5 Smart IKEA هک بسته ذخیره سازی بیشتر به کوچک خود را از گنجه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

آیا نمی شود فریب اندازه کوچک پستو می توانید بسته پانچ! فقط به این دلیل آنها ممکن است کوتاه در فضا به این معنا نیست کوچک پستو نمی تواند ارائه باهوش راه حل های ذخیره سازی و با IKEA در خدمت برخی همیشه لذت بخش قیمت امتیاز ساخت بسیاری از کوچک خود را از گنجه ندارد به شکستن بانک. در واقع این کوچک گنجه IKEA هک شده بنابراین شما حتی ممکن است بخواهید به ترک درب باز است. در اینجا این است که چگونه به بهترین استفاده را از کوچک خود را از گنجه با برخی از تازه IKEA هک.

انتخاب قطعات است که متناسب با ابعاد خود را به عنوان (نزدیک به) کاملا به عنوان امکان پذیر است

یک کلید بزرگ برای به حداکثر رساندن فضای کوچک ساخت بسیاری از ابعاد آن است. Kelin از ادریسی Treehouse با استفاده از سه IKEA TROFAST واحد برای این تصویر شایسته کوچک سازی گنجه. “اول از همه TROFAST عمق 12 اینچ است که مناسب برای یک استاندارد 24 اینچ عمیق گنجه. قیمت های بی نظیر بیش از حد” می گوید Kelin. “به آن نگاه سفارشی من آنها را رنگ همان رنگ به عنوان گنجه من دیوار.” که با توجه به رنگ مطابق واقعا این هک به سطح بعدی.

حرکت یک کمد به گنجه اضافی خورده سازی

این یک درب گنجه شما قطعا می خواهید به ترک باز است. برای به حداکثر رساندن فضا در گنجه های کوچک, Rox ون دل تصمیم به اضافه کردن در IKEA TARVA کمد به دلیل عمیق زیر شلواری. “من همیشه دوست داشتم نگاه عطار کارت کاتالوگ می گوید:” ون دل. “متاسفانه, آنها بسیار گران است.” او تصمیم گرفت به منظور جلب از آن الهام و استفاده از دلار فروشگاه چوب جبهه سخت افزار از آمازون و سرگرم کننده رنگ رنگ را به این TARVA کمد نگاه جدی بالا پایان.

را آینه انجام دو وظیفه

بسیاری از جعبه شامل یک آینه بر روی درب. بسیاری از جعبه های حاوی طلا و جواهر مجموعه. چرا ترکیب آنها ؟ هنگامی که جسیکا Micallef قرار داده و او IKEA آینه بر روی دیوار (شبیه این) او متوجه وجود یک مقدار مناسب و معقول از فضای پشت آن و تصمیم گرفت آن را به خوبی با استفاده از ذخیره سازی طلا و جواهر مجموعه پشت آن است. “من دوست دارم که آن را مانند به نظر می رسد به طور منظم آینه در خارج, اما زمانی که شما آن را باز کنید; این همه گنجینه های خود را در پشت آن” او می گوید. “ذخیره سازی که عملی و زیبا می شود نقاط اضافی.”

مخلوط کردن زیر شلواری و قفسه برای به حداکثر رساندن قابلیت های

این گنجه که سرز Mercurio از رویای صورتی ایجاد شده برای دخترش استفاده از IKEA PAX کمد لباس دارای فضا برای زیر شلواری, چند, گنجه, میله های قفسه کتاب و همچنین کمی آماده گرفتن منطقه با یک آینه و مو—ایرنا-در حالی که همه به دنبال کاملا شایان ستایش. “پستو اغلب نادیده گرفته شده زمانی که تزئین اما ایجاد یک گنجه است که فضای زیبا و کاربردی را الهام بخش شما را به نگه داشتن آن سازمان می گوید:” Mercurio. شما می توانید ببینید که چگونه او DIYed این هک در اینجا.

DIY یک گنجه سفارشی با قفسه

وجود دارد هر چیزی بیلی قفسه کتاب نمی توانید انجام دهید ؟ کیسی Freeburg از خانه و مقدس می گوید که او مدت زمان طولانی تر برای زیبا گنجه سفارشی برای مهد کودک خود را, اما صرف هزاران دلار از سوال بود. “بنابراین من به IKEA جایی که من استفاده می شود ارزان سفید قفسه بندی برای ایجاد بسیار خود من DIY گنجه سفارشی. در حال حاضر من لبخند هر بار که من برای باز کردن این درب گنجه,” او می گوید. “در هر اینچ از فضای گنجه استفاده شده است و هر واحد از اقلام خود را در نقطه تعیین شده.” شما می توانید الهام بخش تحول در اینجا.

بنابراین هیچ بهانه ای! خود را کوچک گنجه می تواند خیره کننده و کاربردی و بودجه دوستانه با چند IKEA محصولات و کمی خلاقیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im