ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

حرکت خنثی: ما باید یک علاقه جدید طرح رنگ وقتی که می آید به دکور اتاق خواب. نقاشی با مداد رنگی اتاق خواب در حال ساخت یک عمده باز گشت نشان می دهد که این رنگ های شاد برای راه بیش از فقط مهد کودک. نقاشی با مداد رنگی رنگ های ساده برای ترکیب در یک ضربه محکم و ناگهانی و در ترکیب با زنگ های چوبی و مبلمان سفید قطعات. آنها نیز به صورت بسیار تسکین دهنده راه اندازی کلیدی است که در هنگام طراحی یک فضا.

این که آیا شما احساس نور سبز و آبی و صورتی و یا چیز دیگری به طور کامل (بعد از همه دست کم نگیرید شیک قدرت هلو!), ما باید مقدار زیادی از الهام بخش برای شما در زیر به شما به عنوان تزئین خود را با مداد رنگی اتاق خواب. معرفی این طرح رنگ به تدریج در قالب آثار هنری و یا ملافه یا عمده چلپ چلوپ با لهجه دیوار و مبل و یا یک پاپ از رنگ در سقف. مهم نیست که اگر سبک خود را خم های کلاسیک و یا معاصر, chinoiserie یا boho وجود دارد اتاق را برای یک دوز از نقاشی با مداد رنگی در فضای خود را.

می کند خانه خود را از ویژگی های نقاشی با مداد رنگی اتاق خواب خود را? ما دوست دارم به شنیدن چگونه شما با موفقیت ثبت این لذت بخش رنگ در خانه خود را—و شنیدن که از بالا فضاهای نزدیک ترین نشان دهنده شماست.

1. رنگ دیوار خود را در نقاشی با مداد رنگی رنگ

چه جایی بهتر برای شروع با بیش از یک کت تازه رنگ ؟ این به سختی وجود دارد نقاشی با مداد رنگی در استرالیا خانه می درخشد با هنر تکه مکمل رنگ.

2. انتخاب مداد رنگي منسوجات خانگی

وجود دارد هیچ قانون مشخص است که ملافه باید سفید ترد و در عین حال رنگارنگ ورق متاسفانه نوع نادر! در یکی دیگر از استرالیا, صفحه اصلی, صورتی, منسوجات اضافه کردن فوری جذابیت و شخصیت را در غیر این صورت خنثی در اتاق خواب با اضافه کردن فقط یک اشاره از رنگ.

3. ترکیب نقاشی با مداد رنگی و منسوجات خانگی و نقاشی با مداد رنگی رنگ دیوار

اگر شما می خواهید که همه چیز را یک گام بیشتر برای انتخاب عزیزم صورتی منسوجات و سپس رنگ دیوار تکیه در یک مربوط به نقاشی با مداد رنگی رنگ. ما اغلب کاردانی نور pinks و بلوز با کودکان فضاهای اما به عنوان این آپارتمان بارسلونا نشان می دهد که آنها می توانید نگاه شیک در اتاق خواب بیش از حد.

4. قرار داده و با مداد رنگی در سقف

اضافه کردن رنگ و یا تصویر زمینه برای یک سقف به ارمغان می آورد فوری pizzazz به هر اتاق و ما چگونه این ملبورن اتاق خواب ویژگی های تعجب سرگرم کننده هنگامی که شما نگاه کردن. نور آبی majorly به روشن کردن این فضای ساده و کمک می کند تا برای ایجاد یک cozier اتاق بیش از حد.

5. برای یک اتاق خواب آرامش بخش, انتخاب مداد رنگی آبی

نقاشی با مداد رنگی, بلوز, شگفتی های کار می کنند در اتاق خواب خود را شبیه به یک آبگرم مانند عقب نشینی است. دریافت کامل اثر تسکین دهنده با فرار از درهم و برهمی و نگه داشتن مبلمان و لوازم جانبی ساده به عنوان دیده می شود در این هنگ کنگ صفحه اصلی.

6. بله بژ می تواند یک نقاشی با مداد رنگی و نیز بسیار تسکین دهنده

شما ممکن است فکر می کنم از بژ به عنوان یک باید استفاده از رنگ اما این تصویر الهام بخش است. پیچیده لوستر و زیبا دیوار هنر بر بستر نگه می دارد و این لا اتاق به دنبال پیچیده و ساده است اما خسته کننده نیست. و بژ رنگ نگه داشتن فضا احساس آرامش و تمیز.

7. شریک نقاشی با مداد رنگی رنگ با اشباع بیشتر سایه

وجود دارد بدون نیاز به چوب به سایه در سراسر هیئت مدیره زمانی که تزئین اتاق خواب خود را اگر شما نگران در مورد نقاشی با مداد رنگی رنگ احساس بیش از حد ظریف; آن را به طور کامل خوب آنها را مخلوط با رنگ های جسورانه عنوان کرد این سان فرانسیسکو ، رنگ های غنی مانند عمیق سبز و براق مدال طلا هنوز هم می تواند گنجانیده شده به یک نقاشی با مداد رنگی طراحی در صورت استفاده نکنید.

8. نیاز به یک نقاشی با مداد رنگی که هر دو تسکین دهنده و انرژی زا? هلو کامل است

دریافت هلویی! ما اغلب با دیدن این رنگ شاد در حمام و آشپزخانه, اما آن را می تواند نگاه جذاب در اتاق خواب بیش از حد. این لا انبار را نشان می دهد چگونه آن را انجام داده است.

9. رنگ فقط یک نقاشی با مداد رنگی لهجه دیوار

مثل همیشه لهجه دیوار همیشه یک راه عالی برای کار رنگ را به یک فضای بدون رفتن دریا. نقاشی با مداد رنگی دیوار در این مونترال آپارتمان بلافاصله قطاری از توجه اما نمی پایمال کردن فضا. به نظر می رسد زرق و برق دار با اواسط قرن چوب credenza را به اتمام برساند ،

10. جفت رنگ های نقاشی با مداد رنگی با سایه های خاکستری برای اتاق moodier

اگر شما نگران در مورد یک نقاشی با مداد رنگی فضا به دنبال بیش از حد پوست شما همیشه می توانید جفت نرم بلوز یا pinks با یک رنگ مانند خاکستری را به برخی از درام به فضا به عنوان دیده می شود در این کانادایی, صفحه اصلی. نتیجه نهایی به نظر می رسد پاریس و شیک!

11. رنگ های نقاشی با مداد رنگی قوس برای فقط یک اشاره از رنگ

ما عشق یک رنگ قوس و ایده با استفاده از یکی برای ایجاد یک faux بالین به عنوان دیده می شود در این سانتا باربارا خانه نابغه است! انتخاب نقاشی با مداد رنگی رنگ از انتخاب شما گرفتن برخی از لوازم نقاشی و وصله پینه کردن فضای خود را فقط در یک بعد از ظهر.

12. جفت نقاشی با مداد رنگی به طور طبیعی چوب نور لهجه

سایه جفت خوبی با نور قطعات چوبی و دسته کوچک موسیقی جاز تداعی شیرین boho نگاه کنید. این اتاق خواب در هلند به نظر می رسد مانند محل مناسب به حلقه برای چرت زدن بعد از ظهر.

13. بازی در اطراف با سایه بنفش

بنفش نیست ظاهر را در اتاق خواب فوق العاده اغلب, اما زمانی که آن را نشانی از آن می درخشد! این چارلستون آپارتمان یک کار عالی از جفت, بنفش, با, تسکین دهنده, بلوز و سفیده برای ایجاد یک خواب بی سر و صدا در فضا.

14. مجموعه ای از تن با هنر نقاشی با مداد رنگی

اگر شما نمی توانید رنگ و یا فقط می خواهید برای آزمایش با یک نقاشی با مداد رنگی رنگ طرح قبل از ارتکاب به یک وصله پینه کردن مجموعه ای از تن با آثار هنری است. چکیده قطعه مانند یک دیده می شود در انگلستان این اتاق خواب هستند یک راه آسان را به شما معرفی جدید رنگ با کمی تعهد است.

15. قاب نقاشی با مداد رنگی رنگ دیوار برای تبادل نظر بالین

بدون نیاز به خرید یک بالین زمانی که شما می توانید DIY یک با رنگ! یک نقاشی با مداد رنگی آبی استنسیل در این شهر کیپ تاون خانه تقریبا به نظر می رسد مانند چیزی که واقعی است. و نقاشی با مداد رنگی, ترکیب رنگ به اتاق پیچیده احساس.

16. انتخاب کردن برای یک خارج از مرکز رنگ لهجه

هیچ بالین? هیچ مشکل. اجازه دهید زیادی نقاشی با مداد رنگی و لوازم جانبی مانند یک آینه و یا نیمکت انجام به عنوان نشان داده شده در بروکلین اتاق خواب در بالا. این یکی دیگر از تاکتیک مناسب برای کسانی که فقط شروع به آزمایش با یک طرح رنگ جدید آن را به عنوان دائمی نیست! اما شما می توانید ببینید که چگونه حتی فقط یک پاپ از نقاشی با مداد رنگی می توانید اضافه کردن علاقه به یک اتاق.

17. را با مداد رنگی رنگ در با تصویر زمینه

توجه chinoiserie عاشقان: کلاسیک پانل ها و wallpaper ها پر از رنگ پاستل و گزینه مناسب برای کشاکش. غریب در این زمینه پرتلند صفحه اصلی ویژگی های انواع سایه نقاشی با مداد رنگی و نیز نگاه خیره کننده در یک اتاق پودر.

18. انتخاب مداد رنگی مبلمان برای اتاق خواب لذت بخش علاوه بر

در حال حاضر شانس خود را برای توجیه صورتی که صندلی شما eyeing شده برای سال. نقاشی با مداد رنگی مبلمان دیده می شود ممکن است به عنوان یک انتخاب جسورانه به برخی از, اما این خانه انگلستان نشان میدهد که یک رنگی انتخاب می تواند مکمل قطعات موجود کاملا یکپارچه است. و درست است که علاوه بر این از نقاشی با مداد رنگی اتاق خواب خود را مورد نیاز است.

19. و یا اضافه کردن فقط یک لمس از نقاشی با مداد رنگی در انتهای تخت

اگر شما به دنبال برای کمتر از یک تعهد و یا در برخورد با فضای محدود, نقاشی با مداد رنگی عثمانی هستند یک راه آسان برای اضافه کردن یک لمس از رنگ به فضا در این مین صفحه اصلی. امتیاز جایزه اگر شما در پیدا کردن آنهایی که با ساخته شده است در ذخیره سازی برای بهینه سازی یک فضای کوچک است.

20. نرم کردن رنگ های تیره با سایه

فقط به این دلیل که اتاق خواب خود را ویژگی های عمیق دیوار رنگ به عنوان دیده می شود در این کالیفرنیا خانه معنا نیست که شما نیاز به کنار گذاشتن برنامه های خود را برای معرفی نقاشی با مداد رنگی لهجه. سمت راست رنگ می تواند نگاه کاملا جذاب زوج با سایه تیره تر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de