19 پخش فیلم با پدر و مادر خود را در حال حاضر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

از آنجا که بسیاری از مردم در حال quarantining با پدر و مادر در حال حاضر تلاش برای پیدا کردن راه برای صرف زمان با هم در یک راه است که احساس نمی کند بدترین بخشی از دبیرستان است. من صرف بسیاری از زمان من نوجوان بودن در اتاق در حال پخش موسیقی ایمو emo و به امید له من امضا در AOL. اگر من صرف بیش از یک ساعت به تنهایی با پدر و مادرم ما قطعا مبارزه در مورد چیزی. به عنوان من بزرگ شده, مسن, رابطه من با پدر و مادر من را تغییر داد. ما آموخته است که چگونه به مکالمات است که نمی implode و ما در نهایت می تواند صرف وقت با کیفیت با هم—که تماشای فیلم.

بدیهی است که من به تماشای همان فیلم با پدر و مادر من به عنوان من با دوستان من است. هیچ شب فیلم که ویژه “کردن” و یا “Superbad.” ما گیر با بیشتر یا کمتر خانواده دوستانه مانند فیلم “My Big Fat Greek Wedding” یا “نابودگر” سری. هیچ فیلم بلند کشیده شده از جنس هیچ چیز بیش از حد رام-com-y و قطعا هیچ چیز بیش از حد لخته و یا خشونت. این روزها فرمول باقی مانده است تقریبا همان است.

همه مردم با سلیقه های مختلف سرگرمی—پدر و مادر من به عنوان مثال در حال حاضر در 70s خود آنها از مهاجران روسی و آنها را دوست دارم برخی از رابرت دنیرو—اما من سعی کردم به پیدا کردن فیلم است که هر کسی می توانید تماشا و لذت بردن از با پدر و مادر خود را اگر آنها همه hunkering پایین هم در حال حاضر. در اینجا برخی بسیار قابل اعتماد کلاغ pleasers.

“The Irishman” است که در مورد هیتمن فرانک Sheeran که می شود بخشی از اراذل و اوباش دایره درونی. فرانک به زودی شروع به کار برای قدرتمند جیمی Hoffa (رهبر بین المللی اخوان المسلمین از Teamsters) و به پایان می رسد تا محافظ. همه در حالی که فرانک ارتباط با دختر خود پگی رو به وخامت به عنوان او می آموزد بیشتر و بیشتر آنچه پدر او را برای یک زندگی. این فیلم سه و نیم ساعت طول هر چند, بنابراین مطمئن شوید که برای جلوگیری کردن مقدار زیادی از زمان برای میان وعده و حمام می شکند.
جریان در Netflix بکشد

“جولی و جولیا” به شرح زیر جولیا کودک و جولی پاول در دو فریم های زمانی مختلف. در حالی که جولیا ساخت یک نام برای خود در جهان آشپزی جولی احساس گیر در اطاقک کار که در آن او احساس می کند مانند او در خدمت هیچ هدف واقعی. جولی خلاق و موفق به معاملات با شبکه های بزرگ اما او احساس می کند حرفه ای FOMO و تصمیم به شروع یک وبلاگ مستند او سال ساخت تمام جولیا کودک سالم. بر اساس زندگی واقعی از هر دو و جولیا, جولی, “جولی و جولیا” است لذت بخش, الهام بخش, برای, همه, و احتمالا شما را طلب Bourguignon گوشت گاو.
جریان در Netflix بکشد

3. National lampoon’s Vacation

“Vacation” (که برای ماده, همه ملی هجو فیلم با چوی چیس که در Hulu) نهایی فیلم خانوادگی (ذخیره برای چند نامناسب لحظات که در آن کلارک Griswold است تکرار توهمات در مورد یک زن است که ممکن است یا ممکن است واقعی). آن به شرح زیر Griswolds به عنوان آنها را به یک سفر جاده ای در سراسر کشور برای رسیدن به Wally جهان است. بسیار بسیاری از چیزهایی که رفتن لذتبخش اشتباه به عنوان آنها همیشه برای Griswolds. اما برای Griswold, خانواده, آن را همیشه در مورد سفر است نه مقصد.
جریان در Hulu

اگر چه “یک محل آرام” است که از لحاظ فنی یک تریلر آن را نیز یک فیلم که در نهایت در مورد اهمیت خانواده است. در “یک محل آرام” اولین و لی ابوت باید بالا بردن فرزندان خود را در جهان از سکوت چرا که اگر کسی باعث می شود هر نوع سر و صدای یک انسان خوردن گوشت بیگانه چشمه از هیچ بلعد و هر چیز زندگی در چشم. آن را قطعا می کند این وضعیت که ساناز فوق العاده است ، به عنوان زمان می رود در آن روشن می شود که وضعیت ابوت خانواده در این است که فقط پایدار نیست.
جریان در Hulu آمازون نخست

اگر پدر و مادر خود عشق مستند “مخترع” یک نگاه جذاب به یکی از بزرگترین کلاهبرداری رخ داده است که درست در زیر دره سیلیکون بینی. “مخترع” غواصی به زندگی الیزابت هولمز بنیان گذار و مدیر عامل شرکت او Theranos. بزرگ او را “اختراع” شد توانایی تست برای انواع بیماری ها و ارائه یک فرم از ماجرای تنها با یک قطره خون. البته که نبود در واقع ممکن است که متوقف نمی سرمایه گذاران از دادن میلیون ها دلار. Theranos رشد به ابعاد حماسی و الیزابت بود مورد تحسین قرار گرفته و به عنوان یکی از نوآورانه ترین رهبران فکری در تکنولوژی و پزشکی فضایی. است که تا زمانی که مردم در کشف حقیقت در مورد Theranos.
جریان در Hulu, HBO

پدر و مادر عشق بیل موری! این یک واقعیت است! در “روز موش خرمای کوهی امریکا” موری نقش هواشناس فیل Connors که گیر می شود در یک حلقه زمان پس از بازدید از Punxsutawney پنسیلوانیا به سالانه موش خرمای کوهی امریکا روز جشنواره که فیل detests. او و یک خبرنگار سفر وجود دارد به منظور پوشش این رویداد و به دام افتاده توسط snowstorm. وقتی فیل از خواب بیدار صبح روز بعد او متوجه می شود همان حوادث از روز قبل در حال دوباره پخش دوباره و دوباره.
جریان در Netflix بکشد

7. The Pursuit of Happyness

“The Pursuit of Happyness” بر اساس یک داستان واقعی زیر یک فروشنده نام کریس گاردنر که سرمایه گذاری تمام پول خود را در یک نوع جدید از اسکنر که می توانید در ادامه تراکم استخوان است. متاسفانه او مشکل فروش اسکنر و او در نهایت می رود شکست که منجر همسرش او را ترک کنید و خود را پنج ساله پسر. یک روز کریس در دیدار جی Twistle مهم است که با این نسخهها کار در وال استریت و تاثیر گذار او را با حل یک مکعب روبیک را در یک مقدار کوتاه از زمان. با جی به عنوان یک اتصال کریس شروع به کارآموزی پرداخت نشده حتی اگر او در مورد به بیرون کردند. کریس توسط این فرصت را, اگر چه, و آن را می بیند به عنوان یک راه او و پسرش حرکت می کند تا در زندگی است.
جریان در Netflix بکشد

8. Silver Linings Playbook

در “Silver Linings Playbook,” پت که فقط منتشر شده از یک مرکز سلامت روان خود اختلال دو قطبی به خانه می آید و تلاش می کند تا با همسر سابق خود نیکی که فریب خورده او. نیکی, اما می خواهد به چیزی برای انجام با او. یک روز Pat دیدار تیفانی, که همچنین بیماری های روانی و دو باند خود را بیش از شباهت ها. تیفانی شروع می شود به احساسات پت و قرقره او را به یک مسابقه رقص که پت موافقت خود را تنها در صورتی تیفانی کمک خواهد کرد که او را مجدد با همسر سابق خود.
جریان در Netflix بکشد

9. Honey, I Shrunk the Kids

احساس مانند احساس دلتنگی می کنید ؟ “Honey, I Shrunk the Kids” ممکن است یکی از کسانی که قشنگ فیلم شما را با پدر و مادر خود را در ’90s و آن را به عنوان بسیار عالی حواس پرتی در حال حاضر. “Honey, I Shrunk the Kids” است در مورد یک دانشمند مشغول به کار در یک کوچک ray gun او فکر می کند کار نمی کند. به جز آن را کاملا می کند و هنگامی که بچه های خود را دزدکی حرکت کردن به خود و به طور تصادفی کوچک خود آنها را به شکل یک راه برای بازگشت رشد به اندازه طبیعی است.
جریان در دیزنی+

10. جنگ ستارگان: امید تازه

این اصلی است, اما اگر شما در خلق و خوی برای کلاسیک “جنگ ستارگان” فیلم های دیزنی+ همه از “جنگ ستارگان”, فیلم, بنابراین شما می توانید شروع به هر کجا که شما می خواهم. قضیه اساسی از همه “جنگ ستارگان” فیلم است که وجود دارد Jedis که مبارزه برای خوب و Siths که برای مبارزه با شر و وجود اتحاد شورشی مبارزه برای آزادی از امپراتوری (حکومت پروفایل Vadar یک Sith) که فقط می خواهد قدرت بیش از هر کس در کهکشان است. اگر شما هرگز دیده می شود “جنگ ستارگان”, فیلم, در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای شروع است. اول چند فیلم قطعا campy اما این که چرا آنها آنقدر محبوب است.
جریان در دیزنی+

اگر پدر و مادر خود عشق خوب سیاسی, درام “گزارش” است حق تا کوچه خود. در “گزارش” سنا کارمند Daniel J. Jones منجر تحقیق و تفحص از سازمان سیا که یک دسته از نوار است که نشان می دهد شکنجه و بازجویی در خاک آمریکا. بر اساس یک داستان واقعی “گزارش” غواصی به post-9/11 سیاست و جنایت است که تا حد زیادی مخفی نگه داشته است.
جریان در آمازون نخست

در “سربازان صفر” ما در حال معرفی به کنجکاو misfit, کریسمس, سنگ چخماق است. زمانی که کریسمس می آموزد که مرغک پیشآهنگی گروه جوانان که برنده استعداد نشان می دهد می شود به اویختن با زندگی واقعی ناسا کارمند و صدای آنها را شامل می شود در ویجر طلایی رکورد (که کریسمس معتقد است که راه خود را برای رسیدن به موجودات دیگر در فضا) او با هم قرار می دهد تکه تکه تیم به نام سربازان صفر است. رهبری بالفعل مرغک طلایه دار مادر از دست Rayleen (که همچنین کریسمس پدر منشی), نیروهای نظامی صفر در هیچ چیز متوقف شود تا زمانی که شانس برنده شدن نزدیک به فضا است.
جریان در آمازون نخست

“من تونیا” است زندگینامه, درام است که می گوید داستان واقعی از المپیک شکل اسکیت باز تونیا هاردینگ و چگونه او کمک کرد تا هماهنگ حمله رقیب نانسی Kerrigan. یا آیا او ؟ “من تونیا” کمک می کند تا انسانیت را تخطئه شکل اسکیت باز اگر چه خجالتی نیست و دور از جنایات. شاید شما جوان بودند هنگامی که خبر شکست در مورد تونیا هاردینگ داشتن نانسی Kerrigan زانو bashed اما پدر و مادر شما احتمالا به یاد داشته باشید آن را بسیار به وضوح و احتمالا پیدا کردن آن جذاب است.
جریان در Hulu

پس از جیمی لوگان شغل خود را از دست می دهد او قصد دارد در یک دزدی به غارت شارلوت موتور جاده سریع السیر و به طور بالقوه دور با میلیون ها نفر. پس از سابق خود را درگیر کار کار در تونل زیر جاده سریع السیر او فکر می کند او یک شات خوب در کشیدن آن را خاموش. او نیروهای خود را برادر کلاید و همچنین به عنوان یک مجرم به نام جو “بنگ” و چند دیگر, دمدمی, اعضای تیم که FBI بعد از تماس “اقیانوس را هفت و یازده.”
جریان در آمازون نخست

مطمئن شوید که وجود دارد مقدار زیادی از فیلم های متحرک را انتخاب کنید از در دیزنی+ (یا هک تمام سیستم عامل) اما “کوکو” است به خصوص دلگرم کننده فیلم صحبت می کند که چگونه ما افتخار خانواده ما و چگونه ما را انتخاب کنید به یاد داشته باشید آنها را پس از آنها ما را ترک. در “Coco” میگوئل رویای تبدیل شدن به یک موسیقیدان اما خانواده اش اجازه نمی دهد که موسیقی در خانه خود را به دلیل میگوئل مادر بزرگ استفاده می شود به یک نوازنده که رها او و خانواده اش. یک روز میگوئل می یابد یک عکس از مادر بزرگ و پدر بزرگ خود را—که اتفاق می افتد به برگزاری بت خود را در گیتار. اگر چه کسی پاره پاره کردن چهره عکس, میگل فرض بر این است که پدر بزرگ او بود اواخر سال نوازنده ارنستو د لا کروز. روز از مرده میگوئل سرمایه گذاری به جهان پس از مرگ در یک ماجراجویی حماسی برای پیدا کردن پدر بزرگ خود را.
جریان در دیزنی+

16. نظریه ی همه چیز

این زندگینامه, درام می درخشد نور را در یک جوان و درخشان استفان هاوکینگ قبل از او مبتلا به ALS. استفان اکتشافات در مورد فیزیک و فضا و همچنین به عنوان خود را عاشقانه با جین وایلد به زیبایی به تصویر کشیده شده در “تئوری همه چیز است.”
جریان در Netflix بکشد

خوب شاید من این یکی را ببینید در سینما با پدر و مادرم. و ما تا به حال یک زمان واقعا خوب! در “عروسی بزرگ” یک زن و شوهر که در مورد ازدواج بدانید که داماد مادر بیولوژیکی است که از آمدن به عروسی در آخرین دقیقه. تنها مشکل این است که داماد خوانده پدر و مادر طلاق گرفته و مادر بیولوژیکی خود را بسیار مذهبی است. بنابراین حتی اگر داماد پدر دوست دختر جدید است ماندن با تمام خانواده همه آنها وانمود کند که او هنوز هم با همسر سابق خود. هرج و مرج البته تحقیق و بحث.
جریان در Hulu

تنها به تماشای این یک اگر شما در حال آماده به گریه و باید مقدار زیادی از بافت های آماده. در “خداحافظی” یک آمریکایی چینی نویسنده مشتاق یاد می گیرد که مادر بزرگ او تشخیص داده شد که مبتلا به سرطان شده است و تنها چند ماه از چپ به زندگی می کنند. او همچنین یاد می گیرد که خانواده اش نگه داشتن تشخيص راز از او و وانمود کنم که همه چیز عادی است.
جریان در آمازون نخست

دیزنی+ مقدار زیادی از مارول, فیلم, اما اگر شما تماشا نیست, هر, هنوز, و یا می خواهید به سوار در یک مارول ماراتن شروع با “مرد آهنین”. آن را می گوید منشاء داستان از شخصیت عنوانی که میلیاردر tech نابغه Tony Stark. او کسی است که اساسا در آن آغاز شده (خوب از لحاظ فنی تونی پدر, Howard آغاز شده Avengers اما ما نمی خواهد از بین بردن چگونه و یا چرا اگر شما جدید به تعجب!).
جریان در دیزنی+

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>