4 سربازان بحرانی پس از لاداخ برخورد می گوید: گزارش; 20 سربازان کشته

4 Soldiers Critical After Ladakh Clash, Says Report; 20 Soldiers Killed

هندی و چینی نیروهای درگیر در Galwan ولی در Ladakh. (فایل)

دهلی نو:

چهار سربازان هندی در شرایط بحرانی پس از خشونت face-off با نیروهای نظامی در شرق لاداخ در روز دوشنبه خبرگزاری ANI گزارش به نقل از منابع. ارتش روز گذشته تایید کرد که 20 سرباز کشته شدند در مبارزه در Galwan ولی در Ladakh. 43 چینی سربازان کشته شده اند و یا به طور جدی مجروح آنی گزارش به نقل از منابع که بر اساس اطلاعات موجود در ره.

ارتش در بیانیه ای در روز سه شنبه تایید کرد که مرگ یک سرهنگ و دو jawans و صحبت از “تلفات در هر دو طرف”. در یکی دیگر از بیانیه شب گذشته ارتش اضافه شده که 17 بیشتری زخمی شدند “در معرض درجه حرارت های زیر صفر… (و) تسلیم به صدمات خود را”.

ارتش در بیانیه ای باز کرد و گفت هندی و چینی سربازان “باید رها” در Galwan منطقه که در آن آنها در اوایل درگیری در شب ماه ژوئن 15/16.

خبرگزاری فرانس پرس به نقل از یک منبع ارتش عنوان کرد و گفت این حادثه درگیر هیچ تیراندازی اما “خشونت دست به دست را لغو کردند”. سربازان انداخت مشت و سنگ در هر یک از دیگر و نیروهای نظامی گفته می شود استفاده می شود میله و ناخن نکردم باشگاه در طول این مبارزه که برای ساعت به طول انجامید تا نیمه شب روز دوشنبه با توجه به گزارش.

چین, وزارت دفاع تایید این حادثه تا به حال منجر به تلفات اما به جزئیات.

هند مقصر درگیری در “تلاش توسط طرف چینی به طور یک جانبه تغییر وضعیت موجود وجود دارد” rebutting چین ادعا می کند که سربازان هندی عبور از مرز.

“هند بسیار روشن است که تمام فعالیت های خود را همیشه در سمت هند از خط کنترل واقعی. انتظار ما از طرف چینی گفت:” سخنگوی وزارت خارجه Anurag Shrivastava.

از آنجا که ممکن است صدها نفر از سربازان شده اند در برابر هر یک از دیگر در سه مکان.

دو طرف شده بود بحث در مورد راه هایی برای د-تشدید می شود اما روز دوشنبه درگیری های خشونت بار وقتی سربازان چینی تبدیل شده و در یک گروه از سربازان هندی که شامل یک افسر.

یک سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: تا به حال شده است یک نقض جدی به اجماع رسیده توسط این دو کشور. سربازان هندی “دو بار با عبور از خط مرزی و باعث و حمله به نیروهای چینی باعث خشونت فیزیکی تقابل بین دو مرز نیروهای” ژائو Lijian به خبرنگاران در پکن.

کارشناسان نظامی می گویند یکی از دلایل این صورت است که هند شده است ساختمان جاده ها و فرودگاه ها به منظور بهبود ارتباطات و کاهش شکاف با چین در زیرساخت ها است. در Galwan هند تکمیل جاده منتهی به فرودگاه در ماه اکتبر گذشته. به چین اعتراض هند گفت: این عامل در کنار آن از خط کنترل واقعی.

هند و چین مبارزه کوتاه اما خونین مرز جنگ در سال 1962 و شده اند وجود دارد درگیری پس از آن اما بدون از دست دادن زندگی پس از سال 1975 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im