2 گمشده هندی کمیسیون عالی کارکنان در ISI بازداشت: برترین منابع

این دو گم شده را پس از حدود 8 هستم.

دهلی نو:

دو هندی کمیسیون عالی کارکنان گم شده در اسلام آباد پس از 8 صبح امروز در بازداشت پاکستان Inter Services Intelligence ISI), دولت منابع گفته اند.

وزارت امور خارجی را احضار کرده به پاکستان فرستاده به گزارش خبرگزاری ANI.

دهلی نو شکایت کرده بود به دولت پاکستان پس از کارکنان هر دو درایور رفت و گم شده است.

این حادثه می آید هفته پس از دو مقامات پاکستانی در کمیسیون عالی پاکستان در دهلی نو متهم به جاسوسی و تبعید شدند. دو مشغول به کار در بخش ویزا در دهلی نو و گفته می شود در عمل جاسوسی.

چندین بالا, هندی, دیپلمات ها در پاکستان نیز به شدت دم در اسلام آباد در طول چند روز گذشته و هند اعتراض بیش از حد نظارت است.

این خودرو از هند کاردار Gaurav Ahluwalia شد تعقیب توسط Inter-Services Intelligence ISI) عضو شده است. دوچرخهسواری دیده می شد پس از رسمی خودرو.

در ماه مارس هندی کمیسیون عالی در پاکستان فرستاده قوی یادداشت اعتراض به وزارت امور خارجه در اسلام آباد در اعتراض به آزار و اذیت از افسران و کارکنان.

در توجه داشته باشید و هند اشاره کرد 13 از جمله موارد فقط در ماه مارس و خواست پاکستان برای پایان دادن به آنها. دولت همچنین گفت: پاکستان باید “بررسی حوادث فوریت و آموزش سازمان های مربوطه برای اطمینان از این که نمی عود” با توجه به آنی.

روابط بین هند و پاکستان شده اند به شدت تیره و تار در طول چند سال گذشته و بدتر با حوادث اخیر از شلیک در مرز و ترور اعتصاب در کشمیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de