5.5 لاخ Coronavirus موارد انتظار می رود در دهلی نو توسط ژوئیه 31: AAP دولت

COVID-19 نفر هستند دو برابر هر 12-13 روز در دهلی نو, Manish Sisodia گفت:

دهلی نو:

دهلی نو خواهد شد که 5.5 لاخ coronavirus موارد توسط ژوئیه 31 بر اساس زمان دو برابر شدن نرخ عفونت معاون وزیر Manish Sisodia گفت: امروز پیش بینی تقاضای زیادی برای تخت بیمارستان یک روز پس از تصمیم دولت برای رزرو تخت برای ساکنان لغو شد توسط معاون فرماندار.

COVID-19 نفر هستند دو برابر هر 12-13 روز در دهلی آقای Sisodia گفت: پس از جلسه امروز با معاون فرماندار آنیل Baijal و مقامات مرکزی.

“5.5 لاخ COVID-19 موارد انتظار می رود در دهلی نو در ماه ژوئیه 31. ما نیاز 80,000 تخت پس از آن,” او گفت.

توسط دولت دهلی نو را برآورد ژوئن 15, وجود خواهد داشت 44,000 موارد یک لاخ موارد توسط 30 ژوئن و 2.25 لاخ موارد توسط ژوئیه 15.

آقای Sisodia گفت: او خواست معاون فرماندار به تجدید نظر خود را حرکت می کند به حمله کردن دولت دهلی نو به منظور رزرو بيمارستان به جز برای کسانی اجرا شده توسط این مرکز برای ساکنان شهر. آقای Baijal حاضر به تجدید نظر در تصمیم خود و آن گرفته شد تا در این جلسه گفت.

ارزیابی شیب منحنی برای دهلی ویروس موارد در هفته های آینده آقای Sisodia گفت: 50 درصد از تمام تخت در دهلی نو به طور کلی اشغال شده توسط کسانی که برای درمان از خارج.

“در حال حاضر ما ببینید که وجود دارد ممکن است یک وضعیت که در 80,000 تخت مورد نیاز خواهد بود تا پایان ماه جولای — که بیش از حد تنها برای ساکنان دهلی نو نه خارج از… پس از کجا خواهد آمد ؟ چه در حال انجام است در مورد آن” معاون وزیر مورد سوال است.

“ما به ارمغان آورد تا این سناریو در جلسه امروز اما هیچ چیز مورد بحث قرار گرفت. ما احساس می کنیم تنها راه تخت ممکن است در دسترس است اگر همه برنامه ریزی شده دیگر روشهای پزشکی می تواند در برای تاریخ بعد و تمرکز بر روی COVID-19… ما هنوز در حال فکر کردن در مورد آنچه باید انجام شود.”

آقای Sisodia همچنین به خبرنگاران گفت که با توجه به مرکزی مقامات دهلی نو شده بود نه در جامعه انتقال مرحله. همکارش Satyendra Jain, شهرستان, وزیر بهداشت گفت: نیمی از ویروس موارد در دهلی نو نمی تواند توان به هر منبع. پرسید که آیا این می تواند دیده می شود به عنوان جامعه انتقال آقای جین گفت: “اگر این مرکز نیست و اعلام آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im