20 آنلاین منابع مناسب برای عاشق هنر در بودجه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من آرزو می کنم من تا به حال این نوع از درآمد یکبار مصرف است که به من اجازه راه رفتن به مورد علاقه من گالری و خرید کاری که من عاشق درست کردن دیوار, اما اجازه می دهد تا واقعی که فقط نمی خوای اتفاق می افتد در هر زمان به زودی. بنابراین به جای من تکیه بر بهترین بعدی (دفعات بازدید: مقرون به صرفه) نکته: اینترنت.

خرید آنلاین هنر واقعا بهبود یافته در سال های اخیر است. شما هم اکنون می توانید پیدا کردن کار با کیفیت از ناشناخته بزرگ هنرمندان است که شما ممکن است پیدا کرده اند در غیر این صورت و همچنین به عنوان چاپ شناخته شده و تاسیس faves. حتی بهتر از بسیاری از سایت های مکرر فروش. بنابراین گرفتن یک فنجان جو یک صندلی و شروع به در حال دیدن سایت.

Society6 که هنرمندان ارائه می دهد یک پلت فرم برای ایجاد محصولات و فروش کار خود را تا به بسیاری از غیر معمول, دمدمی و گزینه های جالب. علاوه بر چاپ آنها نیز ارائه قاب, چاپ, دیوار, فرش چاپ بوم و یک میزبان از دیگر محصولات است.

به دنبال مقرون به صرفه چاپ قطعات توسط هنرمندان شناخته شده مانند پیکاسو و یا Rothko? Art.com شما پوشانده شده است.

Urban Outfitters ممکن است در وهله اول شما فکر می کنم زمانی که شما در حال خرید هنر, اما آنها به تازگی آغاز کرده ایم جوراب ساق بلند بسیار خوبی سرپرستی مجموعه ای از چاپ که همه می آیند در اندازه های مختلف—تا 40″x60″—با توجه به هر فضایی.

ضرب ارائه می دهد که چاپ از انتخاب مستقل هنرمندان دوست داشتنی, زیبایی, بنابراین شما نمی خواهد که به از طریق به عنوان بسیاری از duds به عنوان شما را در دیگر سایت های هنر. همه خود را چاپ می تواند در دستور انواع اندازه از 7″x5″ به 54″x 40″.

اگر شما مایل به شکار از طریق بسیاری از گزینه های مختلف Etsy در واقع می تواند یک منبع بزرگ برای مقرون به صرفه اصلی هنر است. به علاوه شما در حال خرید به طور مستقیم از هنرمندان پس هیچ واسطه.

ما حاضر بازار پر است از هنر در طیف گسترده ای از سبک های از جمله نقاشی, مجسمه, عکس, و خیلی بیشتر. در حال حاضر شما می توانید هنر برای به عنوان کم به عنوان $14 و چیزهای جدید اضافه شده است هر روز.

راز خرید فروشگاه صرفه جویی هنر

Artfinder اجازه می دهد تا شما را به خرید هنر به طور مستقیم از هنرمندان در سراسر جهان با بسیاری از قطعات زیر 500$.

هر سه شنبه کوچک, ویترین, نسخه جدید, نسخه محدود چاپ یک کار توسط یک هنرمند مستقل. چاپ در سمت کوچکتر—بیشتر به اندازه متناسب 11″x14″ قاب یا کوچکتر اما قیمت ها بسیار مناسب با شروع در فقط 15 دلار است.

20×200 کمیسیون هنرمندان—برخی شناخته شده و برخی در حال ظهور—برای ایجاد نسخه محدود چاپ به طور انحصاری برای سایت خود. هر چاپ می آید در انواع و اندازه با کمترین آنهایی که با شروع در فقط 24 دلار.

شما ممکن است بدانید انحرافی هنر به عنوان یک آنلاین hub برای سازندگان اما شما همچنین می توانید خرید چاپ وجود دارد. سبک تمایل به سمت فوق العاده و سورئال و قیمت کاملا مناسب—برای مثال شما می توانید یک خرید 12″x18″ چاپ قاب برای $50.

این سایت هنر اجازه می دهد تا شما را به مرتب سازی بر اساس قیمت و سریع جستجو نشان می دهد که وجود دارد کاملا چند گزینه های خوب برای زیر $500.

با نمودار در همه چیز از جهان به قهوه برای رپر نام این چاپ به عنوان جامع به عنوان آنها زیبا هستند. (از آنجایی که این آپارتمان درمانی ما نیز باید به ذکر آمریکایی خود معماری یکی بیش از حد.) فریم گزینه های را شامل می شوند بیش از حد.

Tappan ارائه می دهد یک انتخاب سرپرستی از هنر توسط هنرمندان در حال ظهور از سراسر جهان است. این بدان معنا نیست که همه چیز گران است هر چند که تمام انتخاب های زیر $300 قطعه.

این سایت منابع بهترین در هنر مدرن از نمایشگاه های هنری, گالری ها و هنرمندان studios پس از انتخاب است که همیشه در بالای خط.

مورد علاقه خود را به مشروب نام تجاری است که ساخت آن را در هنر جهان بیش از حد. Absolut هنر منابع قطعه از هنرمندان در سراسر جهان و به شما امکان فیلتر بر اساس قیمت بنابراین شما می توانید پیدا کردن گزینه مناسب در محدوده خود را.

شناخته شده برای خود را سفارشی لترپرس کار و اصلی محدود-نسخه زیبایی اتحادیه حمل همه چیز از کارت برای چاپ در محدوده قیمت از $6 $300. بنیانگذار James Lewis تاکر ایجاد برخی از قطعات خود را—رنگ عاشقان باید به اتمام خود گرافیک, جسورانه, صبح, ظهر و شب سری. آن را با الهام از تغییرات در آسمان از هنگام غروب به طلوع و ایجاد در همکاری با هنرمند کریس Fritton.

اگر شما سقوط در عشق با آنا باند مردمی-مدرن ریزان لوازم التحریر و محصولات صفحه اصلی بازگشت هنگامی که تفنگ کاغذ Co. راه اندازی در سال 2009 شما خوشحال خواهید بود به می دانم که چاپ هنر هنوز هم بخش بزرگی از آنها ارائه شده است. شما پیدا کنید florals, غریب, به نقل از سفر الهام گرفته از شهر چاپ و حتی چند حیوان مضمون در میان گزینه های خود را بسیار وسیع مجموعه است.

هنگامی که تخت حمام و فراتر از آن به ذهن می آید, شما احتمالا نمی فکر می کنم آنها را برای هنر است. اما در مطبوعات این فروشگاه تا به حال بیش از 14 ، 000 نتایج جستجو برای “هنر نسخه قابل چاپ” آنلاین. آنها حمل, مدرن, مرسوم ، قطعات توسط شرکت های مانند انکار طرح های الیور و Marmont هیل به عنوان به خوبی به عنوان خود را منحصر به فرد ارائه شده از خانه برندها مانند مارمالاد و زنبور و بید خانه.

اگر یکی-از-یک-نوع کار اصلی هستند چه شما بعد از صدا و اشوب کردن هنر است یک جای خوب برای شروع جستجوی خود را. این محل بازار آنلاین به ارمغان می آورد این گالری برای شما حمل قطعات صحبت می کنند که به رسانه های مختلف, زیبایی شناسی و نقاط قیمت. اگر شما در بودجه تنگ تر به “هنر در زیر 800 دلار” دسته بندی که در آن ارائه شده با شروع در فقط 80 دلار است.

های مورد علاقه خود را آنلاین منابع برای هنر ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im