دهلی زلزله: زلزله زده در 7 ساعت در عمق 35 متر از سطح.

دهلی نو:

متوسط شدت زلزله 4.7 زده در نزدیکی دهلی نو روز جمعه اعلان مردم با عجله از خانه های خود. زلزله شد و آخرین در یک سری از چندین کم شدت زمین لرزه jolting این شهرستان بیش از دو ماه گذشته.

مرکز این زلزله در 60 کیلومتری جنوب غربی گورگان در هاریانا با توجه به هند مرکز ملی زلزله شناسی.

زلزله زده در 7:00:50 PM IST در عمق 35 متر از سطح.

قوی لرزش احساس شد در دهلی نو و مناطق اطراف آن برای چند ثانیه ،

دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, توییتی, “زلزله خفیف لرزش احساس شد در دهلی نو چند وقت پیش. امیدوارم که شما همه چیز در امن و مراقبت از خودتان است.”

لرزش احساس شد در زمینه های زیر:

هیچ فوری گزارش هر گونه آسیب به زندگی از اموال.

رسانه های اجتماعی مملو مردم گزارش این زمین لرزه بلافاصله ارسال #زلزله به بالای روند.

دهلی نو نهفته است که نزدیک به یک faultline است مستعد زلزله های زمین شناسان می گویند. از آوریل 12, Delhi National Capital Region (NCR) ثبت کرده است نزدیک به 20 زمین لرزه.

شهر آبشار در seismic zone IV – a بسیار بالا منطقه خطر. هند تقسیم به چهار زمین لرزه مناطق — II, III, IV و V-با توجه به افزایش شدت و فراوانی زمین لرزه ها.

اگر قدر 6 زلزله حملات دهلی تعداد زیادی از سازه که به دنبال هنجارهای ایمنی هستند به احتمال زیاد به تخریب کارشناسان گفته اند.

ماه گذشته, South Delhi Municipal Corporation (SDMC) گفت: از آن آغاز شده بود شناسایی چنین ساختار و درخواست ساختاری گزارش حسابرسی برای اطمینان از پایداری لرزه ای ساختمان های بلند.

آیا شما زندگی در منطقه, آیا شما احساس می کنید زلزله ؟ با استفاده از نظرات و جعبه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و یا صدای جیر جیر خود را, عکس ها و ویدئوها به @ndtv.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de