5 قطعه از مبلمان اتاق خواب شما باید به خرید استفاده می شود برای صرفه جویی در پول

اگر شما در بودجه تنگ های جدید خرید مبلمان اتاق خواب است که احتمالا در بالای خود را به انجام لیست. همراه با ساخت آپارتمان تزئینات ساده تر در کیف پول خود را که “thrifty” تقریبا می رود هرگز از سبک. براق تولید لامپ از یک فروشگاه خرده فروشی است که همیشه خوب است اما آیا ضرب و شتم یک نور ثابت خود را از محلی محموله مغازه ؟

نه تنها قطعه ای از Facebook, بازار OfferUp و صرفه جویی محلی مغازه های قیمت مناسب, اما آنها همچنین آوردن شخصیت خود را به خانه خود گفتن یک داستان غنی تر از قطعات جدید ارائه دهد. اینجا خانه کارآموزان و طراحی علاقه مندان به اشتراک گذاری بهترین مبلمان برای اتاق خواب خرید استفاده می شود برای صرفه جویی در پول.

لامپ ترین پس از دنبال قطعه برای فروش استفاده می شود. واندا کولون مربی و یکی از بنیانگذاران آکادمی مرحله بندی صفحه اصلی و طراحی می گوید که مسن تر لامپ های سرگرم کننده را به خرید در ازای ارزان لامپ طبقه است که همه به دنبال همان. “پیر, نور, هنر دکو روشنایی بسیار زیبا است و می توان در تقریبا در هر محیط به عنوان یک قطعه مکالمه,” او می گوید. اگر خانه خود را به سبک التقاطی از غیرمتعارف به کشور را یکی از اساسی ترین اتاق خواب مورد سرقت نشان می دهد و تبدیل به یک پر جنب و جوش و نقطه کانونی در فضا خود را.

Nightstands هستند دست دوم باید. با توجه به طراحی علاقه مندان Seana فریمن به “جام مقدس و دست دوم خرید” پیدا خاص ترین قطعه ای است که نیاز به حداقل مقدار از کار. حتی اگر شما مطمئن نیستید از یک رنگ و یا خراش کوچک فریمن می گوید: شما باید برای نقاشی و یا پرداخت بیشتر جداول پایان. “بدون در نظر گرفتن آنها هنوز هم ارزان تر از بسیاری از جدید nightstands در همان مقدار” او می گوید. اگر شما به دنبال برای یک نگاه بد بو, خرید یک تنه ظریف گام مدفوع یا سینی جدول برای استفاده به عنوان یک out-of-the-box میز کنار تخت او می گوید:.

فریمن می گوید: شما به راحتی می توانید لهجه 10 تا 20 درصد از خانه خود را با دست دوم می یابد به عنوان یک شکل یا سبک افزایش طرح طراحی اتاق. فورت Lauderdale خانه فيزيوپاتولوژی Bridget پادشاه در می یابد که گذشته از کوچک گلدان و آینه وجود دارد ارزش خرید آثار هنری بزرگ استفاده می شود. “هنگامی که شما 18-پا سقف شما نمی توانید 36 36 قطعه از آثار هنری از HomeGoods که در مقیاس بزرگ دیوار بنابراین شما می توانید پیدا کردن برخی از واقعا خوب غیر معمول بزرگتر قطعه از آثار هنری که شما نمی خواهد پیدا کردن در خرده فروشی ملی” شاه می گوید. در پایان کوچکتر او می گوید: برخی از بهترین دکوراسیون در فروشگاه های صرفه جویی در کتاب هستند. آنها ارزان و آسان را به خانه و هدفمند قطعات به صنوبر تا هر گونه حلق آویز قفسه.

اگر شما مدبر وقتی که می آید به پروژه های خلاق headboards متنوع ترین اتاق خواب قطعه به سادگی با. زمانی که او کار می کرد برای TLC را “خانه ساخته شده, ساده”, Colón می گوید او thrifted مانتل از یک فروشگاه محموله آن را رنگ سفید و مضطرب آن گردد مرجان نقاشی در بالای آن است. دریافت این: کل بالین تنها هزینه $50. اگر شما آماده را که خلاق جهش او می گوید شما می توانید پیدا کردن کرکره و یا منتل و به سادگی پوشش آنها را در پارچه و یا رنگ. اگر شما پیدا کردن یک کل قاب تخت یا بالین فریمن می گوید: حتی اگر وجود دارد برخی از خراش و شما می توانید پریشانی آن و یا پوشش آن. “لمس آن فقط اضافه کردن به که ضربان قلب که soulfulness در اتاق,” او می گوید.

شما همیشه باید هدایت به دور از تشک استفاده می شود و هر چیزی را با پارچه نرم مثل ملافه. یک استثنا برای این قانون ؟ فرش. منطقه بزرگ فرش تمایل به اجرا در سمت گران بنابراین این موارد قطعا ارزش خرید دست دوم. “من قطعا بررسی وضعیت فرش و من تکیه به سمت های بالاتر پایان راه” شاه می گوید. به جای خرید یک فیبر طبیعی فرش او می گوید: پشم یا پلی پروپیلن فرش بیشتر لوکس و عملی برای خرید استفاده می شود. این مهم است بسیار به طور کامل بازرسی فرش به مطمئن شوید که وجود ندارد هر حیوان خانگی لکه ها یا بو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de