5 احساس-کتاب های خوب است که ذهن خود را از چیزهای قبل از خواب

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

خواندن داستان قبل از خواب یکی از علوم مورد تایید راه برای تضمین خواب یک شب خوب. و از آنجا که ما در دنیای واقعی است که به دنبال کمی ترسناک… به تازگی شما ممکن است انتخاب کردن از اسرار قتل و یا بیش از حد واقعی ناکجاآباد. این کتاب به برخی از مورد علاقه های من در طول سال گذشته یا بیشتر—وجود دارد برخی از عاشقانه برخی از روح جستجو, اما نکته اصلی این است که روابط هر داستان با هم دوستی است. و زیبا, کتاب در مورد دوستی عملا تضمین رویاهای شیرین.

نویسندگان و دوستداران توسط Lily King

به عنوان کسی که دوست دارد به خواندن و نوشتن من واقعا قدردانی لیلی کینگ آخرین رمان که شخصیت اصلی مبارزه رمان نویس وضعیتی وخیم از دست دادن مادر خود. او در تلاش برای درک انگیزه های شخصیت او همراه با خودش اما احترام به زبان و داستان سرایی ساخته شده و داستان فوق العاده ویژه.

دیگر طلا توسط الیزابت ایمز (ames)

من عاشق زیبا کتاب در مورد زن دوستی است. این کتاب زیبا در مورد زن دوستی است. ایمز ایجاد یک گروه از دوستان در کالج که دوست داشتن اسرار و خواسته ها و هویت هستند تا از نزدیک متصل شده و هر کسی با گره خدمه از دوستان قدردانی خواهد شد تماشای این زنان جوان تعادل خود را به اشتراک گذاشته هویت و مسیرهای منحصر به فرد.

هلندی خانه ان Patchett

کوتاه شده برای جایزه پولیتزر Patchett آخرین رمان در مورد خواهر و برادر سرنگون از دوران کودکی خود را در خانه افسانه ای تاریخی عمارت در حومه فیلادلفیا—به شما کمک کند تمرکز بر روی چیز دیگری در حالی که برای. این به عنوان خوانده شده اگر شما عشق داستان در مورد افراد و مکان ها فرم ما امد و شد زیاد ما ترک ما, اما در نهایت با ما بماند.

مردم عادی توسط سالی رونی

درست است که من توصیه رونی. من پاره از طریق این کتاب اما من هم فکر می کردم این یکی از مهمترین حرکت های مدرن و عاشقانه من همیشه می خواهم به عنوان خوانده شده—که در آن کانل و ماریان شیمی بود غنی و با ارزش و داخلی خود زندگی بودند به همان اندازه جاذب است. قبل از اینکه شما به تماشای Hulu, سری, لطفا کار اصلی. لطفا نیز انجام دهید که قبل از دیدن هر فیلم و یا تلویزیون اقتباس از یک کتاب است.

این همه در سراشیبی از اینجا با تری McMillan

Loretha کاری است که یک شخصیت که زندگی است طرح میتوانست با از دست دادن—اما این داستان از انعطاف پذیری و دوستی و شفا کامل خوانده شده برای کسانی که به دنبال راهنمایی در مورد چگونه به حرکت رو به جلو پس از فاجعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>