2 سرخپوستان پرواز بازگشت از خلیج فارس به کرالا آزمون Coronavirus مثبت

2 Indians Flown Back From Gulf To Kerala Test Coronavirus Positive

Coronavirus: تعداد COVID-19 نفر در هند رو به افزایش بوده است

تریواندروم:

دو سرخپوستان بودند که در میان 363 آورده از ابوظبی و دبی از طریق هوایی ویژه هند پرواز فرود آمد که در کرالا در پنجشنبه باید آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس وزیر Pinarayi Vijayan گفت: این شب در طول روزانه خود را در جلسات مطبوعاتی.

یکی از افراد آلوده بودن درمان در کالیکوت در حالی که دوم این است که دریافت درمان در کوچی دولت اضافه شده است.

این موارد جدید در نظر گرفته شده اند تعدادی از coronavirus موارد در دولت به 505 با 17 نفر در حال حاضر در بیمارستان است. چهار مرگ و میر شده است مربوط به ویروس و 484 شده اند با موفقیت درمان و ترخيص از بيمارستان ،

روز جمعه آقای Vijayan گفت که در حالی که دولت موفق بوده است در شامل COVID-19 ویروس تا کنون آن را باید آماده خود را برای یک ممکن است موج سوم از عفونت مرتبط با ورود عودت سرخپوستان از آنها صدها نفر در حال انتظار برای لمس کردن در جنوب کشور.

در علاوه بر این به هوایی هند پرواز از خلیج فارس منطقه 698 هندی در حال حمل و نقل از مالدیو به کوچی طریق هندی کشتی جنگی نیروی دریایی فهم Jalashwa.

هزاران نفر بیشتر انتظار می رود به بازگشت به این کشور طی چند روز آینده با هوا در هند برنامه ریزی شده به کار 64 پرداخت پروازهای بین 7 مه و مه 13 و نیروی دریایی هند مشابه انجام تمرینات در آب است.

دولت درخواست کرده است که هر کس که به ارمغان آورد باید آزمایش COVID-19 قبل از بازگشت به وطن و رفتن را از طریق چند سطح نمایش فیلم از جمله حرارتی چک در بدو ورود در هند.

کسانی که زمین در کرالا نیز خواهد شد نیاز به رفتن را از طریق یک هفت روز دولت قرنطینه در هنگام ورود و RT-PCR آزمون یک آزمون دقیق تر که باید بازگشت منفی) قبل از صرف بیشتر از هفت روز در قرنطینه.

استثنا شده است برای زنان باردار و شهروندان ارشد که مجاز به انجام این 14 روز دوره قرنطینه در خانه.

کرالا که گزارش سه رمان coronavirus موارد در هند را به خوبی انجام می شود شامل عفونی ویروس و جلوگیری از گسترش آن تا کنون.

امروز صبح کرالا وزیر دارایی توماس اسحاق توییتی یک خط نمودار که نشان داد تعداد فعال COVID-19 موارد کاهش شدت از مارس 9.

دولت در تلاش برای نبرد رمان coronavirus شامل تمدید 28 روز دوره قرنطینه برای موارد مشکوک; در سراسر کشور در این دوره 14 روز است.

همچنین ماه گذشته با الهام از COVID-19 تلاش در کره جنوبی کرالا شد اولین دولت به استفاده از راه رفتن در کیوسک برای توده مجموعه ای از نمونه.

در سراسر هند تعداد coronavirus موارد است ومیگوید نسبت 60,000 با نزدیک به 2 ، 000 مرگ و میر مرتبط با این ویروس.

کشور است در وسط یک مستند طولانی مدت – از جمله ممنوعیت های غیر ضروری راه آهن, پرواز, و ترافیک جاده ها – که قرار است برای پایان دادن به در مارس 17.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im