4 چیز را از دیوار خود را قبل از خانه باز

آنچه شما را بر روی دیوار خود را می گوید زیادی در مورد شما به عنوان یک فرد—همه چیز از رنگ های مورد علاقه خود را به باورهای سیاسی خود را به کلی حس شخصی ، اما این دقیقا مخالف آنچه شما می خواهید در و دیوار خود را به منعکس کننده هنگامی که شما در حال تلاش برای فروش خانه خود را. اگر چه شما باید به طور کامل نوار خانه خود را از هر شخصیت آن یک ایده خوب برای بررسی خود را هنگامی که آن را می آید به آثار هنری و عکس بر روی دیوار خود را قبل از خریداران شروع به در آمده و مطالعه کردن.

مطمئن نیستید از چه چیزی آثار هنری را برای نمایش ؟ در اینجا چیزی است که حرفه ای کارآموزان خانه باید بگویم در مورد آنچه متعلق بر روی دیوار خود را—و از همه مهمتر چه چیزی نیست.

حتی قبل از وارد شدن به این نوع از آثار هنری و یا عکس شما را آویزان بر روی دیوار شما اول باید توجه به آنچه که آنها حتی حلق آویز در, به خصوص اگر شما با داشتن یک صفحه نمایش گسترده ای از آثار هنری مانند یک دیوار گالری می گوید: آدرین بارون اصلی طراح الکسیس B. هولت گروه طراحی آنلاین مرحله بندی شرکت های مستقر در منطقه شیکاگو.

“اگر شما قصد استفاده از یک گالری دیوار, قاب [باید] پایه نقره یا طلا. من توصیه نمی, هر, شدید, طراحی, قاب,” او می گوید. “من شخصا دوست دارم به استفاده از یک مخلوط از هیچ فریم و قاب هنر برای گالری دیوار.”

رنگ های اولیه و سبک بهترین شرط بندی شما—بنابراین اجتناب از هر چیزی بیش از حد و یا دمدمی رنگارنگ که ممکن است خاموش کردن یک خریدار بالقوه.

خرید و فروش خانه ذاتا یکی از شخصی ترین و عاطفی معاملات شما تا کنون در زندگی خود را — اما جالب اینجاست که اگر شما به فروش یک خانه, شما می خواهید برای از بین بردن تقریبا هر اثری از خود شخصی خود از ساختمان به خصوص عکس های شخصی.

“اولین چیزی که هر خانه فيزيوپاتولوژی خواهد به شما بگوید انجام دهید این است حذف تصاویر شخصی قبل از اینکه شما در بازار است. این باعث می شود خانه شما را تمیز و واضح تر کمتر به هم ریخته و آن نیز دو چیز مهم دیگر برای شما. این اجازه می دهد تا خریدار به خود را دارد, حتی اگر آنها به نظر نمی آید مانند شما. آن را نیز منحرف نمی کند و آنها را از آنچه آنها را ببینید—خانه!” می گوید: Darla DeMorrow خانه فيزيوپاتولوژی و سازمان های حرفه ای در فیلادلفیا.

چرا که خریداران به دنبال دلیل برای خرید یا عدم خرید یک خانه آنها در ارتباطات شخصی آنها به یک فروشنده (آیا کودکان هم سن? آنها هر دو در ارتش?), و در نهایت با تمرکز بر کسانی که به جای آن از ویژگی های این خانه می گوید: DeMorrow.

هنگامی که تمام شخصی خود را در عکس های پایین این فرصتی است برای شروع با یک تخته سنگ سفید و واقعا بررسی که در آن شما می خواهید برای قرار دادن آثار هنری موجود و احتمالا خرید جدید برای جلوگیری از هر گونه بزرگ و فضاهای خالی.

آثار هنری در نزدیکی پنجره (یا یکی دیگر از عمده ویژگی های طراحی)

این همیشه یک ماده از چه چیزی آثار هنری شما قرار داده تا آن را که در آن شما را انتخاب کنید برای نمایش آن است. دار عکس یا آثار هنری در نزدیکی ویژگی های طبیعی در خانه مانند ویندوز یا قوس می تواند به دور یک خریدار توجه از جایی که آن را باید.

“هنگامی که ما چسبیدن به هنر به صورت مرحله بندی ما یا تلاش برای جلب چشم به ویژگی های صفحه اصلی قرعه کشی دور از چشم چیزی نیست که ایده آل و یا نگه داشتن خریدار در حال حرکت به منطقه بعدی می گوید:” DeMorrow. “برای مثال اگر اتاق ویژگی های یک پنجره بزرگ با نمای ما نمی خواهید برای چسبیدن به هنر به رقابت با آن است. اجازه فروش خانه خود را. اما اگر ما در حال تلاش برای هدایت یک خریدار به سر خاص و راه را به پایین راهرو ما ممکن است یک آینه آویزان و یا آثار هنری در یک طرف و یا دیگر به طور طبیعی در قرعه کشی آنها را در ایجاد یک جریان تقریبا مانند یک دنباله از پودرهای سوخاری.”

هنری که بیش از حد شخصی و یا سیاسی

به بسیاری از آثار هنری ماهیت آن سیاسی و بسیاری از ما را انتخاب کنید به گچ دیوار ما با آثار هنری با آشکارا سیاسی پیام و یا هنر است که دارای اهمیت مذهبی. اما زمانی که شما در حال تلاش برای فروش آن را به بهترین بسته این دور—و نه برای ترس از متخلف کسی اما فقط به طوری که آنها می تواند تصور خود را در فضای خود را با همه آنها متفاوت افکار و عقاید است.

“دور ماندن از تمام اظهارات سیاسی (پوستر و غیره.), مرزی (برهنگی) و یا چیزهای ترسناک (خون آشام ها spiderwebs, [یا] جمجمه) می گوید:” لوکاس Schelkens خانه فيزيوپاتولوژی طراح و مسکن در پالم اسپرینگز کالیفرنیا.

بنابراین حتی اگر شما گالری دیوار, گت, جمجمه حیوانات صحبت می کند برای خود درونی چهارشنبه آدامز, بهتر است آن را نگه دارید دور بسته بندی شده در حالی که خریداران بالقوه از طریق راه رفتن خود را در سالن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de