5 کارگران مهاجر کشته و 15 مجروح به عنوان کامیون لبنان در Madhya Pradesh

5 Migrant Workers Killed, 15 Injured As Truck Overturns In Madhya Pradesh

در مجموع 18 نفر در کامیون لادن با انبه: منطقه جمع آوری Narsinghpur

Narsinghpur (Madhya Pradesh):

پنج مهاجر کارگران کشته و 15 مجروح در Madhya Pradesh اواخر شب گذشته هنگامی که یک کامیون آنها در سفر بودند در لغو در یک روستا حدود 200 متر دور از پایتخت دولت بوپال. این گروه از 20 شروع سفر خود را از حیدرآباد و در راس بودند به Madhya Pradesh را در شهرستان جانسی و یک شهر در اوتار پرادش در یک کامیون حامل انبه.

کامیون واژگون در یک روستا در Narsinghpur گفت: مقامات. کسانی که مجروح شده اند بستری در بیمارستان به آنها گفت:, و اضافه کرد که دو نفر از آنها حیاتی هستند.

همه آنها مورد آزمايش قرار coronavirus پس از یک کارگر نشان داد علائم این بیماری بسیار مسری است که آلوده بیش از 60 ، 000 در سراسر کشور و کشته شدن بیش از 1,900.

این واقعه دو روز پس از 16 مهاجران در یک گروه از 20 اجرا شد بیش از یک قطار باری در حالی که آنها خواب بودند بر روی آهنگ در ماهاراشترا باعث غلیان احساسات تسلیت در سراسر کشور. مهاجران بودند و راه رفتن را از سرم در ماهاراشترا به Bhusaval در Madhya Pradesh, 157 متر از هم جدا.

پلیس گفت که این مهاجران ظاهرا تصمیم به راه رفتن بر روی خطوط راه آهن برای جلوگیری از این بزرگراه که در آن آنها را به خطر انداخته گرفتن متوقف شده است. مهاجران به احتمال زیاد فرض بر این است که قطار نمی شد در حال اجرا با توجه به کروناویروس مستند و خسته از راه رفتن در مسافت های طولانی آنها خواب کردن در آهنگ های, به گفته پلیس.

Lakhs از مهاجران دانش آموزان و دیگران مانده بودند سرگردان در ماه مارس پس از یک مستند در سراسر کشور از جمله بستن از حمل و نقل عمومی با توجه به همه گیر شد و اعلام کرد تنها با چند ساعت متوجه. سمت چپ با هیچ پول و غذا و سرپناه آنها تنظیم برای صفحه اصلی در پا و یا در چرخه تحریک یک بحران انسانی.

با وجود تلاش های مرکز و ایالات متحده برای کمک به آنها در رسیدن به خانه در قطار و اتوبوس و بسیاری هنوز هم ادامه پیاده روی طولانی خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de