5 پرچم قرمز به سازمان دیده بان برای به حرکت در می آید شرکت کلاهبرداری

این غم انگیز اما واقعی: حرکت شرکت کلاهبرداری وجود دارد و آنها در حال تلاش به شما احمق. در یکی از شایع ترین محرک را به شما lowball برآورد بار همه مسائل خود را در کامیون خود را و پس از آن ادعا می کنند قیمت است که در واقع دو و نگه دارید و همه چیز خود را گروگان گرفتند تا زمانی که شما پرداخت.

یکی دیگر از رایج کلاهبرداری با توجه به نوح Duarte, آموزش مدیریت در غول مهربان شرکت در حال حرکت است استخدام تکان دهنده برای یک زمان خاص و سپس آنها هرگز نشان می دهد و نمی برقراری ارتباط با شما که آیا شما به پرداخت سپرده یا نه. این واقعیت وجود دارد که شرکت در حال حرکت به عمد overbooked در جهت پیدا کردن کمترین قیمت حرکت می کند.

اجازه ندهید که آن را به شما اتفاق می افتد. سازمان دیده بان برای این پرچم قرمز هنگامی که شما به دنبال یک شرکت در حال حرکت.

این شرکت هیچ اعتبار

اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که تحقیقات خود را. گوگل شرکت در حال حرکت. آیا هر گونه بررسی ؟ و اگر چنین است آیا آنها مثبت یا منفی ؟ نگاهی به مخازن آنلاین مانند moving.org برای دیدن اگر آنها ذکر شده به عنوان یک کسب و کار مشروع. بررسی با بخش حمل و نقل به دیدن اگر آنها محفوظ است. از آنها بخواهید برای یک گواهی بیمه. بررسی کامل اطلاعات تماس و مطمئن شوید این تصاویر را بر روی سایت نیست فقط عکس سهام.

شما می توانید یک نقل قول به سرعت… تقریبا بیش از حد به سرعت

برخی از وب سایت های ارائه یک نقل قول سریع که در آن شما را وارد کنید تمام اطلاعات خود را ارسال و سپس دریافت نقل قول در عرض چند دقیقه. سازمان دیده بان برای این می گوید: Rachael لیون مدیر بازاریابی در المپیا در حال حرکت است. در بهترین حالت خود را حرکت خواهد بود پرورشی به کسی وابسته نیست با واقعی شرکت در حال حرکت. در بدترین حالت شما قربانی یک کلاهبرداری است.

“شما نمی دانید هر چیزی در مورد این شرکت و در پایان روز آنها در واقع نمی انجام حرکت یا مدیریت حرکت در همه” لیون گفت. “در حال حرکت است Grubhub سفارش. شما اعتماد به کسی که با تمام اموال دنیوی.”

دوآرته موافق به دور ماندن از پیمانکاران فرعی. “شما می خواهید بدانید که در حال آمدن به خانه خود را,” او دلیل.

وجود دارد عدم ارتباط

مشکل در تماس با محرک خود را یک پرچم قرمز بزرگ, لیون می گوید. اگر آنها نمی خواهند با شما ارتباط برقرار درست قبل از حرکت شما می توانید مطمئن شوید که آنها نمی خواهد ارتباط درستی در حال حرکت—و یا آنها ممکن است قطع ارتباط به طور کامل نشان نمی دهد تا در همه.

شما نمی داده شده نوشته شده است نقل قول

دریافت نقل قول نوشته شده برای حرکت می کند. محرک نیاز به یک موجودی فیزیکی از اموال خود را—که آیا آن را انجام می شود از طریق تلفن با چت تصویری و یا در فرد است.

“به منظور برای آنها را به قول به حرکت آنها نیاز به درک دامنه حرکت” لیون می گوید. “اگر کسی فقط به نقل از شما یک قیمت بدون دانستن آنچه در آن است که نیاز به نقل مکان و جزئیات این خدمات است که شما نیاز دارید و سپس آنها چه هستند پایگاه quote؟”

این شرکت درخواست های زیادی پرداخت نقدی یا تنها

اگر هر شرکت می خواهد شما را به پرداخت برای حرکت در کامل حتی قبل از حرکت هر چیزی که بزرگترین پرچم قرمز از همه است. و اگر آنها درخواست پول نقد تنها آنها احتمالا یک شرکت قانونی. لیون اشاره می کند که تقریبا هر شرکت در حال حرکت را بپرسید برای سپرده; فقط فکر چقدر است و چگونه آنها می خواهند به پول است.

و فراموش نکنید که شما باید حقوق قانونی

گاهی اوقات هزینه های در حال حرکت را بیش از این شرکت برآورد اولیه. که می تواند اتفاق می افتد به دلایل مختلف مانند نیاز به حرکت بیشتر (و یا سنگین تر) مسائل از اصل برنامه ریزی شده. اما گاهی اوقات آن متورم هزینه نیست توجیه می شود. چیزی که مهم است به یاد داشته باشید که شما باید حقوق در اینجا—به خصوص اگر این شرکت حاضر به انتشار اموال خود را تا زمانی که آنها پرداخت می شود.

با توجه به فدرال موتور حامل مدیریت ایمنی شما پس از پرداخت 110 درصد از یک شرکت در حال حرکت را برآورد اولیه این شرکت از نظر قانونی دیگر مجاز به نگه داشتن اقلام خود را به گروگان گرفتند. پس از شما را که پرداخت این شرکت می توانید به عقب می آیند و مذاکره باقی مانده از قیمت—اما تنها اگر وجود دارد یک دلیل مشروع مانند شما نیاز به یک اتاق زیر شیروانی بسته بندی شده است که شما نمی اطلاع رسانی این شرکت از قبل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im