3 سوال مهم بپرسید قبل از انتخاب یک عامل املاک و مستغلات

در حالی که خرید یک خانه جدید در سال 2017, من و همسرم تجربه یک سری از تاسف املاک و مستغلات مربوط به حوادث. در ا

توسط ELEMENTORSITE در 17 اردیبهشت 1399

در حالی که خرید یک خانه جدید در سال 2017, من و همسرم تجربه یک سری از تاسف املاک و مستغلات مربوط به حوادث. در ابتدا من chalked آنها را به خانه شکار در بازار فروشنده است—بسیاری از خانه های ما نگاه پذیرفته رقابت ارائه می دهد برای بیش از دو درخواست قیمت که منجر به بسیار زیادی رد و دل شکستگی.

ما نیز از دست داده خانه ما تحت قرارداد در زمانی که فروشنده بود که مبتلا به سرطان تشخیص داده چیزی مسکن ما اطلاع ما از حمل و نقل یک ایمیل از فروشنده وکیل است. اما با گذشت زمان مشخص شد که مسائل ما تا به حال کمتر به بازارو بیشتر از دلال یا دلاله ازدواج ما می خواهم انتخاب به ما کمک می کند پیدا کردن یک خانه جدید.

من اصلا برنامه ای برای حرکت دوباره در هر زمان به زودی, اما اگر شما در حال گرفتن آماده برای شروع به شکار خانه شما می خواهید به شنیدن آنچه که مایک Perron یک کارگزار و مسکن با RE/MAX پیشرفته ملک در Indianapolis, میگه, شما باید در نظر قبل از وارد شدن به یک رابطه با یک عامل املاک و مستغلات.

برای بسیاری از مردم یک خانه جدید است که بزرگترین خرید آنها را هرگز به همین دلیل است که بسیار مهم است به شریک با حق نماینده املاک و مستغلات از شروع. به مطمئن شوید که شما در حال درگیر شدن با بهترین عامل جلو Perron نشان می دهد داشتن یک مکالمه خود را با پتانسیل مسکن در مورد انتظارات و چگونه شما هر دو دسته شرایط خاص. به طور خاص او می گوید به تمرکز بر چند چیز: ارتباطات و صداقت و فن آوری است. در اینجا سه سوال مهم بپرسید بالقوه خود را مسکن.

آنچه مورد نظر خود را از روش های ارتباطی?

آیا شما بیشتر از یک "هاپ در یک تماس" فرد ؟ و یا شما ترجیح می دهند به استفاده از تلفن خود را برای ارسال پیامک و ارسال ایمیل ؟ شکل مورد نظر خود را با استفاده از ارتباطات و سپس مطمئن شوید که شما و مسکن شما در همان صفحه. و متوقف نمی وجود دارد. اتصال خود را با عامل شامل بیش از فقط چگونه شما دو بحث بلکه وقتی که و چگونه اغلب.

"هنگامی که مصاحبه با عوامل شما باید مطمئن شوید که آنها در دسترس خواهد بود و آسان برای رسیدن به" Perron می گوید. "املاک و مستغلات رانده است مهلت و شما نیاز به کار با کسی که در حال رفتن به در دسترس خواهد بود در این مواقع به کمک شما توصیه می کنیم به طور موثر و کارآمد است." ایده آل مسکن خواهد بود کسی که شما می توانید رسیدن به زمانی که شما نیاز به در راه است که با این نسخهها کار با برنامه پر مشغله خود را.

چگونه شما رویکرد سخت مکالمات?

من مسکن به ما نشان داد دو خانه که خارج از محدوده قیمت ما و ما بلافاصله و جبران ناشدنی در عشق با هر دو. البته ما نمی توانیم هر کدام از آنها و هر دو بار ما راه می رفت دور احساس سرخوردگی و اجازه دهید پایین. یک مسکن خوب نیست و شما هر چیزی که شما نمی تواند و نمی خواهد آنها را به دروغ به شما در مورد آنچه که انتظار می رود برای پیدا کردن در داخل بودجه خود را.

"فکر می کنم از خود را نماینده املاک و مستغلات خود را به عنوان مشاور مورد اعتماد قرار می دهد که منافع خود را برای اولین بار است وجود دارد برای کمک به شما را در خرید و فروش به عنوان سریع و آسان که ممکن است" Perron می گوید. "شما می خواهید کسی که صادقانه خواهد بود و به شما بگویم آنچه شما نیاز به شنیدن نه فقط [چه] شما می خواهید به شنیدن در حالی که تنظیم مناسب انتظارات در طول راه." درخواست مسکن خود را چگونه آنها باید این سخت مکالمات قبل از شما در واقع به آنها را داشته باشد.

چه نوع تکنولوژی استفاده می کنید ؟

مسکن خود را نمی باید با استفاده از آخرین فن آوری, اما شما می خواهید مطمئن شوید که آنها حداقل زیر تکامل از تکنولوژی املاک و مستغلات. "از e-signature سیستم عامل مانند wendy chambers و Dotloop به دقت سرپرستی کمپین های رسانه های اجتماعی شما می خواهید کسی که مسلح با تمام ابزار مناسب برای کمک به شما از طریق فرایند" توضیح می دهد که Perron.

چرا که امروز خانه فرآیند خرید است نه one-size-fits-all او نشان می دهد درخواست خود مسکن چه ابزار و تکنولوژی آنها خواهید بود با استفاده از برای کمک به شما در پیدا کردن خانه رویاهای خود را. شما سپس می توانید تصمیم بگیرید اگر شما می خواهید کسی که کمی سنتی تر و یا کسی که با استفاده از همه از آخرین و بزرگترین تکنولوژی املاک و مستغلات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de