4 چیزهایی که شما باید بدانید که اگر خود را اجاره منقضی می شود در چند ماه آینده

این یک نامشخص زمان به مستاجر است. نه تنها شما باید با خیال راحت حرکت در راهرو و آسانسور و راه پله را به عنوان شما را به دریافت مواد غذایی خود را و لوازم, اما شما نیز احتمالا به نگرانی در مورد چگونه شما در حال رفتن به پرداخت اجاره خود را اگر شما از دست داده اید کار خود را—و یا چه گزینه های شما ممکن است اگر شما اجاره نامه تنظیم شده است به پایان می رسد در چند ماه آینده.

یک آینده تجدید اجاره با طرف سوزاندن سوال ؟ در اینجا چیزی است که عوامل املاک و مستغلات است که تخصص در اجاره من در مورد تمدید اجاره نامه در دوران COVID-19 و ناامنی.

در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای مذاکره اجاره خود را

“در آن زمان بسیار جذاب می گویند:” هی ما می خواهید به ماندن اما زمان اجاره یک کشش در حال حاضر. ما می تواند ما تجدید اجاره نامه در این [پایین] مقدار؟’ اکثر صاحبخانه ها—بسته به نوع ملک و تقاضای ملک—در حال رفتن به,” او می گوید. “کسی که پرداخت شما چیزی کمتر از ارزش بازار است به مراتب بهتر از هیچ چیز و یا پیدا کردن کسی جدید در حال حاضر.”

هر چه درخواست های خود را ممکن است ارتباط خود را با صاحبخانه و جلوتر از اجاره خود را تمدید است که شما می خواهم برای مذاکره شرایط و آنها به احتمال زیاد خواهید بود بیشتر پذیرای خود را بپرسید. همچنین اطمینان حاصل شود که همه خود را به تازگی توافق نوشته شده در اجاره نامه های جدید بنابراین شما هر دو باید یک رکورد از آنها.

اجاره خود را احتمالا نمی خواهد افزایش—اما شما باید برای حمایت از خودتان

همه چیز دشوار است برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها که نمی دانم زمانی که چک خود را خواهد آمد—و یا زمانی که بیکاری آنها بررسی خواهد رسید. اما آن می تواند حتی سخت تر اگر آینده خود را اجاره قرارداد اجاره افزایش می دهد که شما می توانید دیگر استطاعت.

بنابراین آنچه شما باید انجام دهید ؟ اولین محلی خود را بررسی کنید اجاره تثبیت قوانین (اگر شهر شما آنها را) برای دیدن آنچه که شما مستاجر حقوق هستند وقتی که می آید به اجاره را افزایش می دهد. شما همچنین باید بحث صاحبخانه خود را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به چیزی کار. در زمان بی ثباتی اقتصادی آن را بعید است که یک مالک تهاجمی خواهد بود با افزایش اجاره (و در واقع آنها شده اند به طور فعال دلسرد برابر آن) می گوید: لیندسی Dreyer, مدیر عامل شرکت و یک کارگزار برای شهرستان های شیک املاک و مستغلات در واشنگتن دی سی

“در شرایط اجاره نامه و پایان دادن به پیدا کردن مستاجر جدید و تبدیل بیش از یک آپارتمان هزینه زمان و پول است. به عنوان یک مالک خودم اگر من یک مستاجر من می خواهم به نگه داشتن آنها را برای همیشه لطفا برای. بنابراین من به ندرت افزایش اجاره بها به دلیل مستاجر خوب است که ارزش بیش از یک اضافی $200 در ماه,” او می گوید.

خط پایین ؟ اگر شما در حال حاضر نمی توانیم خود را در زمان اجاره (اجازه دهید به تنهایی یک افزایش اجاره) ارتباط که در اوایل و اغلب. شما می توانید کار کردن یک معامله که در آن شما موافقت به پرداخت صرفنظر ماه در سه ماهه آخر سال و یا برخی دیگر ترتیب است که حس می کند برای هر دو طرف.

شما (به احتمال زیاد) می تونم از شما اجاره زود—اما شما می توانید چیزی

اگر شما به طور ناگهانی خود را بیکار و یا بیکار خود را bestie یدکی اتاق یا خانه مادر خود را ممکن است یک راه نجات برای شما در حال حاضر. اما این لزوما به این معنا نیست شما می توانید از اجاره خود را (و پرداخت) زود است.

“مگر در مواردی که وجود دارد این است که خروج زود هنگام بند را در اجاره خود را و سپس شما موظف به اجاره خود را به صورت اجاره بلند مدت می گوید:” Dreyer.

اما Dreyer نشان می دهد پیدا کردن یک subletter (هر چند ممکن است این نظم بلند با توجه به شرایط) و یا برقراری ارتباط به صاحب خانه خود را که شما به سادگی نمی توانیم مانده از اجاره. به دلیل اخراج در یک stophold در حال حاضر در بسیاری از شهرها و ایالات متحده—و وجود دارد یک مهلت قانونی برای اخراج برای کسانی که زندگی فدرال تامین مالی مسکن—شما نمی خواهد به احتمال زیاد رو اخراج در حال حاضر, اما آن را بسیار مهم برای نگه داشتن خود را صاحبخانه در حلقه بنابراین شما می توانید اجتناب از اتهامات عنوان شده است که به شما توانایی خود را برای اجاره بعد از این بحران است. این مهم است به یاد داشته باشید که اگر شما در حال پرداخت اجاره خود را در حال حاضر شما نمی خواهد در حال حاضر اخراج شود در بسیاری از حوزه های قضایی, اما اجاره بها و پرداخت خواهد شد هنوز هم می گوید: Dreyer.

“اگر شما در یک اتصال مالی ارتباط است که صاحبخانه خود را و ببینید اگر وجود دارد یک راه حل دو جانبه دلنوازی. آن را در بهترین منافع خود به چیزی کار و جلوگیری از اخراج در صورت امکان می گوید:” Dreyer.

اگر هم اتا قی خود را حرکت می کند آنها هنوز هم ممکن است در قلاب برای اجاره

داشتن یک هم اتاقی در طول یک موضوع مهم مالی زمان می تواند یک حس واقعی از راحتی—تا زمانی که آنها تصمیم به حرکت به دلایل مالی و یا با خانواده در طول یک بحران است. اما آنچه که برای شما کسی را پشت سر گذاشت ؟ این بستگی دارد که چگونه خود را اجاره تعیین شد, می گوید: Stockwell.

اگر فقط یکی از طرفین به امضا توافق نامه اجاره نامه پس از آن که فرد از لحاظ فنی مسئول پرداخت تمامیت اجاره از طریق باقی مانده از اجاره مهم نیست که اگر آنها زندگی می کنند وجود دارد یا نه و یا چه ترتیبات ساخته شد بین هم اتاقی. آنها نمی توانند شما را بالا و خشک و اگر نام خود را در اجاره نامه. همان می رود و اگر هر دو از شما در اجاره نامه—شما هر دو مسئول به پرداخت اجاره بها با توجه هر قرارداد اجاره.

اما اگر آن را فقط به شما که آن را امضا کردند و آنها توافق کردند به شما پرداخت نیمی از اقساط, شما ممکن است بسیاری از مراجعه کنند. بهترین گزینه در این مورد است که به صداقت اگر شما نمی توانید هزینه کل اجاره به تنهایی.

“بگویید صاحبخانه من پرداخت نمی کند همه چیز. در اینجا چیزی است که من می پرداخت تا X تاریخ. چگونه می تواند به کار ما که بیرون ؟ ” او می گوید.

Stockwell اخطار می دهد که حتی اگر شما یک کارگزار معامله با صاحب خانه خود را که شما هنوز هم از لحاظ فنی مسئول تمامیت اجاره بها در این سناریو که شما می تواند اخراج شود هنگامی که وجود دارد هیچ دیگر توقف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>