3,900 Coronavirus موارد 195 مرگ و میر در هند در 24 ساعت پرش بزرگترین

هند Coronavirus موارد: بیش از 46,000 موارد گزارش شده تا کنون.

دهلی نو: هند ثبت بزرگترین واحد-روز پرش در تعدادی از coronavirus بیماران و مرگ و میر مربوط به بیماری به عنوان 3,900 جدید موارد گزارش شده 195 COVID-19 بيمار فوت در 24 ساعت گذشته. این طول می کشد کل به 46,433 COVID-19 نفر در کشور از جمله 1,568 مرگ و میر. در مورد 12,727 بیماران بهبود یافته اند تا کنون 82,792 بیماران تست شد و در روز دوشنبه; بهبود نرخ بود در 27.4 درصد صبح امروز گفت: این اتحادیه با وزارت بهداشت. مستند محدودیت را کاسته و در بسیاری از نقاط کشور به عنوان سومین مرحله از سراسر کشور shutdown – آغاز شد که در 25 مارس – لگد کردن در روز شنبه حتی به هند همچنان به دیدن روزانه سنبله در موارد. دیروز 2,573 جدید موارد 83 مرگ و میر ثبت شد در طول 24 ساعت. روز یکشنبه 2,487 تازه COVID-19 موارد گزارش شده است.

در اینجا 10 تحولات در coronavirus موارد در هند:

  1. بدترین تاثیر دولت در کشور – ماهاراشترا – به گزارش 1,567 COVID-19 مورد و 35 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته. 527 تازه موارد ثبت شده از, Tamil Nadu. گجرات ثبت 29 مرگ و میر در روز دوشنبه.

  2. محدودیت های اعمال شده در کشور پس از مه 3 دیده نمی شود باید به عنوان یک فرمت از مستند اما بلند کردن اجسام از آن اتحادیه وزارت بهداشت گفت: در روز دوشنبه. “آن خروج 2.0 نه مستند 3.0,” وزارت بهداشت مشترک وزیر Lav Agarwal به خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد که coronavirus “منحنی نسبتا مسطح در حال حاضر”.

  3. به گفته منابع این مرکز است که در سیاست گذاری ابتکار برای مقابله با شیوع کروناویروس و بلند کردن اجسام از مستند. بزرگ داخلی ورزش در جریان است برای آماده سازی یک طرح عمل برای دو ماه آینده. هر وزارتخانه خواسته شده است برای آماده سازی یک نقشه راه و ارائه می دهد که نخست وزیر نارندرا مودی است که به احتمال زیاد شخصا ببینید.

  4. در میان حملات توسط احزاب مخالف دولت مرکزی در روز دوشنبه گفت که آن را تا به حال هرگز در مورد شارژ بلیت قطار از مهاجران رشته با توجه به مستند. “ما با توجه به اجازه برای اجرا به ویژه قطار در ایالت’ درخواست. ما در حال تقسیم هزینه در 85-15 درصد (راه آهن: متحده) به عنوان هنجارهای. ما هرگز خواسته متحده به اتهام پول از رشته کارگران,” Lav Agarwal به خبرنگاران گفت:.

  5. حداقل سه متحده – دهلی نو بنگال و آندرا پرادش – باید پیاده هزینه مشروب الکل مغازه ها باز پس از 40 روز در روز دوشنبه و صف های طولانی دیده می شد در خارج از رسانه های تحریک ترس از نقض اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای میان coronavirus بیماری همه گیر.

  6. دولت دهلی نو را به اتهام 70 درصد اضافی مالیات بر مشروبات الکلی از امروز در میان coronavirus بیماری همه گیر. تماس با مالیات جدید “ویژه تاج هزینه ها” Arvind Kejriwal دولت در اواخر شب سفارش در روز دوشنبه گفت: پلیس باید اجازه می دهد مغازه ها را باز باقی می ماند از 9 صبح تا 6:30 pm. در آندرا پرادش قیمت شده اند پیاده با 25 درصد و 30 درصد اضافی مالیات بر فروش شارژ خواهد شد در بنگال.

  7. بنگال غربی به ثبت یک افزایش شدید در تعداد مهار مناطق. تعدادی گل رز به 516 روز دوشنبه یک افزایش شدید 168 مهار مناطق نسبت به 348 مهار مناطق در آوریل 28. بسیاری از این محلات در کلکته پایتخت دولت. این شهرستان دارای 318 از آنها 91 بیشتر که در هفته گذشته.

  8. سرخپوستان رشته در خارج از کشور به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس خواهد بود به ارمغان آورد از روز شنبه (7 مه) در یک “روش مرحله به مرحله” دولت روز دوشنبه گفت:. “دولت هند خواهد بود تسهیل بازگشت از هند اتباع رشته در خارج از کشور قانع کننده در زمینه شیوه ای مرحله به مرحله. در این سفر خواهد بود مرتب با هواپیما و کشتی های نیروی دریایی. استاندارد عامل پروتکل (SOP) آماده شده است در این راستا” یک بیانیه رسمی به عنوان خوانده شده.

  9. مشاور ارشد رییس KV سوبرامانیان روز دوشنبه گفت که رشد تولید ناخالص داخلی در سه ماهه اول (آوریل تا ژوئن) این مالی است که به احتمال زیاد در محدوده بین 1 تا 2 درصد با توجه به COVID-19 led بهداشت بحران و پس از آن مستند است که به فعالیت های اقتصادی برای متوقف مجازی خبرگزاری ANI گزارش شده است.

  10. در سراسر جهان بیش از 250 ، 000 نفر فوت کرده اند با توجه به کوروناویروس. آمریکا در این کشور است که ثبت بیشترین مرگ و میر با 68,689 مرگ و میر در حالی که در اروپا این است که سخت ترین ضربه قاره با 145,023 تایید مرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de