4 دلیل که چرا طبقه تهویه مطبوع در واقع راه بهتر از پنجره واحد

هنگامی که شما در حال زندگی در یک آپارتمان کوچک در این گرمای تابستان می توانید به نوبه خود کمی استودیو به طور کامل مبله سونا. و در حالی که خانه خود را تجربه آبگرم ممکن است احساس پر زرق و برق که گرما می تواند به سرعت تبدیل شدن به غیر قابل تحمل اگر خطرناک نباشد.

اگر جای خود را فاقد تهویه مطبوع مرکزی مستاجرها می توانید سرمایه گذاری در پنجره واحد و یا واحد طبقه به ضرب و شتم گرما. من از زندگی سهم من از دنج (دفعات بازدید: میکرو) آپارتمان و اعتماد من: هنگامی که تصمیم گیری در یک واحد تهویه مطبوع, طبقه, واحد راه رفتن است. اینجا چرا آنها بهترین و مجهز را که کوچک فضای سرد کوچک و سرد محل.

نصب و راه اندازی بسیار بدون درد

آیا شما تا کنون سعی به نصب یک پنجره واحد را در خود ؟ من شرط می بندم شما حق داد تا بلافاصله. پنجره واحد سنگین هستند نیاز به کمک به درستی نصب کنید و باید برداشته شود قبل از زمستان می رسد. آنها همچنین وزن حداقل 50 پوند است. شما باید برای اویزان کردن این وزن از پنجره خود را در حالی که هزینه کل مراحل نصب دعا شما لازم نیست به طور تصادفی رها کردن آن و له کردن یک عابر پیاده در زیر مانند یک کارتون سندان خواهد بود. برای کسی که زندگی خود را.

قابل حمل طبقه واحد از سوی دیگر ساده برای نصب. شما موسیقی پاپ آن را در خارج از جعبه و آن را در پلاگین. هیچ یک زندگی در خطر است, هیچ, کارتون قتل عام. فقط لذتبخش سرد هوا.

شما می توانید خود را حفظ دیدگاه

بسیاری از فضاهای کوچکتر عدم کافی نور طبیعی و بیش از حد چند ویندوز. بدیهی است که پنجره واحد را تا بیشتر از این ارزش املاک و مستغلات. کف واحد از بین بردن این مسئله بنابراین شما می توانید لذت بردن از هوای سرد بدون به خطر انداختن خود را مشاهده و دسترسی به ویتامین D. طبقه واحد نیاز را به قسمت پایین یک پنجره برای منافذ, اما, که همه. به علاوه آنها می توان بادی از طریق درهای کشویی شیشه ای و حتی سقف اگر شما دستی.

این نیز مهم است به یاد داشته باشید که در بسیاری از ساختمان های آپارتمانی پنجره یک مستاجر مجرد پورتال به آتش فرار. اگر شرایط اضطراری بوجود می آیند, یک پنجره واحد است که مانع اصلی برای ایمنی. و برای کسانی که فقط می خواهم به پاپ خود را از پنجره بیرون را بر روی آتش فرار برای یک لیوان شراب یا چت با همسایه (نیست که صدا لذت بخش?), شما لازم نیست که نگران باشید چرا که خود را از طبقه واحد نیست شما را عقب نگه داشتن از ارزش لحظات تابستان.

مگر اینکه شما به همه و نصب پنجره واحد در هر فضا در محل شما, شما در حال رفتن به مبارزه برای دریافت درجه گردش به تمام گوشه ها در آپارتمان خود را. خوشبختانه قابل حمل است قطعی از طبقه واحد. در کوچکترین آپارتمان من پنجره واحد فقط نیست تا وظیفه—این واقعیت روشن شده توسط بسیار دماهای متفاوت در هر اتاق. رول خود را طبقه واحد به حمام خود را هنگامی که شما در حال خشک کردن موهای خود را و یا تمیز کردن وان. حرکت آن را در آشپزخانه خود را هنگامی که شما با استفاده از فر. استفاده از آن به عنوان کمک به خواب برای نگه داشتن شما سرد در اتاق خواب خود را در شب (و لذت بردن از پاداش سفید سر و صدا از آن همهمه!) هر کجا که شما در حال تلاش برای جلوگیری از گرما طبقه واحد می رود با شما مانند یک ربات کوچولو sidekick.

و آنها به شما صرفه جویی در پول در دراز مدت

در علاوه بر این به سرمایه گذاری اولیه را در یک پنجره واحد این نوع AC واحد اغلب همراه با یک زن و شوهر هزینه های جانبی. در بسیاری از قدیمی تر و بزرگتر ساختمان مستاجرها هستند و نیاز به خرید اضافی براکت و سخت افزاری برای ایجاد ثبات در این واحد به طوری که آن را تبدیل به یک کارتون صحنه جرم مانند من قبلا اشاره. بیشتر مردمی که به تنهایی زندگی می کنند اغلب نیاز به استخدام حرفه ای نصب و راه اندازی و کارشناسان و صاحب خانه خود را حتی ممکن است نیاز به این. (برخی از نصب در شهر نیویورک به عنوان مثال هزینه بیش از $100 یک پاپ.) شما می توانید جلوگیری از تخلیه کیف پول خود را دوباره با انتخاب طبقه واحد مسیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید