4 نکته برای استفاده از رنگ در اتاق خواب اگر شما به رنگ

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من دقیقا رنگ خجالتی اما یک منطقه که همیشه تکیه کمی خنثی تر برای من در زندگی بوده است ، من صحبت به حداقل صد طراحان مختلف در این نقطه (احتمالا بیشتر) و برای اکثر آنها همه طرفداران نرم و آرام سایه مثل کرم و خاکستری, نور, آبی, نعناع, و شاید سرخ شدن در خواب فضا. البته استثنا وجود دارد به این قانون: یعنی عمیق تر و رنگ های تیره مثل سیاه و سفید و یا نیمه شب آبی است که می تواند ایجاد یک پوشاند پیله مانند اثر در یک اتاق. اما چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما مانند punchy سایه در تئوری بلکه نگران هستند آنها ممکن است نامطلوب که در آن شما خواب یا شما واقعا یک رنگ فرد اما پیدا کردن همه-همه چیز سفید نگاه کمی, خوب, شیرین و مطلوب?

که در آن طراح آبه Fenimore از استودیو ده 25 که شما ممکن است به یاد داشته باشید از در کوچک/تجربه خنک در خانه پشت در می آید. او را مهمان اتاق خواب در بالا دیده می شود آخرین فضایی او پنجه در او به تازگی بازسازی خانه و این تقریبا یک ورزش در تزئینات با رنگ های جسورانه—بدون رفتن بیش از بالا.

“من می خواستم اتاق را به احساس می کنم مثل ما مهمان بودند بازدید از سرگرم کننده تخت خواب و صبحانه جایی که آنها به حال همه همینطور نوه ها از خانه می گوید:” Fenimore. “از آنجا که اکثر اتاق مهمان غفلت من می خواستم این اتاق به احساس خوب در عین حال منسجم با بقیه از خانه ما.” میآید از رنگ! که چگونه او را به انجام این هدف (از جمله ترکیب صورتی داغ!), و او های او بهترین چهار تزئینات ایده ها در اینجا.

اجازه پررنگ قطعه بود پالت خود را به نقطه پریدن اما تعادل آن را با بیشتر رام کالاهای اساسی

“من دوست دارم در نیروی دریایی مخملی نیمکت من به ارث رسیده از پدربزرگ و مادربزرگ من و هدفمند انتخاب پالت رنگ برای کار با این قطعه می گوید:” Fenimore از اتاق مهمان کوچک منطقه نشسته در بالا دیده می شود. چرا که رنگ و پارچه بصری غنی او تصمیم گرفت تا با چوب عمدتا سفید دشت ملافه و دیوار. به پل شکاف بین نیروی دریایی و سفید (دو رنگ مخالف شدت) او استراتژیک انتخاب یک نیروی دریایی و سفید تصویر زمینه, کتی Kime را Marfa خمار به لهجه تخت دیوار و پرداخت کمی ادای احترام به خانه اش در ایالت تگزاس است.

“این Marfa تصویر زمینه در نیروی دریایی نه تنها ایجاد وای عامل در اتاق, اما آن را بصری تعادل نیروی دریایی نیمکت و زمین باقی مانده دیوارهای سفید” او می گوید. او همچنین در انتخاب فرش منطقه, تخت, coverlet, و پرده ها که تقویت سفید و تیره رنگ آبی رنگ. لاک الکل سفید nightstands از جهان دور کامل مقیاس عقب کشیدن بصری بنابراین همه چشم ها روی تخت و بیانیه wallpaper.

اضافه کردن punchy لهجه با بیش موقت منسوجات و لوازم جانبی

Fenimore دوست دارد برای رفتن به بزرگ با رنگ و طرح برای پرتاب بالش و پتو و سایر منسوجات پس از آنها ساده ترین عناصر برای سوئیچ کردن. “اگر من می خواهم برای گرم کردن اتاق در طول زمستان من می توانید لایه بالش و لوازم جانبی در یک پالت رنگ های خنثی با بافت برای یک cozier احساس,” او می گوید. برای بیرون کشیدن این نوع فصلی سوئیچ آن را بهترین خود را به نگه داشتن ورق و پوشش لحاف ساده برای ایجاد لایه بندی در رنگ ساده است. او راز منبع برای لوکس به دنبال بالش مخملی در عملا هر سایه ای از رنگین کمان ؟ آمازون که در آن شما می توانید دو را پوشش می دهد برای کمتر از $17. قرار دادن آنها در پشت فندک رنگی پرتاب بالش تحت سیطره خود را اشباع بنابراین شما می توانید به صورتی پر رنگ یا زرد قناری بدون هیچ گونه نگرانی در مورد آن بیش از حد.

شما همیشه می توانید اضافه کردن رنگ با استفاده از گل های تازه و تزئینی knickknacks بیش از حد. “کوچکتر لوازم جانبی مثل قاب هنر با تکیه بر یک nightstand یا حتی بر روی دیوار آویزان بالا کمک خواهد کرد که به فرد اتاق و دم خود را رنگ می گوید:” Fenimore. “میز کتاب کوچک جعبه های تزئینی (برای کمک به مخفی کردن درهم و برهمی) و یک گلدان کوچک هستند و تعداد کمی از من رفتن به لوازم جانبی را که در تابع در حالی که تزریق سبک شخصی.”

برای یک خواب فضای تجارت سیاه و سفید برای چیزی که کمی نرمتر

“من عشق ورزیدن کلاسیک سیاه و سفید دسته کوچک موسیقی جاز, اما گاهی اوقات آن را احساس می تواند یک کمی سخت و رسمی در تنظیمات اشتباه می گوید:” Fenimore. “نیروی دریایی و سفید همه کاره هستند و اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد چند به نظر می رسد اعم از پیچیده و شیک سنتی با پیچ و تاب است.” این نیشگون گرفتن و کشیدن جزئی نیز کمی احساس لایو و اجازه می دهد تا شما را به معرفی یک کمی بیشتر رنگ اگر شما تکرارشونده در فام های مختلف از نیروی دریایی است که شما می توانید پیدا کردن مبلمان به عنوان Fenimore را با پرده ها و کاغذ دیواری و بیشتر.

از شانس مرسوم (بلکه بی انتها) رنگ

در حال حاضر خزه سبز است Pinterest داغترین رنگ آن را ظاهر در و دیوار و مبلمان و حتی کاشی. که گفت:, خزه سبز نیز یک رنگ کنده حق از جهان طبیعی و مانند آن را هرگز واقعا از سبک راه نئون آهک یا بنفش روشن ممکن است. بنابراین Fenimore احساس امن در نظر گرفتن خطر محاسبه شده در داخل هنر دکو در این سایه بی سر و صدا. “این تخت خواب دارای یک حضور قوی در اتاق و شکل بالین کمک می کند تا برای شکستن تکرار از الگوی تصویر زمینه می گوید:” Fenimore. “من دوست دارم که چگونه همه کاره رنگ است.”

این رنگ انتخاب نشده بود به طور کامل خودسرانه هر چند—از آنجا Fenimore سبز در جای دیگر, در خانه, تخت, در واقع می افزاید: کمی از انسجام به کل طرح تزئینات. درس در اینجا اگر شما می خواهید امتحان کنید چیزی مرسوم برای یک لنگر قطعه مطمئن شوید که آن را قابل زیستن و نه بیش از حد در خارج از قلمرو آنچه شما در حال حاضر در راحتی از خانه خود را رنگ و حکیم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im