22 روستایی خانه رعیتی آشپزخانه که اثبات آن را همیشه یک نگاه بی انتها

اگر شما همیشه از زندگی یک کندتر از زندگی در یک کشور مزرعه در جایی احتمالا شما نیز دوست دارم دکور خانه رعیتی روند. این همه چیز که خوب است در مورد زندگی روستایی—shiplap دیوار, مضطرب, چوب های صنعتی, نورپردازی خانه رعیتی غرق تیرهای چوبی مس تابه بزرگ خانه رعیتی جداول و لیست در می رود. این جای تعجب نیست که این یک روند است که همچنین به طور کامل بی انتها است.

اما یکی از بهترین قسمت در مورد دکور خانه رعیتی است که شما لازم نیست برای زندگی کردن در این کشور در شرایط واقعی مزرعه برای لذت بردن از نگاه. شما به راحتی می توانید ترکیب خانه رعیتی سبک ایده ها دکور در آشپزخانه خود را حتی اگر بقیه از خانه خود را نمی, خانه رعیتی ، آن را مقرون به صرفه و قابل دسترس و بزرگ برای فضاهای کوچک است. در اینجا برخی از خانه رعیتی-سبک آشپزخانه که شما را هیجان زده را امتحان کنید برخی از ایده های خود را cookspace.

1. خانه رعیتی سبک طراحی است که ذاتا ساده و بی انتها

این خانه در مناطق روستایی انگلستان است زیبا و رویایی, خانه و آشپزخانه نشان می دهد امضای سادگی از این سبک. رنگ خاموش هستند و مواد در حال صادق و نور فراوان است و تابع باارزش است. چوب تیرهای در این آشپزخانه اضافه کردن یک نم “روستایی” به این اتاق بیش از حد.

2. خانه رعیتی سبک را می توان زیبا و کلاسیک

روستایی سفید آشپزخانه خانه رعیتی در این دنج جنوبی “التقاطی” نشویل خانه دیگری است به عنوان مثال بزرگ چگونه ساده خانه رعیتی سبک می شود ظریف کلاسیک و احساس مکمل به معماری موجود از یک خانه. هر چند قطعی وجود دارد “روستایی خانه رعیتی” عناصر خشن, چوب, مینای دندان, کاسه, و بیشتر—آن را نیز خنثی به اندازه کافی است که آن را نمی خواهد نگاه مورخ در چند سال.

3. سفید backsplash کاشی یک انتخاب عالی هستند

دو مشترک و آسان-به-ترکیب خانه رعیتی آشپزخانه backsplash ایده ها را می توان در این خلاق آپارتمان برلین. در سمت چپ این آشپزخانه یک دشت, هیچ, کاشی دیوار به همراه یک خانه رعیتی نگاه کنید. در سمت راست, سفید backsplash کاشی. هر دو ساده و مقرون به صرفه طراحی انتخاب است که نمی سن به سرعت.

4. مدرن و unfussy cabinetry می تواند تکمیل خانه رعیتی سبک

این خانه به سبک اتاق در یک بازسازی آپارتمان بارسلونا نیز فقط اتفاق می افتد به یک ساده ، مدرن unfussy cabinetry و براق لوازم یکپارچه ترکیب با چوب طبیعی عناصر روشنایی صنعتی و کشور-زیبا و دلفریب, Mason jar ذخیره سازی.

5. شما می توانید ترکیب خانه رعیتی آشپزخانه ایده های بودجه

به عنوان ذکر شده در بالا و روستایی خانه رعیتی سبک همه چیز در مورد, استقبال ساده و آرام نگاه کنید که فوق العاده است برای کسانی که در بودجه است. بقیه این اجاره آپارتمان اسکاندیناوی الهام گرفته شده اما این آشپزخانه کوچک نمایشگاه چند راه که در آن کسی می تواند لذت بردن از یک خانه رعیتی نگاه در بودجه: نصب beadboard روی دیوار ترکیب برخی از گیاهان سبز و ساده و سفال و اضافه کردن در یک روستایی چوب شی.

6. شما می توانید صرفه جویی روستایی خانه رعیتی موارد به نگاه

من دوست دارم که چگونه این ایلینوی خانه پذیرای دکور خانه رعیتی در یک راه مقرون به صرفه. شما می توانید نقطه ای از عناصر است که به این آشپزخانه یک کمی روستایی نگاه می کنید ؟ مقدار زیادی از نور تعداد زیادی از سفید و یک مجموعه زیبا از کوزه—این نوع از چیزی که شما می توانید انتخاب کنید تا ارزان در فروشگاه صرفه جویی—همه به اتاق یک خانه رعیتی پرنیان.

7. Butcherblock کانتر ساده, شیک, و می تواند مقرون به صرفه

این خانه در آفریقای جنوبی دارای یک آشپزخانه است که نشان می دهد خانه رعیتی سبک قابل دسترسی است در بودجه (منهای گران قیمت اجاق گاز!). فهرست زرد سفال آشنایی میآید به رنگ سفید تمیز قفسه باز و استاندارد سفید کاشی backsplash. ساده butcherblock کانتر را در جنگلی عنصر. کشو دستگیره می تواند به راحتی یافت می شود برای یک قیمت خوب در فروشگاه سخت افزار محلی. حتی مینیمالیستی لخت حلق آویز لامپ روشنایی می تواند DIYed.

8. چوب و تخته برش بر روی دیوار آویزان هستند که یک میانبر به یک جذاب نگاه روستایی

روستایی دکور آشپزخانه مانند تابلوهای چوبی می رود هرگز از سبک و این تخته برش بیرون کشیدن حومه فرانسه و اروپا خانه رعیتی نگاه کنید. به عنوان دیده می شود در سوئیس آشپزخانه فوق روستایی برش چوب تخته گنجانیده شده به اتاق دکور هر دو بصری قدرتمند و کاربردی است.

9. خانه رعیتی نورپردازی آشپزخانه می رود و با هر چیزی بیشتر

وسایل روشنایی است که نمونه ای از روستایی یا خانه رعیتی سبک آشپزخانه تمایل به صنعتی در شکل و مواد… فکر می کنم نوع ساده روشنایی شما ممکن است در کسی انبار یا کارخانه مانند صنعتی-سبک چراغ های آویز دیده می شود در این خانه رعیتی سنتی خانه. به دلیل وجود چنین تاکید بر ثابت, قابلیت, شما لازم نیست که به نگرانی در مورد عناصر و جزئیات است که می خواهد از سبک. و صحبت کردن در مورد عملکرد…

10. خانه رعیتی سبک با تمرکز بر قابلیت های

هر چند برخی طراحی بصری زیبایی شناسی اشاره است که در یک روستایی خانه رعیتی آشپزخانه سبک, سفید, نور و چوب و مس و یکی از بزرگترین اصول این سبک طراحی این واقعیت است که آن را با تمرکز بر قابلیت های. مانند صنعتی خانه رعیتی دکور آشپزخانه خال خال در خانه بالا خانه رعیتی سبک واقعا نمی تواند بیرون رفتن از سبک به دلیل یک آشپزخانه خوب است که عملکرد خوبی است که همیشه en vogue.

11. نگه داشتن ابزار در رسیدن به ایجاد یک فوق العاده کاربردی آشپزخانه

اگر شما هر گونه crumbly آجر در آشپزخانه شما, شما رو یک پایه و اساس برای یک روستایی خانه رعیتی ، اما عناصر دیگر مانند چوب و کانتر ساده کاشی backsplashes کار به خوبی با این نگاه است. و اگر شما نمی توانید و یا نمی خواهید برای انجام هر چیزی را دائم به خانه خود را و یا اجاره در نظر گرفتن ترکیب دیگر روستایی خانه رعیتی عناصر سبک. در آشپزخانه بالاتر از مس تابه و قابلمه و قرمز بوفالو شطرنجی کافه پرده اضافه کردن نه تنها به محیط آشپزخانه, اما همچنین قابلیت های آن; گلدان و دیگر ابزار آشپزخانه هستند و به راحتی در دسترس است.

12. کاربردی و آسان برای استفاده و طراحی است که همیشه کلاسیک

از ساده سخت افزاری فلز است که آزمون زمان ایستاده به قفسه باز که در آن همه چیز آسان است برای دیدن و دسترسی به کار خانه روستایی از گذشته نیاز به دوام… درست مثل آشپزخانه امروز. شما را پیدا خواهد کرد ظریف مواد در یک خانه رعیتی خانه به سبک اما شما به احتمال زیاد دیدن ابزار پخت و پز در مشاهده روی قفسه های باز و یا حلق آویز بر روی دیوار. و در حالی که این استدلال می توان گفت که روزی باز قفسه بندی روند خواهد بود passeمانند آشپزخانه بالا نشان می دهد خوب و کاربردی آسان برای استفاده و طراحی است که همیشه یک کلاسیک.

13. تیره خاکستری بلوز و سیاه و سفید می تواند زمین یک خانه رعیتی آشپزخانه

سفید—چیزی آسان به ترکیب این که آیا شما اجاره و یا خانه خود را خود را—می رود با فقط در مورد هر چیزی و می تواند بلافاصله بیرون کشیدن احساسات از کشور, مزرعه ، اما رنگ های تیره مانند عمیق خاکستری, نیروی دریایی, بلوز و حتی سیاه و سفید می تواند کمک به زمین آشپزخانه را رنگ ترکیب به عنوان دیده می شود در این لوئیزیانا خانه رعیتی آشپزخانه.

14. الهام گرفته از طبیعت رنگ کار خوب با دکور خانه رعیتی

پس از خانه رعیتی سبک طراحی واقعا متکی به خاکی روستایی عناصر از چوب اضافه کردن رنگ های موجود در طبیعت به یک برجسته سفید آشپزخانه می تواند بیرون کشیدن نگاه کنید. و از آنجا که طبیعت می تواند هرگز از سبک آن را به یک پالت رنگ مطمئن شوید که به آزمون زمان ایستاده. شما می توانید این نظریه مورد استفاده در آشپزخانه از این چارلستون خانه.

15. اگر شما ارزو رنگ برای دکور خانه رعیتی در نظر بگیرید قرمز

درست است بسیاری از آشپزخانه به عنوان روستایی خانه رعیتی اغلب از ویژگی های بسیاری از سفید و یا رنگ های خاموش و یا نرم رنگ از طبیعت است. اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید به جسورانه با رنگ! مانند کالیفرنیا خانه رعیتی آشپزخانه در بالا قرمز است که همیشه یک ایده خوب… شده است و محبوب رنگ برای فضای داخلی برای صدها سال!

16. گرم چوب همیشه در سبک

چوب یکی از همه جا, گرم ترین مواد است که ما در ساخت خانه های خارج از. و در حالی که شما می توانید کاملا روستایی آشپزخانه خانه رعیتی بدون یک تن از چوب… حضور خود را بلافاصله آشنایی خود را به نگاه. در بوئنوس آیرس در خانه, آشپزخانه, بالا, چوب روی دیوار, مبلمان ساخته شده از چوب و کابینت از چوب ساخته شده است به عنوان به خوبی. این آشپزخانه کار می کنند در هر دهه است.

17. در آغوش چوب و حفظ و کاربردی آشپزخانه ابزار در دسترس

به دنبال روستایی کابین آشپزخانه ایده هایی که همیشه در سبک ؟ دوباره این همه مورد استقبال چوب نگه داشتن آشپزخانه کاربردی ابزارهای در دسترس و prizing و محصولات ساخته شده است که در گذشته در ناز ساحلی کلبه بالا.

18. شما لازم نیست که به استفاده از تاریکی پس از اتمام به ترکیب روستایی چوب

شما لازم نیست که به ترکیب چوب تیره در آشپزخانه خود را به آن روستایی خانه رعیتی vibes… به کانادا خانه در بالا را نشان می دهد, سفید-شسته چوب جزیره که دو برابر به عنوان فضای ناهار خوری اضافه شده یک لحظه نم نم از روستایی به کل اتاق.

19. Shiplap جامد طرح سرمایه گذاری

آن را به لطف تراشه و جو shiplap دیوار یک آشپزخانه روند. اما فقط به خاطر آن محبوب امروز دوباره معنا نیست که از آن خواهد شد از سبک فردا. دوباره چوب ماده ای است که همیشه در سبک خواهد بود بنابراین بسته بندی دیوار خود را با آن جامد است طراحی سرمایه گذاری شما می تواند افتخار. نقاشی رنگ آن سفید مانند آشپزخانه و اتاق ناهار خوری بالا تن پایین جنگلی بودن از آن نیز در حالی که در آغوش نور و تازه احساس یک خانه رعیتی ،

20. انتخاب خوبی ساخته شده است که همیشه بی انتها

این روستایی خانه رعیتی اتاق ناهارخوری و آشپزخانه در ورمونت خانه پوشش داده شده است در چوب و در عین حال احساس نمی کنند به هم ریخته و یا claustrophic. که به لطف مقدار زیادی از نور و دیوار پوشش داده شده در رنگ سفید. اما آنچه باعث می شود آشپزخانه خانه رعیتی بالا تا بی انتها است تعهد خود را به خوبی ساخته شده کالا. محکم میز و صندلی و cabinetry همیشه نگاه خوب و برای سال گذشته ،

21. خانه رعیتی غرق حال کاربردی و زیبا

صحن-مقابل خانه رعیتی غرق—با قد طرف مواد با دوام و بصری قوی صحن جلو—اغلب در ارتباط با خانه رعیتی آشپزخانه و آنها یکی از معدود عناصری است که می تواند بلافاصله به یک خانه رعیتی پرنیان. اما از آنجا که آنها به همان اندازه کاربردی و زیبا شما می تواند احساس امنیت را در پول شما صرف نصب یک; آنها فوق العاده خوبی با همه سبک خانه. آشپزخانه در بالا است از یک روش ساده و شیک Austin خانه.

22. خانه رعیتی غرق فقط ذاتا بی انتها

من از جمله آشپزخانه فوق واقع در این Queenslander-خانه های سبک در کشور شهر Dayboro برای تلاقی عناصر طراحی ظریف است که تمام قرض خود را به یک مدرن و در عین حال روستایی آشپزخانه خانه رعیتی ، خانه رعیتی غرق می دهد سبک دور اما همراه با مقدار زیادی از نور سفید خشن چوب و beadboard این یک مثال از اینکه چگونه به نگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>