“3 مظنون می گوید:” کرالا وزیر, قتل باردار فیل

'3 Suspects,' Says Kerala Chief Minister On Killing Of Pregnant Elephant

عکس های به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد فیل ایستاده در رودخانه با دهان تنه در آب

سه مظنون شناسایی شده در تحقیقات به قتل یک فیل است که خوردن مواد منفجره پر از آناناس کرالا وزیر Pinarayi Vijayan امروز گفت. “عدالت پیروز خواهد شد” آقای Vijayan گفت: در توییتهایی بزرگ در میان خشم و اندوه بعد از غم انگیز تصاویری از فیل مرده در رودخانه پدید آمده در یک جنگل مامور پست در اوایل این هفته.

“در یک حادثه غم انگیز در palakkad, یک باردار فیل خود را از دست داده و زندگی است. بسیاری از شما رسیده به ما. ما می خواهم به شما اطمینان دهم که نگرانی های خود را نمی خواهد بیهوده” گفت: وزیر.

“تحقیقات در جریان است با تمرکز بر سه مظنون. پلیس و ادارات جنگل را به طور مشترک بررسی این حادثه است. منطقه رئیس پلیس و منطقه جنگل افسر بازدید سایت امروز. ما همه چیز ممکن است برای آوردن مجرمان به دست عدالت.”

اوایل امروز اتحادیه وزیر محیط زیست Prakash Javadekar نیز توییتی که دولت مرکزی را بررسی فاجعه است.

دولت گرفته است “بسیار جدی توجه داشته باشید” از فیل, کشتن, گفت, آقای Javadekar, وزیر محیط زیست, جنگل و تغییر آب و هوا در یک پست. “ما نمی خواهد ترک هر سنگ نمیماند که پشت به بررسی درستی و ناب مقصر(s). این است که یک فرهنگ هند به خوراک کراکر آتش و کشتن” وزیر توییتی.

هر چند آقای Javadekar را صدای جیر جیر گفت: این حادثه صورت گرفت در شرنور منطقه کرالا فیل مرده در همسایه پلککد.

وحشی فیل منحرف به یک روستا در نزدیکی سکوت پارک ملی دره در پلککد چهارشنبه گذشته و خوردند آناناس پر از ترقه. آن منفجر شد و در آن و در آن دولت فیل راه می رفت برای روز درد قبل از آن رفت و به یک رودخانه و درگذشت ایستاده در مه 27.

روستاییان در این منطقه اغلب با استفاده از ترقه و یا مواد منفجره پر از میوه برای محافظت از زمینه های خود را از حیوانات وحشی اما عمل شده است به طور گسترده ای محکوم به بی رحمانه و نگران کننده است.

عکس های به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد فیل ایستاده در رودخانه با دهان و تنه در آب شاید برای برخی از تسکین درد است. مقامات حدس زد از آن جهانیان فرم است که این حیوانات ممکن است خورده میوه 20 روز پیش بود و گرسنگی پس از.

“ما در حال بررسی ماهیت انفجاری و همچنین مواد غذایی و تغذیه به او” کرالا ارشد حیات وحش سرپرست Surendra کومار گفته.

“ما در حال تحقیق برای پیدا کردن افراد و شرایطی که منجر به مرگ او,” او اضافه شده است.

مقامات همچنین بررسی اینکه آیا دیگر فیل که فوت کرد در ماه گذشته و پیدا شد با جدی دهان صدمات از جمله یک فک شکسته هم خورده میوه بسته بندی شده با مواد منفجره.

شده است وجود دارد عظیم خشم در رسانه های اجتماعی پس از موهان کریشنان یک افسر جنگل ارسال شده در شرنور نوشت عاطفی توجه داشته باشید در Facebook صفحه. “هنگامی که ما او را دیدم او ایستاده بود در رودخانه با سر خود را غوطه ور در آب. او تا به حال یک حس ششم است که او قرار بود به مرگ. او در زمان Jalasamadhi در رودخانه در حالت ایستاده” نوشته آقای کریشنان که وظیفه نجات فیل.

“او نمی زند یک انسان حتی زمانی که او در زد درد سوزاننده در خیابان های روستا,” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>