4 چیزهایی که در مورد حرکت به سان فرانسیسکو

Anthony Bourdain یک بار گفت: “هر کسی که ندارد یک زمان بزرگ در سان فرانسیسکو است که تقریبا مرده به من.” چه Bourdain ممکن است متوجه شده اند این است که آن را سخت به یک زمان بزرگ در حال حرکت به سان فرانسیسکو.

اگر چه جهانی همه گیر و همراه آن رکود اقتصادی باید نرم سان فرانسیسکو در بازار اجاره است که کاهش حدود 11.8 درصد از سال گذشته (تاریخی اسلاید برای شهرستان توسط Bay) متوسط اجاره بهای یک آپارتمان یک خوابه است که هنوز هم بیش از $3,000, و ميانه لیست قیمت یک خانه سرد است 1.3 میلیون آن را یکی از شهرستانها گران ترین در جهان زندگی می کنند.

اما اگر شما از یک محل که در آن شهر ملاقات اقیانوس که در آن وجود دارد یک تاریخ عمیق از جنبش های اجتماعی و نشانه های فرهنگی و آب و هوا است که همیشه کمی در لبه بودن غم انگیز, سان فرانسیسکو, فقط ممکن است ایده آل خود را فرود نقطه داده شده شما می توانید استطاعت آن است.

بله سان فرانسیسکو گران است—اما مستاجرها که بسیاری از آژانس

اولین چیزی که شما باید بدانید قبل از اینکه شما حرکت می کند به سان فرانسیسکو است که آن را دقیقا مقرون به صرفه برای ایجاد یک زندگی وجود دارد (خوب وجود دارد بودجه پسند دلیل که چرا عمو جسی و عمو دنی نقل مکان کرد و به Tanner خانواده). ورود به سان فرانسیسکو در بازار املاک و مستغلات است برای ضعف قلب نیست.

“بازار املاک و مستغلات است که بسیار تهاجمی می گوید:” دیوید هیلی یک عامل املاک و مستغلات در منطقه خلیج با Remax طلا. “این غیر معمول نیست برای دریافت, چند, چند ارائه می دهد در یک ملک. [خریداران] اغلب نمی توانید خود را برای اولین بار ارائه پذیرفته شده است.”

از سوی دیگر بازار اجاره در حالی که unforgivably گران مزایا: مستاجر باید یک معامله بزرگ از حمایت های تحت اجاره فرمان 1979. بنابراین اگر مستاجر ساختمان ساخته شده بود قبل از ماه ژوئن سال 1979 آنها حق اجاره کنترل آنها می تواند افزایش بهره اجاره سپرده و آن را بسیار دشوار است برای اخراج مستاجر از یک واحد مگر اینکه فقط وجود علت (چیزهایی مانند عدم پرداخت هزینه و یا امتناع موجر دسترسی به واحد)—تقریبا ساخت که دردناک اجاره چک به ارزش قیمت می باشد.

شما می خواهید به پرداخت یک حق بیمه برای پارکینگ

مانند هر دیگر بزرگ شهری منطقه پارکینگ در سان فرانسیسکو لوکس محسوب می شود که چند استطاعت (سنجش یک الگوی در اینجا؟).

“بسیاری از [خانه] نمی آیند با پارکینگ. در گذشته دو یا سه سال از آن بدتر. ما در حال از دست دادن بیشتر و بیشتر در خیابان ها به دوچرخه خطوط و یا آنها تنها برای تاکسی یا اتوبوس می گوید:” آلینا لاگونا یک عامل املاک و مستغلات برای Remax Futura در سان فرانسیسکو.

اگر شما در حال حرکت به SF شود جای تعجب نیست اگر پارکینگ گنجانده شده است با اجاره و یا حتی با یک صفحه اصلی شما خریداری لاگونا می گوید.

“ساخت و ساز جدید گاهی فروش یک deeded فضای پارکینگ در علاوه بر این به واحد. آن را احتمالا مانند قیمت یک خانه در اوهایو می گوید:” هیلی.

از آنجا که پارکینگ می تواند یک چالش بسیاری از کسانی که در شهرستان زندگی می کنند و یا راه رفتن در همه جا (گرفتن پاهای خوش بر و رو در تمام آن تپه) را بارت (Bay Area Rapid Transit) و یا سوار دوچرخه خود را. برای کسانی که کار برای شرکت های فن آوری شاتل ها اغلب ارائه شده به شما را به پردیس—هر چند این امر به سرعت در حال تغییر در عصر Covid که در آن شرکت هایی مانند Twitter و Facebook را دگرگون و به یک نیروی کار از راه دور.

معماری بی نظیر

هر چند رنگ شده بانوان هستند نمادین ترین مثال قدیمی, زیبا, معماری, در, سان فرانسیسکو, شهر هولناک با جذاب ویکتوریایی با جزئیات شما فقط نمی بینم و در بسیاری دیگر از شهرهای آمریکا مانند bayed با پنجره های تزئینی تر و تمیز, رنگارنگ, نقاشی بیرونی در های مختلف عید پاک تخم مرغ سایه و تنوری سقف زونا.

“همه چیز در سان فرانسیسکو. برخی از مردم مانند SF به دلیل جذابیت—اما بسیاری از مردم نمی خواهم هر چیزی که تا به امروز و آن را به آخرین و بزرگترین می گوید:” لاگونا. “برای آن دسته از مشتریان من به آنها بگویید که آنها نیاز به حرکت به بالا افزایش می یابد اما در قیمت بالا می آید.”

این شهر پر جنب و جوش و سگ دوستانه

فراتر از املاک و گران قیمت واقعی و جنجال بر شرکت های فن آوری در حال حرکت و تغییر شهر سان فرانسیسکو یکی از منحصر به فرد ترین شهرستانها در این سیاره با سواحل زیبا و دسترسی به بی نظیر شهری پیاده روی در دروازه طلایی ملی منطقه تفریحی و یک حس قوی از محل در تاریخ آمریکا—که هر دو کانون برای counterculture جنبش از ’60s و برای اولین بار آشکارا تجاوز+پسند شهرستان در کشور است.

علاوه بر زیبایی های طبیعی آن و بسیاری از آن ارائه فرهنگی (چرا شما واقعا باید مراجعه چینی و ببینید که یاد پل دروازه طلایی سان فرانسیسکو یک شهر پر از سگ است. نام No. 1 ترین سگ پسند شهرستان در امریکا, SF دارای مقدار زیادی از پارک سگ و سگ پسند رستوران ها برای شما و پوچ خود را به لذت بردن از. در حال حاضر اگر آنها فقط می تواند تقسیم اجاره خود را با شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>