6 Cat Breeds برای افراد مبتلا به آلرژی (و به همین دلیل وجود دارد هیچ چیز مانند Hypoallergenic گربه)

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر شما تا کنون گوگل در اطراف برای hypoallergenic گربه نژاد و آمد تا دقیقا با نتیجه صفر که به دلیل hypoallergenic گربه ها واقعا وجود داشته باشد—حداقل نه نژاد که کاملا ضد حساسیت. اما این بدان معنا نیست که وجود ندارد برخی از نژادهای که بهتر است برای افراد مبتلا به آلرژی نسبت به دیگران.

مهم نیست که چه نوع حیوان خانگی شما به فکر گرفتن, چند, مشاوره حرفه ای زمانی که می آید به نژاد مختلف و آلرژی مسئول است و گام مهم است که تنها خود را و آینده خود را خزدار زندگی راحت تر و شادتر.

آیا گربه ها واقعا Hypoallergenic?

دکتر صدفی Zacharias, DVM, MS, VPM, BCMAS است معاون امور پزشکی برای گالانت یک شرکت زیست فناوری است که بانک سلول های بنیادی و توسعه احیا درمان با استفاده از یک حیوان خانگی طبیعی زیست شناسی درمان بیماری های آینده. دکتر Zacharias می گوید که اگر وجود دارد هیچ چیز مانند یک 100-درصد-ضد حساسیت گربه, وجود دارد برخی از چیزهایی که مهم است مردم باید بدانند وقتی که می آید به گربه ها و آلرژی است. برای مثال وجود این واقعیت است که گربه مو واقعا چه چیزی باعث واکنش در افرادی که آلرژی به گربه خود را تف (بله واقعا).

“علت اصلی این است که یک حساسیت زا تولید شده در یک گربه بزاق به نام Fel d 1 پروتئین است. این پروتئین به گربه مو از طریق نظافت و سپس ریختن به محیط زیست است که باعث می شود مردم بر این باورند که آنها آلرژی به گربه مو” دکتر Zacharias می گوید.

در حال بی مو گربه های ضد حساسیت?

اگر شما فکر می کنم که کاملا بی مو گربه به معنی صفر واکنش آلرژیک ندارند… فکر می کنم دوباره. پس نکته اصلی که باعث می شود انسان نسبت به گربه است که در بزاق خود را (نگاه کنید به بالا) داشتن یک گربه بی مو نیست رفتن به نگه داشتن شما به طور کامل محافظت از پتانسیل واکنش. “بسیاری از مردم بر این باورند مختلف وجود دارد گربه ها با انواع مختلف مو یا بدون مو در همه است که آنها را ‘hypoallergenic,'” دکتر Zacharias هشدار می دهد. “این مورد نیست پس همه گربه تولید آلرژن.”

اما از آنجا که گربه ها به راحتی می توانید انتقال بزاق خود را به موهای خود را هنگامی که آنها داماد اجتناب از گربه های مو کمک می کند و یک گربه بی مو کمک می کند تا شما برای جلوگیری از این مشکل است. “همه امید از دست داده است هر چند به دلیل برخی از نژاد وجود دارد که ریختن کمتر و یا نه در همه, که باعث می شود آن را آسان تر برای افرادی که حساسیت دارند برای به اشتراک گذاشتن یک خانه,” او می گوید.

6 گربه که ریختن کمتر (و در نتیجه ریختن کمتر حساسیت زا)

در هر صورت اگر شما آلرژی به گربه ها و در آوردن یکی به خانه خود را با توجه به ارزش نژاد که میریزد به عنوان چند آلرژن به عنوان امکان پذیر است. هنوز مطمئن شوید که نژاد گربه ها در این دسته قرار می گیرند? مشورت در زیر لیست.

دکتر Zacharias توصیف این نژاد به عنوان یک “دوست داشتن.. فوق العاده, بی مو همراه” که میریزد چند آلرژن به دلیل عدم وجود خود را از مو.

سیبری گربه یک دو کت خز (که ممکن است صدای ضد شهودی برای آلرژی رنج می برد) اما خز “قابل توجه برای داشتن یک سطح پایین تر از پروتئین های موجود در بزاق (Fel d 1) که مسئول ایجاد آلرژی در بسیاری از افراد” دکتر Zacharias توضیح می دهد.

“خفاش گوش چشم بزرگ و مواج با پوشش های Cornish رکس یک نگاه متمایز و فوق العاده ابریشمی کت با توجه به داشتن موهای گارد یا بیرونی کت مانند نژادهای دیگر می گوید:” Kurt Venator DVM, دکترا, ارشد دامپزشکی افسر در Purina.

“شبیه به Cornish رکس را دوان رکس تنها دارای یک زیر لایه. این نژاد گاهی اوقات به نام یک سگ پشمالوی باهوش که خرخر می کند, با توجه به, فرفری, کت و wagging دم که او خوشحال است” Venator می گوید.

“روسیه و آبی ملایم و آرام و وفادار و بر خلاف دیگر نژاد, روسی, بلوز, آیا ریختن به طور مداوم. به سادگی شانه کت او چند بار در هفته به نگه داشتن آن را نرم و براق” Venator توضیح می دهد.

“همچنین شناخته شده به عنوان یک سیامی های بالی یکی از چند نژاد که تولید کمتر Fel d 1 از نژادهای دیگر می گوید:” Venator.

شما می توانید ایجاد ایمنی نسبت به گربه آلرژی دارید ؟ و یا از رشد آنها ؟

نظر از اینکه آیا یا نه کسی می تواند ایجاد ایمنی نسبت به گربه حساسیت زا و یا رشد کردن از آنها, شما می توانید پیدا کردن شواهد حدیثی که می گوید که این ممکن است به درجات مختلف—اما آن را نیز قطعا چیزی نیست که به تعداد. اگر شما می خواهید به خود را کاهش دهد گربه آلرژی یکی دیگر از گزینه به نظر چیزی است که کاهش آلرژن است که گربه خود را به تولید با توجه به Kurt Venator DVM, دکترا, ارشد دامپزشکی افسر در Purina.

“صرف نظر از گربه خود را نژاد, ابزار وجود دارد خارج وجود دارد که می تواند کمک به مدیریت گربه حساسیت زا کمک به صاحبان گربه بود نزدیک هم با گربه ها آنها را دوست دارم” او می گوید. Venator توضیح می دهد که Purina را توسعه داده است یک غذای گربه—نرم افزار برنامه ریزی LiveClear—که شامل یک پروتئین است که متصل به آلرژی زا پروتئین در گربه’ بزاق و خنثی اثرات آن است. “با کاهش فعال Fel d 1 در گربه بزاق را کاهش آلرژن است که انتقال به گربه مو و شوره زمانی که آنها داماد در نهایت کاهش حساسیت زا در محیط زیست” Venator می گوید. “در واقع در یک مطالعه منتشر شده تغذیه Pro برنامه LiveClear نشان داده شد برای کاهش آلرژی در گربه مو و شوره به طور متوسط 47 درصد شروع و در هفته سوم روزانه تغذیه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>