4 دوش محصولات که باعث خرابی لوله های خود را با توجه به لوله کش

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

شما در نهایت آن را به یک حمام داغ پس از یک روز طولانی فقط برای تحقق بخشیدن به آب رفتن نیست جهت آن قرار است به—شما می دانید پایین تخلیه. در عوض, شما ممکن است تجربه یک پشتیبان گیری از سیاه و سفید و یا خاکستری لجن و یا تجمع آب در اطراف خود ، یه خبر بد: شایع زیبایی و تمیز کردن محصولات ممکن است به سرزنش. خوشبختانه کارشناسان کم کردن در آنچه به جست و خیز چه امن و چگونه به رفع هر گونه مشکلات است که آیا تا پاپ. خوانده شده در برای نرم افزار مشاوره.

محصولات زیبایی حاوی روغن مانند حمام بمب موضوع. آنها زیبا و آنها بوی شگفت آور, اما آنها به ارزش یک مشکل لوله کشی? هارون مولدر, مالک و مدیر عملیات برای آقای Rooter لوله کشی از سان آنتونیو نسل دوم مجوز لوله کش در ایالت تگزاس به مدت 10 سال و مدیر عملیات از آقای Rooter لوله کشی از سان آنتونیو به مدت سه سال. او دیده است سهم عادلانه خود را از داخل بمب معضلات.

“نمک فرنگی اصل و جوش شیرین مواد تشکیل دهنده رایج است که به طور معمول در آب حل می شود اما شایع دیگر مواد افزودنی از جمله اسانس, آرد ذرت, کره کاکائو, بیت گل و حتی زرق و برق نیست حل هست. این افزودنی را پشت سر بگذارید باقی مانده است که ممکن است به چوب به داخل لوله های خود را,” او می گوید. “روغن اغلب تحکیم آنها به عنوان سرد و آرد ذرت را سخت می تواند در لوله آرنج و یا منحنی به عنوان آن را خشک. این رسوبات ممکن است جمع آوری صابون و مواد دیگر در نهایت منجر به عرق کفش های چوبی است.”

برای جلوگیری از تجمع چوب به محصولات است که با استفاده از مواد تشکیل دهنده است که حل در آب مانند نمک یا شکر مالش. بدن شستن و شامپو و تهویه امن هستند بیش از حد.

مسواک زدن دندان های خود را در حمام است بدون هیچ است. خمیر دندان سخت در تخلیه باعث بالقوه پشتیبان گیری. در حالی که این هم درست است از حمام سینک می توان آن را بیشتر از یک موضوع در حمام پس از آن دریافت نمی کند سرخ به عنوان اغلب. اگر شما در حال تجربه یک انسداد در تخلیه به علت سخت بالقوه خمیر دندان و یا محصولات دیگر, شما باید گزینه های چند. مولدر توصیه برخی از آسان DIY راه حل های از قبیل ریختن آب جوش پایین کشیدن کمک می کند که نرم gunky خمیر دندان پس از آن می تواند دور.

یکی دیگر از راه حل بالقوه برای هر گونه مسائل شامل استفاده از یک پیستون: “اول شما باید پلاگین سرریز تخلیه به ایجاد یک خلاء است. برای انجام این کار حذف پوشش ورق زیر شیر آب وان حمام و قرار دادن یک لیف یا حوله دست به سوراخ تا هوا نمی تواند فرار. بعدی مجموعه پیستون بیش از تخلیه و پر کردن وان با چند اینچ از آب داغ. درخواست چند thrusting حرکات به تلاش برای به دست آوردن چیزهایی که در حال حرکت” او نشان می دهد. جوش شیرین و سرکه نیز مشترک تبادل نظر راه حل برای حل کفش های چوبی از gunk.

جست و خیز: آیتم های کوچک مانند بابی پین تیغ و کلیپ های مو

چند بار لوله کش دیدن اشیاء مانع جریان آب کثیف می روم حمام. لوله کش استفاده می شود برای کشیدن انواع اقلام کوچک از دوش تخلیه از جمله سنجاق مو کلیپ و کمان و مو خود را. جلوگیری از انبوهی از مو (و لوازم جانبی) برای همیشه از ساخت آن را به تخلیه خود را کمک خواهد کرد تا حذف آن قبل از ظاهر و سرمایه گذاری در, تخلیه پوشش, که اجازه می دهد تا تنها آب از طریق سوراخ های آن.

اگر شما در حال حاضر مشکوک یک مورد تسلیم در تخلیه حذف تخلیه پوشش و خم سیم لباسی به یک قلاب با استفاده از سوزن بینی انبردست. این کار را با مراقبت های, اگر چه, و یا شما می توانید سوراخ دام های پر از آب در نظر گرفته شده برای نگه داشتن فاضلاب گازهای خارج از خانه, مولدر هشدار می دهد. اگر که کار نمی کند ممکن است در زمان تماس با گواهی حرفه ای.

جست و خیز: ساینده پر شیمیایی پاک کننده

اگر این کافی نیست که آنها سالم برای انسان به لمس و یا استنشاق برخی از پاک کننده های در حال انجام بیش از آسیب خوب به حمام خود را. سفید کننده و سایر مواد شیمیایی خشن می تواند آسیب خود را تخلیه و به طور بالقوه خود را لوله کش که در حال کار بر روی آن—پس از آن همیشه مهم به اطلاع لوله کش خود را از هر گونه مواد شیمیایی خشن شما قرار داده ایم و خود را تخلیه. حتی تخلیه پاک کننده به طور معمول توصیه می شود برای رفع این مشکل دقیق می تواند باعث “دائمی لوله آسیب” اگر بیش از حد.

مولدر توصیه آنزیمی تخلیه پاک کننده اگر شما در حال تلاش برای استفاده از یک محصول خود را برای تمیز کردن لوله های تخلیه. “آنها در حال امن و ‘سبز’ زیرا آنها حاوی باکتری یا آنزیم است که خوردن اجزای آلی از مسدود کردن برای از بین بردن آن,” او می گوید. آب جوش و جوش شیرین و سرکه مخلوط دو, دیگر گزینه های ملایم برای شل کردن کفش های چوبی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im