3 چیزهایی که شما لازم نیست در حمام خود را, ضد, با توجه به کارآموزان خانه

حمام ضد است از جمله مکان هایی در خانه است که می شود بیشترین استفاده کنید. از آن جایی که مردم اغلب خود را به انجام نظافت و آداب و رسوم و اینکه آیا شستن دست ها (به مدت 20 ثانیه یا بیشتر!), آماده شدن برای روز سیم پیچ را به صورت تخت primping برای زوم happy hour, مسواک زدن دندان, برداشتن موی ابرو و یا استفاده از منافذ ،

چون این روال اغلب کمی در مسیه سمت حمام با شمارنده می توانید به راحتی تبدیل به هم ریخته. خود را به فضا نگاه کنید به مرتب که ممکن است دو خانه کارآموزان به مشاوره خود را در مورد آنچه باید را تا املاک و مستغلات در حمام خود را مقابله با.

“مسواک, خمیر دندان, ریش تراش ناخن کلیپرز و نظافت موارد نباید ماندن در مقابله می گوید:” ملانی Zaelich یک فيزيوپاتولوژی خانه سبک و صاحب مکان شاد داخلی در مینیاپولیس

“یک جعبه تزئینی می توانید نگه دارید این موارد را,” او می گوید. “داشتن دو جعبه های تزئینی انباشته در بالای هر یک از دیگر به نظر می رسد عمدی و مدل دهید. من پیشنهاد می کنم یک جعبه با یک لولا درب به دلیل آن را آسان تر و سریع تر برای دسترسی به آیتم ها—بنابراین شما بیشتر احتمال دارد برای قرار دادن اقلام در داخل و درب ظرف را ببندید.”

“آیا به من آغاز شده در globs از مو, ژل” کریستین کالورت صاحب صحنه دیترویت گفت. “خمیر دندان باقی مانده در حمام سینک می توانید پرتاب من بر لبه پس از یک روز طولانی در محل کار.”

کالورت نشان می دهد نگه داشتن خود را پایین, حمام, ذخیره سازی مواجه نگردند با تمیز کردن دستمال مرطوب Windex کاسه توالت و حمام تمیز کننده و دستمال کاغذی. که راه آنها به آسانی در دسترس و آسان برای تمیز کردن gunk و دوده است که می تواند جمع آوری در طول روز یا هفته.

“حمام شمارنده باید همیشه درهم و برهمی و تمیز,” او می گوید.

آن را آسان به lazily قرار دادن رول کاغذ توالت در دسترس در حمام مقابله به جای درستی آن در حال تغییر است اما به منظور نگه داشتن شما به دنبال spic و دهانه کارآموزان می گویند این یک تغییر یک تفاوت بزرگ را. بیایید آن روبرو هستند: کاغذ توالت در حمام مقابله به نظر می رسد کثیف و خطر ابتلا به نیمی از رول جذب برخی rogue آب بیش از حد بالا است.

آنچه در مورد چیزهایی که شما باید نگه دارید در مبارزه خود را?

“حمام شمارنده باید برود را هر روز صبح با عجله و برای انجام این کار تشویق می کنیم تنها موارد لازم برای باقی می ماند در counter—دو تا سه max” Calvert توضیح می دهد. “ما نشان می دهد دست صابون و شمع و حوله دست نزدیک است.”

نگه داشتن خود را ضد مرتب نیز عملی است. بیشتر چیزهایی که شمع تا بیشتر احتمال دارد آنها به لغزش به نزول در حالی که دندان در حال خار یا چهره شسته. (هر کس دیگری تا کنون تف خمیر دندان به طور مستقیم بر روی خود ماهوت دلیل آن کاهش یافت و در فقط در لحظه مناسب?) برای نگه داشتن چیزهای خود را ضد, راه حل های ذخیره سازی مانند دیواری صابون چوب لباسی و قفسه بندی و کابینت دارو می تواند کمک به کاهش برخی از درهم و برهمی.

برای کسانی که می خواهند چیزی است که اضافه کردن برخی از pizzazz به فضا Zaelich ارائه می دهد یک ایده از آیتم های تزئینی. “قد گلدان با شاخه های بید یا نخل شاخه کار بسیار خوب,” او می گوید. “نه تنها آن را به گرفتن توجه خود را هنگامی که شما راه رفتن در, اما آن را نیز شکستن تخت افقی فضا و اضافه کردن علاقه فورا ایجاد یک مدل دهید, لایه بندی می کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو