5 چیزهایی که شما نیاز به دانستن در مورد خود را تمیز کردن ماسک صورت با توجه به PPE متخصص

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

با محافظ ماسک صورت در کوتاه مدت عرضه و تقاضای بالا از آن مهم تر از همیشه برای حفظ آنها. اما با دستورالعمل های بسیاری از خارج وجود دارد, می توان آن را سخت به دانستن دقیقا همان است که اقدامات لازم را برای اطمینان از شما در حال استفاده از ماسک خود را هر دو با خیال راحت و به طور موثر. به عنوان مثال: شما می توانید یک ماسک قبل از اقدام به ضد عفونی کردن آن است ؟

با توجه به جید Flinn یک پرستار مربی برای Biocontainment واحد در دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی که متخصص در تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) یک قاعده سرانگشتی مناسب این است که برای درمان ماسک خود را مانند شما رفتار خود را undergarments.”من همیشه توصیه می کنند که شما خود را تغییر دهید ماسک مانند شما خود را تغییر دهید, زیر:, روزانه,” او می گوید.

هنگامی که شما خود را در ماسک کردن چه چیزی شما را با آن انجام دهید ؟ این بستگی دارد که چه نوع از ماسک شما با پوشیدن. در اینجا برخی از راهنمایی از Flinn برای تمیز کردن و مطابق با اصول بهداشتی خود را به صورت های مختلف پوشانده اند.

شما می توانید شستن پارچه ماسک و bandanas اما شستن آنها را به طور جداگانه.

نکته مهم دیگر Flinn می کند: آگاه که بخش هایی از این ماسک شما انجام دهد و نمی لمسی در هر بخشی از این برداشت مطابق با اصول بهداشتی یا اپیدمیولوژیک روند. در نظر بیرونی از ماسک و دست خود را آلوده پس از بیرون رفتن در ملاء عام. “زمانی که شما پوشیدن PPE باید وجود داشته باشد یک طرز فکر را تغییر دهید که در آن شما یک کمی بیشتر آگاه از محیط زیست خود را,” او می گوید. “این مهم است که آگاه باشید از آنچه شما در حال لمس کردن است.”

ادامه مطلب: ساده ترین راه برای ایجاد خود را بدون دوختن پارچه ماسک صورت

برای ضد عفونی کردن ماسک های جراحی و N-95 ماسک تکیه بر زمان.

اولین چیزی که به خاطر داشته باشید: زمانی که ممکن است N-95 ماسک و ماسک های جراحی باید حفظ شود برای کارکنان بهداشتی درمانی که به آنها نیاز دارید. اگر شما اتفاق می افتد به در اختیار داشتن هر نوع ماسک شما می توانید استفاده مجدد از آنها را به عنوان شما نیاز به اما نمی پرتاب آنها را در لباس های شسته شده. در عوض زمان بهترین راه برای پاکسازی ماسک شما می خواهید به استفاده مجدد.

Flinn توصیه حلق آویز آلوده ماسک برای موهای خشک و یا خروج از ماسک در یک کیسه کاغذی برای 72 ساعت قبل از پوشیدن دوباره آن را (که طولانی ترین مقدار از زمان coronavirus انتظار می رود که برای زندگی در هر سطح). اگر شما بیش از یک ماسک در خانه آن را یک ایده خوب را به آنها می چرخند: در حالی که یک ماسک است د-germing در کیسه های کاغذی با استفاده از یکی دیگر اگر شما نیاز به بیرون رفتن برای کارهای ضروری, پس گرفتن, تازه, کیسه کاغذ و تعویض آنها.

مقاله در اینجا مهم است چرا که آن را تنفس مواد. Flinn می گوید که او شنیده ام برخی از مردم در حال خروج از ماسک خود را در کیسه های پلاستیکی و زمانی که آنها استفاده می شود اما این عمل می تواند عواقب منفی داشته باشد: “کیسه های پلاستیکی یک انکوباتور برای هر مايع داخل ماسک,” او می گوید.

شما می توانید با استفاده از کیسه ترفند چندین بار (با پاک کردن کیسه) به re-پوشیدن یک ماسک اما نگه داشتن چشم در یکپارچگی ماسک را به مطمئن شوید که آن را هنوز هم برای جلوگیری از ذرات هوابرد—مطلب در زیر کلیک کنید.

می تواند اشعه ماوراء بنفش از خورشید ضد عفونی کردن ماسک صورت?

در حالی که اشعه ماوراء بنفش می تواند از لحاظ فنی zap پاتوژن—برخی از مراقبت های بهداشتی با استفاده از امکانات ویژه تجهیزات اشعه ماوراء بنفش برای ضد عفونی کردن ماسک—Flinn می گوید آن را یک ایده خوب را به تلاش بهداشتی ماسک خود را با ترک آن را در آفتاب است. این امر به ویژه برای فولاد ماسک و N-95 ماسک. “وجود دارد یک تکه از فوم در پل بینی است که می تواند تجزیه شدن در نور خورشید,” او می گوید.

شما می توانید با استفاده از بخار برای پاکسازی صورت ،

یک کشتی بخار می تواند یک راه عالی برای ضد عفونی کردن برخی از لباس مانند ورق اما جست و خیز بخار وقتی که می آید به ماسک خود را. Flinn می گوید: از لحاظ تئوری بخار می تواند موثر در ضد عفونی ماسک, اما آن را یک ایده خوب به رول تاس در PPE. هر بخار متفاوت است و هیچ راهی برای دانستن این که آیا شما به اندازه کافی با استفاده از گرما و یا رطوبت به کشتن ویروس. به علاوه او می گوید: ماسک های چند لایه و بخار پز را تنها نفوذ به سطح. در شستن لباس های شسته شده است یک راه قابل اطمینان تر برای دریافت gunk از ماسک های الیاف.

هنگامی که آن زمان برای خلاص شدن از یک ماسک صورت?

چند نشانه که شما ماسک—فولاد N-95 یا پارچه—آماده به بازی شیر یا خط: اگر این مشخصه خاکی اگر وجود دارد را آشکار می پوشند بر الیاف و یا اگر هر بخشی از آن آسیب دیده است از جمله گوش حلقه. وقتی که آن زمان به دور خود, ماسک, Flinn توصیه پرتاب آنها را در یک سطل زباله می تواند در خانه خود را. بهتر است به استفاده از یک سطل زباله می تواند با درب (مانند آشپزخانه خود زباله به جای حمام خود را bin) برای جلوگیری از دوباره aerosolization اگر می توانید آشفته است. و یا شما فقط می توانید آن را به خارج از خود زباله بلافاصله. مطمئن شوید که همیشه به شستن دست های خود را به طور کامل پس از آمدن به تماس با هر چیزی که می تواند آلوده شود.

چگونه می توان بدون دوختن پارچه ماسک صورت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im