3 بیشتر پلیس در جورج فلوید مرگ افسر دیگر را به اتهام قتل به روز رسانی

یک صفحه نمایش گرفتن از تصویری به دست آمده توسط ان بی سی نیوز به نظر می رسد برای نشان دادن سه افسران زانو روی زمین در نزدیکی فلوید در حالی که یکی دیگر از غرفه های این نزدیکی هست.

NBC

سه سابق مینیاپولیس افسران پلیس متهم شدند روز شنبه با کمک و معاونت در جرم قتل در ارتباط با مرگ جورج فلوید در بازداشت خود, مینه سوتا, دادستان کل کیت الیسون چهارشنبه اعلام کرد.

درک چوین یک چهارم افسر سابق که در حال حاضر به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس خواهد شد و در حال حاضر نیز با اتهام قتل درجه دوم, الیسون گفت.

“ما امروز در اینجا چون جورج فلوید اینجا نیست” الیسون یک دموکرات گفت: در یک کنفرانس خبری در سنت پل ایالت مینه سوتا اعلام اتهامات عنوان شده علیه. الیسون پیش بینی کرد که دادستان از افسران می تواند ماه و خواست عمومی به بیمار به عنوان دفتر کار خود می سازد موارد است.

“جورج فلوید اهمیت. او عاشق بود. خانواده اش مهم بود. زندگی او ارزش است. و ما به دنبال عدالت برای او و برای شما” الیسون گفت. او اشاره کرد که برنده شدن در این موارد “خواهد بود که یک چیز آسان است. برنده شدن در یک محکومیت سخت خواهد بود.”

“به منظور کامل این است که رفتن به ماه و من نمی دانم که چگونه بسیاری از” الیسون, یک نماینده سابق آمریکا بود که معاون رئیس کمیته ملی حزب دموکرات از سال 2017 تا 2018 گفت. “اما بهتر است به مطمئن شوید که ما یک جامد مورد به طور کامل مورد بررسی تحقیق قبل از ما رفتن به دادگاه از عجله آن است. آن را در حالی که و من نمی توانم تعیین مهلت در آن است.”

چوین که سفید متهم شد جمعه سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس پس از فیلم ظهور نشان می دهد او را به زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه دقیقه فلوید به عنوان یک مرد سیاه و دراز, دست به دستبند, گریه کردن که او نمی تواند نفس بکشد.

در یک نقطه در طول بازداشت فلوید نیز گفت: افسران که “من در مورد مرگ” با توجه به شارژ اسناد ظ روز شنبه.

سه سابق پلیس که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به اتهام Tou Thao, J. Alexander Kueng و توماس لین کمک چوین در دستگیری فلوید در روز یادبود ظن که فلوید تصویب لایحه تقلبی. تمام چهار افسران اخراج شدند در هفته گذشته.

درو Evans, سرپرست مینه سوتا اداره جنایی و دلهره به نظر می رسد در کنار الیسون و گفت که یکی از افسران متهم روز چهارشنبه در زندان و دو نفر دیگر بودند که انتظار می رود به زندان گرفته شده و بعد در روز.

او مشخص نکرد که کدام یک از این سه در حال حاضر در بازداشت است. چوین شده است در زندان اوین از هفته گذشته.

این ویدئو نشان می دهد که چوین ادامه داد: برای نگه داشتن زانو خود را از فلوید گردن حتی پس از فلوید شد بی توجه.

فلوید از مرگ برانگیخته اعتراضات گسترده علیه خشونت پلیس در ده ها تن از شهرستانها در سراسر کشور با تظاهرکنندگان و فلوید خانواده خواستار اتهامات به ارمغان آورد در برابر Thao Kueng و لین.

خانواده نیز درخواست کرده است که چوین, 44, چهره یک قتل درجه اول مسئول است.

الیسون گفت که او اجازه نمی دهد فشار عمومی برای نفوذ در تصمیم خود ساخت.

“ما از این تصمیم گیری بر اساس واقعیت است که ما جمع آوری کرده اند” او گفت:.

بن Crump وکیل خانواده در بیانیه ای گفت: پیش از آن در روز است که خانواده را در واکنش به اتهامات این بود که آن را “یک لحظه تلخ و شیرین.”

“ما عمیقا احساس خشنودی که @AGEllison در زمان اقدام قاطع و گرفتاری و شارژ تمام افسران درگیر در #GeorgeFloyd مرگ & ارتقاء اتهام درک چوین به جرم قتل درجه دوم,” Crump نوشت: در یک پست در توییتر.

کوئینسی ماسون فلوید جورج فلوید را در مصاحبه ای گفت: در سی ان ان پس از اخبار از اتهامات را شکست: “ما خواهان عدالت هستیم. پدر من نباید کشته شده اند مانند این. ما می خواهیم عدالت است.”

یک قتل درجه دوم هزینه حمل قانونی جمله حداکثر 40 سال پس از محکومیت در مقایسه با 25 سال برای سومین قتل درجه.

Thao, 34, Kueng, 26 و خط, 37, در حال شارژ با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس. برای اولین بار تعداد حداکثر ممکن است جمله از 40 سال در زندان در حالی که قتل نفس مربوط به تعداد 10 سال حداکثر مجازات زندان است.

جملات واقعی اغلب کوتاه از حداکثر.

Hennepin شهرستان دفتر دادستان بود و دست زدن به تعقیب ناشی از جورج فلوید مرگ تا مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اختصاص داده الیسون مسئولیت در روز یکشنبه. مینیاپولیس واقع در شهرستان Hennepin.

فلوید امید است روز پنجشنبه در مینیاپولیس و به خاک سپرده خواهد شد در هوستون در هفته آینده. او 46 سال است.

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون پاسخ به سوالات در مورد تحقیقات مربوط به مرگ جورج فلوید که درگذشت در حالی که در بازداشت مینیاپولیس افسران پلیس طی یک کنفرانس خبری در سنت پل ایالت مینه سوتا, ایالات متحده مه 27 سال 2020 است.

جان Autey | ایسنا

دو کالبد شکافی یک سفارش فلوید خانواده و دیگر انجام شده توسط Hennepin County دفتر معاینات پزشکی هر دو یافت می شود که فلوید مرگ شد, قتل, اما متفاوت در تعیین علل آن.

Hennepin شهرستان معاینات پزشکی کالبد شکافی داشت که فلوید درگذشت از “ايست قلبی ريوی” که پیچیده بود توسط پلیس مقهور ساختن او با خویشتن داری و گردن فشرده سازی. کالبد شکافی همچنین با اشاره به شرایط بهداشتی اساسی به عنوان کمک به مرگ او.

اما مستقل کالبد شکافی انجام شده توسط پاتولوژیست استخدام فلوید خانواده متوجه شد که او از خفگی و فشار بر هر دو گردن و پشت کمک کرده است. دکتر مایکل بادن یکی از پاتولوژیست و رئیس سابق معاینات پزشکی برای شهر نیویورک روز دوشنبه گفت که فلوید “تا به حال هیچ زمینه ای از مشکلات پزشکی که ایجاد می شود و یا منجر به مرگ او شود.”

اصلی شکایت کیفری علیه چوین جزئیات Kueng و لین اقدامات در طول فلوید بازداشت. با توجه به شکایت Kueng برگزار شد فلوید را به عقب و لین برگزار شد ،

در یک نقطه Kueng برای بررسی نبض و گفت: “من می توانم پیدا کردن یک” با توجه به شکایت. اما او و دیگر پلیس در آنجا ماند در مواضع خود در حدود دو دقیقه بیشتر.

فلوید بارها و بارها گفته افسران که او نمی تواند نفس گریه برای مادر مرحوم خود و خواسته افسران “لطفا” شکایت علیه چوین می خواند.

در همه چوین برگزار زانو خود را در Floyd گردن به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه از جمله حدود سه دقیقه پس از فلوید شد, بی, با توجه به شکایت.

عکس رزرو سابق مینیاپولیس افسر درک چوین

عکس های ارائه شده توسط رمزی زندان شهرستان

نوار ویدئویی از برخورد را نشان می دهد تماشاگران خواستار افسران برای دریافت کردن از او.

در یک سخنرانی احساسی و عاطفی در اوایل روز چهارشنبه Crump این فلوید وکیل خانواده گفت: فلوید “گریه کردن برای کسی که گوش بود.”

“به نظر می رسید مانند وضع مردم در خیابان بودند و گوش دادن. افرادی که حاضر به گوش دادن بودند افرادی که قرار بود به گوش دادن” Crump گفت: صحبت کردن از این سایت که در آن فلوید کشته شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>