20,000 کرور طرح دریایی داخلی شیلات توسعه: برجسته

Rs 20,000 Crore Scheme For Marine, Inland Fisheries Development: Highlights

Nirmala Sitharaman است به اشتراک گذاری جزئیات این بسته اقتصادی اعلام شده توسط مودی PM

دهلی نو:

اتحادیه امور Nirmala Sitharaman است رونمایی tranche سوم از مرکز تومان 20 lakh کرور محرک های مالی که در تلاش برای نرم کردن ضربه از coronavirus و مستند در اقتصاد است. امروز اطلاعیه تمرکز بر کشاورزی و متفقین فعالیت است. او در حال حاضر پرده برداری از دو تراشه ها جای دادند از اقدامات روز 1 با تمرکز بر کسب و کارهای کوچک و طبقه متوسط و 2 روز بود که برای مهاجران و کشاورزان است.

در اینجا نکات برجسته Nirmala Sitharaman این اطلاعیه در روز 3:

 • امروز تمرکز کشاورزی و متفقین فعالیت است.
 • بزرگترین جمعیت از جمعیت وابسته به کشاورزی است. حداکثر اینکه کشاورزان کوچک و متوسط.
 • هند کشاورز همیشه ایستاده بود تا به چالش ها و مجموعه خاصی معیار جهانی. ما بزرگترین شیر, گونی, پالس, تهیه کننده سومین تولید کننده حبوبات.
 • بخشی از طرح امداد برای دامداری و لبنی.
 • من اعلام خواهد کرد 11 اقدامات امروز – هشت مربوط به تقویت فعالیت ها و سه نگرانی حکومت.
 • 74,300 کرور از خرید بر اساس MSP انجام شد در طول مستند. تحت PM KISAN yojana, 18,600 کرور منتقل شدند به کشاورزان حساب به طور مستقیم. Fasal Beema Yojana ادعای ارزش 6400 تومان کرور روپیه نیز حل و فصل. همچنین برای دامداری و 560 لاخ لیتر شیر, شد, تهیه شده در هر روز نسبت به 360 لاخ لیتر تهیه شده معمولا. این انجام شد توسط تعاونی لبنی.
 • نزدیک به 2 کرور کشاورزان بهره مند در 2 ماه گذشته.
 • هشت مرحله به شرح زیر است:
 1. Rs 1 لاخ کرور صندوق ارائه می شود برای تقویت farmgate زیرساخت – سرد سازی امکانات foodgrain سازی مراکز ، این را به نفع اولیه کشاورزی جوامع aggregators, شروع یو پی اس و غیره. کشاورزی راه اندازی خواهد شد نیز بهره مند شوند. این نیز کمک خواهد کرد در صادرات است. این صندوق را برای رسیدگی به این موضوع است. آن ایجاد خواهد شد در اولین.
 2. برای شرکت مواد غذایی که میکرو اندازه: 10,000 کرور طرح به اجرا در خوشه ای مبتنی بر رویکرد است. بهداشت و سلامتی, تغذیه گیاهی, محصولات ارگانیک. 2 لاخ میکرو مواد غذایی شرکت بهره مند خواهند شد. هدف در branding بازاریابی از خوشه. این کمک خواهد کرد که در دستیابی به ساعت تماس برای “آواز محلی”. این صندوق با هدف ترویج این محصولات در سطح جهان با تمرکز بر زنان صاحبان کسب و کار و کارگران است.
 3. Pradhan Mantri matsya-sampada yojana – 20,000 کرور جدید کشتی های ماهیگیری می تواند ارائه ماهیگیری بنادر ساخته می شود. ماهیگیران نیست رفتن به دریا آره rlong. قایق های بیمه می تواند. این در نتیجه بیشتر از 70 لاخ تن ماهی. از 20,000 کرور روپیه 9,000 کرور خواهد بود برای عروق مندی بنادر و بازاریابی است. این را فراهم خواهد کرد اشتغال به 55 لاخ مردم است.
 4. پا و دهان بیماری شایع در میان حیوانات است. حیوانات که واکسینه شده اند رنج می برند از این. بنابراین کشاورزان رنج می برند به نوبه خود. برای اطمینان 100% واکسيناسيون گاو – 53 کرور حیوانات, Rs 13,343 کرور خواهد بود مشروط. از ژانویه, 1.5 کرور گاومیش و گاو شده است برچسب برای واکسیناسیون. پست مستند این خواهد بود که انجام شد.
 5. 15,000 تومان کرور روپیه لبنی بخش دامپروری مادون صندوق توسعه. با هدف حمایت از سرمایه گذاری های خصوصی در لبنیات بخش.
 6. 4000 تومان کرور به صورت گیاهی کشت. 10 لاخ هکتار تحت پوشش گیاهی کشت. یک راهرو خواهد شد راه اندازی در هر دو بانک از رودخانه گانگا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im