3 کشته و طوفان Amphan مورد بنگال ساختمان های آسیب دیده در کلکته

طوفان Amphan است محصل در غرب بنگال

دهلی نو: کلکته و در نزدیکی مناطق شاهد بادهای بیش از 100 kmph و تپش باران پس از طوفان Amphan یکی از بدترین طوفان در خلیج بنگال در سال, ساخته, ریزش زمین در این شب به سمت Sunderbans یک منطقه باتلاقی آن معروف حرا. سه نفر فوت کرده اند و برخی از ساختمان ها در کلکته آسیب دیده بودند. چشم cyclone 30 متر در diametre است لمس زمین و هند و هواشناسی بخش (IMD) مدیر کل Mrityunjay Mohapatra گفت. بیش از پنج لاخ مردم را به پناهگاه در بنگال غربی و بیش از یک لاخ در اوریسا ملی در واکنش به این فاجعه نیروی (NRDF) رئیس گفت: امروز در یک نشست خبری. شرق Midnapore و, North 24 Parganas در بنگال غربی نیز شاهد باران های سنگین. سرعت باد می تواند از 110-120 کیلومتر در زمانی که آن می رسد هوره کلکته و Hoogli ارشد آی رسمی به خبرنگاران گفت:. Amphan ضعیف از یک سوپر گردباد به یک “بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای” در روز سه شنبه باعث بادهای قوی و بارش باران در بخش هایی از اوریسا و بنگال آن را به عنوان پیشرفته به سمت سواحل هند.

در اینجا شما 10 نقطه cheatsheet به این داستان:

  1. مقامات درهم به تخلیه مناطق کم ارتفاع در Amphan بینی دنباله از تخریب تنها دوم “سوپر گردباد” به شکل بیش از خلیج بنگال از پرونده آغاز شد. اما وظیفه خود را پیچیده است باید به دنبال اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش coronavirus با عفونت اعداد هنوز افزایش در هر دو کشور و بیمارستان ها در تلاش برای مقابله.

  2. این ملاقات در دفتر هشدار داد ممکن است پرواز اشیاء “گسترده” آسیب به مخابرات و خطوط برق و درختان در حال پاره پاره از زمین توسط باد. کلکته بود و توفان سنگین باران و گل آلود Hooghly رودخانه در حال افزایش بود و در زیر آسمان های تاریک در حالی که در تفریحگاه ساحلی از Digha زیادی امواج بودند تپش ساحل.

  3. ملی در واکنش به این فاجعه زلزله SN Pradhan گفت: طوفان “دو چالش” برای این کشور در میان مبارزه با کروناویروس.

  4. “چهل و یک تیم از NDRF در انجام وظیفه هستند. تخلیه مردم است یک چالش است. ما باید برای اطمینان اجتماعی فاصله در طول این عملیات” آقای Pradhan گفت NDTV امروز.

  5. در کلکته فرودگاه بسته شده و تا ساعت 5 صبح فردا پس از شهر, نزديک به ساحل, قرار گرفت, در حالت آماده باش. تصاویری نشان داد که بادهای قوی و بادها ضرب و جرح ساحلی قطعات از جمله پردیپ در Odisha و جنوب 24 Paraganas در بنگال. هفت منطقه بنگال به احتمال زیاد به صورت مستقیم تاثیر طوفان.

  6. طوفان موج – به عنوان بالا به عنوان پنج متر بالاتر از باد و جزر و مد را سیل زده کم ارتفاع مناطق ساحلی در بنگال هند هواشناسی بخش مدیر کل Mrutyunjay Mohapatra گفته است. توصیف مناطق آسیب پذیر به عنوان “قرمز به علاوه مناطق”, West Bengal وزیر Mamata بانرجی گفت: او را به اقامت یک شبه در اتاق کنترل امشب.

  7. کسانی که زندگی در نزدیکی ساحل هشدار داده شده است در برابر پله; ماهیگیران هشدار داده شده است برای اقامت کردن در سواحل. Mamata بانرجی گفت: آنها باید بماند تا همه روشن بود و صدا روز پنج شنبه. “دم-پایان طوفان می توانید بدترین آسیب بنابراین افراد نباید از بیرون آمدن از خانه های خود را تا زمانی که آنها همه روشن,” او گفت: یادآوری است که هنگامی که طوفان Fani آمار در سال گذشته بیشتر درگذشت هنگامی که طوفان شد ،

  8. روز دوشنبه نارندرا نخست وزیر بود و ریاست یک نشست سطح بالا برای بررسی پاسخ اقدامات و آمادگی برای مقابله با طوفان است. “بررسی آمادگی در خصوص وضعیت با توجه به وقوع توفان Amphan.’ پاسخ اقدامات و همچنین تخلیه طرح مورد بحث قرار گرفت. من دعا می کنم برای همه, ایمنی و اطمینان همه ممکن است حمایت از دولت مرکزی” PM مودی توییتی پس از این نشست است.

  9. “Amphan” تلفظ به عنوان “Um-جناس” به معنی آسمان است. نام داده شد, تایلند در سال 2004 سال پیش. طوفان است که به طور مداوم ردیابی آب و هوا رادار داپلر در ویساکاپاتنام.

  10. Odisha بود ضربه توسط super cyclone که در سمت چپ نزدیک به 10 ، 000 تن در سال 1999 و هشت سال پس از یک گردباد تورنادو و جاری شدن سیل کشته 1,39,000 در بنگلادش است. در حالی که طوفان’ فرکانس و شدت افزایش یافته است – متهم تا حدودی در تغییر آب و هوا – مرگ و میر کاهش یافته است با تشکر سریعتر تخلیه بهتر پیش بینی و بیشتر پناهگاه آژانس خبری AFP گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de