییر همه چیز را در اطراف به طوری فضا را کاربردی تر, زیباتر و ساده تر برای مدیریت ؟ (و تمام آن را در بودجه!) در اینجا چیزی است که شش کارشناسان پیشنهاد شده است.

1. حذف همه چیز

اشلی مور بنیانگذار و مدیر طراح در مور خانه فضای داخلی پیشنهاد کرد که من شروع این روند با اولین خلاص شدن از همه چیز که در حال حاضر در قفسه. “حذف تمام لباس لوازم جانبی و یا دیگر آیتم های تصادفی که به آن تعلق نمی,” مور می گوید نشان می دهد به حرکت به کتاب بعدی (ما به آن دریافت کنید).

مور نبود تنها متخصص نشان می دهد این نقطه شروع, بنابراین من به دنبال مشاوره. پس از چند ماه از حرکت همه چیز در اطراف این اولین چیزی که من انجام داد. در حال حاضر من می توانید ببینید امکانات بیشتری در قفسه (هر چند همه کتاب هنوز هم من پایمال).

2. اضافه کردن سبدهای بزرگ به دو پایین قفسه

مور همچنین پیشنهاد انتخاب خاص مخازن به عنوان در هر مورد نیاز ذخیره سازی اضافی. به این ترتیب درهم و برهمی همیشه فرود آمد در آن مخازن به جای همه بر روی قفسه های خود را.

مگی گریفین موسس و سرب طراح مگی گریفین طراحی یک ظاهر طراحی شده, پیشنهاد یک راه حل مشابه برای پایین قفسه های خاص پیشنهاد من قرار دادن دو سبدهای بزرگ وجود دارد برای جمع آوری هر گونه کابل ، من در زمان مشاوره خود را. ما را نیاز به ذخیره سازی اضافی (و انگیزه برای ترک کابل, لباس و لوازم جانبی در هر قفسه). در پایان این دو سبد من خریداری شده برای پایین قفسه ها تنها چیزهایی که من خریداری شده به طور خاص برای این قفسه—و آنها به ارزش آن است.

مانند هر هزاره, من دوست دارم با استفاده از گیاهان به عنوان دکور. تقریبا در هر اتاق در خانه من حداقل یک گیاه, اما برای برخی از دلیل من تا به حال هرگز فکر نمی کردم به استفاده از گیاهان در اتاق خواب من به عنوان به خوبی—است که تا زمانی که تقریبا هر متخصص پیشنهاد اضافه کردن برخی از در.

“اضافه کردن سبزی در صورت امکان با یک گیاه کوچک در یک قابلمه سرامیک,” میشل Lisac بنیانگذار & اصل طراح میشل Lisac طراحی داخلی پیشنهاد شده است.

کتی و کاری از خانه پناهگاه پیشنهاد گیاهان نیز اشاره کرد که آنها خود را از راه های مورد علاقه به اضافه کردن میآید رنگ به فضا و پیشنهاد این 3-بسته آسان-به-مراقبت-برای گیاهان در آمازون به عنوان یک گزینه برای قفسه. در پایان, من قادر به گیاه برخی از تبلیغات من در حالی که در برخی از گلدان من تا به حال دروغ گفتن در اطراف. این راه حل 100 درصد رایگان و به پایان رسید تا یکی از مورد علاقه من تغییرات به فضا.

4. گروه کتاب بیشتر ملاحظه

من یک مقدار زیادی از کتاب ها. من باید احتمالا در نظر عبور برخی از آنها را به خانه جدید اما در حال حاضر حداقل آنها قرار داشته است و در خانه من از این قفسه ها تنها کسانی هستند که حس را برای ذخیره سازی آنها. مشاوره از کارشناسان در مورد تمام کتاب های متنوع ، برخی پیشنهاد تنها با استفاده از یک چند در قفسه دیگران پیشنهاد آنها را گروه بندی شده توسط تم. برخی به ذکر است که قرار دادن تیغ به سمت داخل خواهد اضافه کردن برخی از تعادل دیگران پیشنهاد تنظیم آنها را با رنگ. در پایان اصلی راه حل من به پایان رسید تا رفتن با یکی از کتی و Kari.

“یکی دیگر از گزینه خوبی خواهد بود برای ذخیره کتاب در قفسه های هر دو دیوار واحد را cohesions به قفسه” کتی و Kari پیشنهاد در ایمیل خود و همچنین ارائه بسیار اولیه ناقص از آنچه در آن ممکن است مانند نگاه کنید که من قدردانی.

در نهایت این بالا قفسه بيشترين فضا (هر دو آنها گسترش بیشتر در هر طرف از شما می توانید از فقط به دنبال در آنها). قرار دادن تمام کتاب در آن بالا قفسه بدان معنی است که بقیه از قفسه سپس تنها بود اتاق را برای یک میز قهوه و یا سایر ویژه, نمایش کتاب های. بخش مورد علاقه من از سازماندهی کتاب به این ترتیب است که دقیقا چه کتی و Kari ذکر شده هر چند—آن را ساخته قفسه فورا منسجم تر و متصل است.

5. اضافه کردن چیزهایی که نیست عکس ها یا کتاب

من می دانستم که من نیاز به اضافه کردن چیزهایی به قفسه که نیست عکس ها یا کتاب اما بخشی از من نگران که هر چیزی که من سعی کردم را نگاه بیش از حد با آب و تاب و یا سرد مانند اتاق یک هتل به جای زندگی در فضا است. من می خواستم اتاق خواب را گرم و روشن و پر از خاطرات نامزد من و من مورد علاقه مردم و سفر. خوشبختانه کارشناسان به من برخی از مشاوره خوب دقیقا چگونه من می تواند انواع مختلف از آیتم ها به فضا است.

“من در واقع عشق به فروشگاه و نمایش غیر منتظره اقلام در قفسه بدون توجه به آنچه در اتاق در آنها. من در حال حاضر یک غول نقره ای punch bowl بر روی صفحه نمایش در اتاق نشیمن من ساخته شده ins,” طراح داخلی استفانی از روغن زیتون + تیت پیشنهاد شده است. “اگر شما نامزدی/عروسی هدیه خانواده قطعات و یا مورد علاقه سفر سوغاتی که سزاوار می شود و در مورد پس از آن در نظر ذخیره سازی آنها را در قفسه.”

من نمی خواهید آن را به نگاه مانند یک هتل و یا یک اتاق با آب و تاب برای یک Instagram photo و من هم نمی خواهم به خرید هر چیز قشنگ و کم knacks. بنابراین برای این بیش از حد, من نمی خرید چیزی جدید. من نقل مکان کرد و در اطراف برخی از موارد است که ما در حال حاضر در خانه مثل یک عتیقه کاسه پر از مورد علاقه من پلاروید عکس, کنده کاری شده چوبی فیل و مجموعه ما از سفر قهوه جدول کتاب.

6. در نظر گرفتن گروه های سه و کوچک عکس های شرح داری

من فیل مجسمه سازی و پلاروید عکس ها چیزهایی هستند که من همیشه به حال و دوست داشتم اما آن زمان برخی از مشاوره در مورد دقیقا چگونه به نمایش آنها را برای آن به کار می کنند. هر دو Lisac و کتی و کاری به ذکر است که گروه بندی آیتم سه کمک خواهد کرد برای اضافه کردن برخی از تقارن به همه چیز.

نکته دیگری که واقعا به من کمک کرده بود از کتی استیکس, ایدا (شریک, طراحی, مدیر, LEED Green دیپلم) در اندرسون استودیو طراحی که پیشنهاد آیتم های در حال حرکت در اطراف قفسه با ایجاد کمی عکس های شرح داری. “سعی کوه در می رم 3-4 کتاب به صورت افقی و محل و لوازم جانبی کوچک در بالا” استیکس پیشنهاد شده است. برای برخی از دلیل این ایده از عکس های شرح داری با من گیر کرده و ساخته شده آن را آسان تر به ترتیب مجموعه ای از اقلام است.

من با تجربه متناوب موارد توسط گروه threes و twos و در نهایت آن را ایجاد یک تعادل بهتر از قفسه تا به حال تا به حال قبل به آن اشاره شد بسیار بیشتر از راه های موثر برای نمایش برخی از چیزهای مورد علاقه من.

7. بازی در اطراف با فضای بین قفسه ها

مانند کتاب های هر طراح به حال یک پیشنهاد متفاوت برای چه بین قفسه ها. در پایان هر چند برخی از انوا پیشنهاد نگه داشتن آینه و اضافه کردن یک جدول و یا آینه زیر دیگران اشاره کرد که یک کمد کار می کنند. بسیاری اشاره کرد که این امکانات برای این فضای بی پایان بود که ضعف من کمی.

در پایان اگر چه من در زمان از طراحان توصیه شد که آن را خوب به بازی در اطراف با این فضا—که فقط یک راه حل کامل. و تا آنجا که من عاشق طلا و آینه و یک تصمیم برای تغییر همه چیز را در نهایت برای ما ساخته شده زمانی که ما متوجه شدیم که این بسیار سنگین آینه نشده بود امن به دیوار. همه در همه ، ما تا به حال برنامه ای برای اضافه کردن یک کمد به فضا عوض, اما به عنوان آن را در بودجه ما اجرا یکی دیگر از برنامه.

تلاش برای تعادل سادگی و راه حل برای عدم آینه قدی مشکل ما در اتاق خواب ما آویزان یک آینه و متعادل آن را با یک آبشار گیاه. در حالی که آن است که احتمالا نهایی تنظیم من می خواهم برای این فضا کار می کند در حال حاضر. و تعجب مبلمان و آینه را ناگهان تبدیل به یک مقدار زیادی آسان تر به فکر می کنم در حال حاضر که قفسه های خود را سازمان یافته تر.

از همه بازخورد از شش طراحان من مصاحبه پیشنهادات فوق تنها بسیار نوک کوه یخ در نظر راه حل های خلاق برای فضا (هر دو سازمانی و زیبایی). همه از آنها الهام بخش من به فکر می کنم متفاوت در مورد فضا حتی اگر من قرار داده و هر نکته برای استفاده است. تجربه به من یادآوری است که گاهی اوقات بازسازی یک عنصر در صفحه اصلی خود است که به عنوان ساده به عنوان با شروع از یک کرباس خالی و قرار دادن همه چیز متفاوت است.

وجود دارد یک دوره طولانی از زمان وقتی که نا امید توسط یک عنصر طراحی در خانه من به معنای من می خواهم از ابتدا شروع—خرید مبلمان جدید است که من نمی تواند استطاعت و یا صرف زمان برای شکار بی معنی knickknacks و دکور. من صرف ماه بیدار شدن از خواب و احساس نا امید شده توسط هرج و مرج و به هم ریخته ظاهر من built-ins. معلوم است همه از آن زمان به تغییر چیزهایی در اطراف $20, برخی از نظرات کارشناسان و پنج شنبه بعد از ظهر را صرف مرتب کردن همه چیز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im