2 هفته بیشتر از COVID-19 مستند PM مودی و دولت موافق

2 More Weeks Of COVID-19 Lockdown, PM Modi And States Agree

Coronavirus: ساعت نارندرا جلسه با وزرای ارشد در COVID-19 امروز

دهلی نو: نارندرا نخست وزیر برگزار شد که چهار ساعت ملاقات با حداقل 13 وزرای ارشد در ویدیو کنفرانس امروز نشان داده است که این مستند در میان COVID-19 همه گیر خواهد بود تمدید دو هفته پس با توجه به درخواست رئیس وزرای ترجیح داده که دیگر مهار دوره است. این مستند برنامه ریزی شده بود به پایان روز سه شنبه. ساعت مودی نیز مشخص شده تغییر در مقابله با این بیماری همه گیر از صرفه جویی در زندگی می کند به صرفه جویی در هر دو زندگی و اقتصاد است. سه هفته پیش در حالی که اعلام این مستند ساعت مودی گفته بود “Jaan hai toh jahaan hai (جهان وجود دارد اگر زندگی وجود دارد).” نسبت به پایان جلسه امروز او با تاکید بر “Jaan bhi jahaan bhi (هر دو زندگی و اقتصاد مهم هستند)” به عنوان مستند قرار داده است استرس شدید در کسب و کار.

در اینجا شما 10 نقطه cheatsheet به این داستان:

  1. “ساعت گرفته شده درست تصمیم به گسترش مستند. امروز هند موقعیت بهتر از بسیاری از کشورهای توسعه یافته از آنجا که ما شروع به مستند زود است. اگر آن متوقف شده است و در حال حاضر تمام دستاوردهای از دست رفته خواهد بود. به تحکیم آن است که imp به گسترش آن” دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, توییتی دقیقه پس از این نشست است.

  2. اکثر وزرای ارشد که با حضور در این ویدئو کنفرانس با اشاره به این که آنها ممکن است دارای منابع عظیم مورد نیاز برای مقابله با یک جهش در COVID-19 موارد اگر مستند است هر چه زودتر برداشته شود. رئیس وزیران پرسید: این مرکز برای امداد رسانی بسته.

  3. “گسترش مستند. ما نه کوتاه زیرساخت ها برای مقابله با کروناویروس اما سوال این است که از اجرای سیاست های موثر است. ساعت مودی همواره با استقبال از پیشنهادات از ایالت” مادایا پرادش وزیر Shivraj سینگ Chouhan گفت.

  4. “این مهم است که به گسترش در سراسر کشور مستند… ما نیاز به یک مشترک امداد سیاست ربیع (بهار) محصول” راجستان وزیر Ashok Gehlot گفت. West Bengal وزیر Mamata بانرجی گفت: مستند فرمت باید انجام شود در یک “انسانی و عملی” شیوه اضافه کردن اقتصاد از دولت رنج می برد.

  5. ساعت مودی است که به احتمال زیاد به یک آدرس تلویزیونی به ملت دوباره به اعلام این مستند فرمت. در پایان چهار ساعت دیدار امروز ساعت مودی گفت که او اجازه خواهد داد که صنایع و کار ساخت و ساز برای بازگشایی در یک شیوه ای مدرج. محدودیت های دیگر نیز به احتمال زیاد کاسته در یک شیوه ای مدرج و یکی دیگر از بسته اقتصادی برای کشاورزان است انتظار می رود.

  6. ساعت مودی نشان داد که کشاورزان اجازه داده می شود برای فروش به مصرف کنندگان به طور مستقیم از زمینه های خود را اگر عمده فروشی سبزی بازار و یا mandis در حال تعطیل. برای مثال mandis در بمبئی و پونا بسته شده است. این فروش مستقیم مورد نیاز خواهد بود برای تغذیه یک ملت از 1.3 میلیارد و جلوگیری از روند تورم, منابع گفت.

  7. کشاورزی تولید کمیته بازار (APMC) عمل می کنند که حاکم چگونه mandis عملکرد اصلاح خواهد شد برای فعال کردن کشاورزان به جست و خیز زنجیره تامین و رسیدن به مصرف کنندگان به طور مستقیم منابع گفت.

  8. Odisha و پنجاب اعلام کرد در حال حاضر گسترش مستند. بیهار دولت در نامه ای به مرکز مطرح شده است و هیچ اعتراضی به گسترش مستند; اما, آن را می خواهد یک استثنا برای ساخت و ساز روستایی و امداد رسانی به سیل کار به ادامه منابع گفته اند NDTV. بیهار شاهد سیل عظیم سال گذشته و بازسازی پروژه ها هنوز هم در جریان است.

  9. بسیار عفونی COVID-19 تن کشته 239 نفر در کشور با 40 جدید مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته. تعداد کل مثبت coronavirus موارد است که در حال حاضر 7,447.

  10. بیشترین تعداد موارد گزارش شده از ماهاراشترا با 1,574 نفر تست مثبت برای رمان coronavirus که برای اولین بار شناسایی شده در چین در ماه دسامبر. یک رمان ویروس است که قبلا شناسایی شده در انسان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید