2.1 کرور مشاغل اضافه شده در مارس به عنوان اشتغال بهبود شرایط: فکر می کنم تانک

2.1 Crore Jobs Added In May As Employment Conditions Improve: Think-Tank CMIE

بازار کار شرایط بهبود ممکن است به عنوان یک تعداد زیادی از مردم بازگشت به کار با وجود نرخ بیکاری باقی مانده “بسیار بالا” در 23.5 درصد فکر می کنم تانک مرکز برای نظارت بر اقتصاد هند (CMIE) گفت: در روز سه شنبه. در مجموع 2.1 کرور شغل اضافه شد در ماه مه و کار نرخ مشارکت قابل توجهی بهبود یافته CMIE گفت: در بیانیه منتشر شده در روز سه شنبه. آخرین اطلاعات در بیکاری از بخش خصوصی فکر می کنم تانک می آید روز پس از این کشور وارد مرحله پنجم از سراسر کشور lockdkown برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس که ضرب و شتم در حال حاضر کاهش اقتصاد تأثیر کسب و کار و فرود هزاران نفر از کارگران بیکار.

در اینجا 10 چیزهایی که در مورد این داستان:

  1. “تعدادی از افرادی که تا به حال سمت چپ فعال بازار کار در ماه آوریل بازگشت به عقب است. افرادی که تا به حال در سمت چپ بازار کار در ماه آوریل به دلیل مقیاس بزرگ از دست دادن شغل پارک کرده بود خود را در منفعل و بیکار رده” Mahesh Vyas سر از Mumbai-بر اساس فکر می کنم تانک گفت.

  2. “در بسیاری از این بودند به طور فعال به دنبال شغل,” او گفت:.

  3. افزایش مشاغل 2.1 کرور روپیه در ماه گذشته ترجمه به رشد 7.5 درصد بیش از ماه قبل و شغل از معامله گران کوچک و دستمزد کارگران افزایش یافت 39 درصد از CMIE گفت.

  4. در این کشور نرخ بیکاری در ایستاده بود 23.5 درصد در ماه مه سال 2020 – همان نرخ ثبت شده در ماه گذشته. این کار نرخ مشارکت بهبود یافته از 35.6 درصد به 38.2 درصد و نرخ اشتغال بهبود یافته از 27.2 درصد به 29.2 درصد با توجه به CMIE.

  5. “در حالی که اصلی بازار کار معیارهای نشان می دهد بهبود در ماه مه نسبت به آوریل, بازار کار شرایط هنوز هم باقی می ماند بسیار ضعیف تر از آنها قبل از مستند” آقای Vyas نوشت.

  6. اما او ابراز نگرانی از ادامه از دست دادن کیفیت خوب شغل. “حقوق و مزایای مشاغل نسبتا سخت و دشوار برای به دست آوردن. و حقوق و مزایای شغل از دست رفته در طول یک مستند بسیار دشوار است برای بازیابی. این نیز شغل بهتر” آقای Vyas در گزارش خود نوشت:.

  7. در ضمن بسیاری از اقتصاددان گروه خود را کاهش پیش بینی برای فعالیت های اقتصادی در سال مالی جاری به علت آسیب ناشی از COVID-19 شیوع در حالی که برخی از آنها حتی هشدار داد از بدترین رکود اقتصادی در سال است.

  8. اما رشد اقتصادی کاهش یافت و به 11 سال اخیر و حتی قبل از شروع کامل از coronavirus و اقتصاددانان می گویند که تاثیر واقعی این بیماری همه گیر در اقتصاد بیمار است برای رفتن به قابل مشاهده در ماه ژوئن سه ماهه.

  9. در هفته گذشته آمار رسمی نشان داد که این کشور به تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) گسترش 3.1 درصد در ماه های ژانویه-مارس منعکس کننده تنها بخشی از تاثیر COVID-19 مستند در بخش های خدمات و تولید. با که سالانه توسعه در تولید ناخالص داخلی بود در 4.2 درصد در سال مالی 2019-20 – بالاترین سرعت رشد را در 11 سال است.

  10. روز دوشنبه moody’s هند رتبه اعتباری به یک درجه بالاتر ناخواسته به نقل از یک دوره طولانی مدت از رشد آهسته در آسیا سومین اقتصاد افزایش بدهی و استرس مداوم در بخش هایی از سیستم مالی. این کاهش رتبه به “Baa3” از “Baa2” حفظ یک چشم انداز منفی برای رتبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو