50 درجه در راجستان چورو قرمز گرما هشدار در شمال هند Vidarbha

50 Degrees In Rajasthan's Churu, Red Heatwave Alert In North India, Vidarbha

یک موج گرما هشدار صادر شد برای راجستان Delhi Haryana, Uttar Pradesh, Madhya Pradesh و Vidarbha

دهلی نو:

قرمز heatwave هشدار صادر شد برای ماهاراشترا خشکسالی مستعد Vidarbha منطقه, Madhya Pradesh, Uttar Pradesh, Haryana, Delhi و راجستان که در آن چورو ثبت یک روز در دمای 50 درجه سانتیگراد – دوم داغترین روز تا کنون ثبت شده در ماه مه پس از مه 19, 2010. هواشناسی بخش نیز صادر باران قرمز هشدار برای آسام مگالایا و آروناچال پرادش تا مارس 28.

در روز سه شنبه دمای بالای 47 درجه سانتیگراد ثبت شد در دهلی نو ماهاراشترا ناگپور و اکولا مناطق Prayagraj در اوتار پرادش و حصار در هاریانا. جیوه افزایش یافت گذشته 46 درجه-علامت گذاری در آگرا و Banda شهرستانها در اوتار پرادش و راجستان را Jaisalmer Bikaner کوتا, سری گنگانگر و جیپور مناطق و ماهاراشترا چندراپور و وردها مناطق روزانه آب و هوا بولتن هند هواشناسی بخش (آی) نشان داد.

دماهای غیر منتظره ای شدید برای ماه مه گزارش شده از قطعات دهلی نو ساخت سهشنبه داغترین روز از فصل نشده است. این Palam رصدخانه ثبت شده 47.6 درجه سانتیگراد – بالاترین سطح از مارس 18, 2010 – و Safdarjung لمس 46 درجه و آخرین ضبط شده در مارس 19, 2002.

شدید heatwave شرایط غالب بر هاریانا که در آن حصار منطقه بود داغترین محل در 48 درجه سانتیگراد است. این ملاقات پیش بینی است که heatwave شرایط پیروز خواهد شد در پنجاب و هاریانا و دهلی نو برای دو روز آینده و بیش از اوتار پرادش به صورت سه بعدی-چهار روز.

امداد است که به احتمال زیاد در, National Capital Region (NCR) پس از 28 مه تا زمانی که یک غربی اختلال است به احتمال زیاد به را نور باران سر از آی را در منطقه پیش بینی مرکز Kuldeep Srivastava گفت. “گرد و غبار طوفان و رعد و برق با وزش باد تا 60 kmph به احتمال زیاد بیش از این شورای ملی مقاومت در روز جمعه و شنبه” او اضافه شده است.

IMD مسائل رنگ-کد هشدارهای بسته به شدت از هر گونه آب و هوا سیستم صعودی و سبز و زرد و نارنجی و قرمز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>