19 كلاسيك آشپزخانه است که شما می خواهید به آغوش, قدیمی, Vibes

یکی از شایع ترین دلایل مالکان نوسازی آشپزخانه خود است زیرا سبک آن منسوخ شده است. طراحی جزئیات مانند مشمع کف اتاق کفپوش backsplash کاشی و رنگ دیوار رنگ می تواند ناامید کننده اگر آنها احساس آنها از یک جدول زمانی مختلف از سبک طراحی خود را. اما یکپارچهسازی با سیستمعامل آشپزخانه باید به طور خودکار نمی تواند با چیزی جایگزین فوق العاده مدرن. در حالی که کلمه یکپارچهسازی با سیستمعامل می توانید با مراجعه به عناصر که دیگر در سبک آن نیز می تواند مرجع چیزی فهرست که احساساتی یا ارزش تاریخی یا “preloved”. در حالی که آن است که اغلب مورد استفاده برای توصیف معاصر کپی از سبک های گذشته, آن را نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به معنی احترام و به دنبال به نظر می رسد و سبک های دهه های قبلی.

استقبال یکپارچهسازی با سیستمعامل و یا یکپارچهسازی با سیستمعامل سبک آشپزخانه می تواند افتخار یک خانه اصلی معماری است. بسته به زمانی که خانه خود را ساخته شده بود آن را نمی ممکن است ایجاد حس بینایی به پاره کردن یک آشپزخانه به چیزی مدرن تر. با پذیرش خود را در آشپزخانه یکپارچهسازی با سیستمعامل, ریشه, شما می توانید ایجاد منسجم صفحه اصلی است که ترکیبی از شخصیت شما و خانه ساختار. شاید مهمتر از رفتن برای یک نگاه یکپارچهسازی با سیستمعامل در آشپزخانه شما می تواند فوق العاده گزینه مقرون به صرفه برای هر کسی که در یک بودجه کوچک است. نه در گران نوسازی با استفاده از مواد محبوب و وسایل شما صرفه جویی در پول و نصب و فروش اقلام و یا خرید کهنه و دست دوم عناصر بسیار مقرون به صرفه تر از خرید جدید. و اگر شما فکر می کنم تکیه به آشپزخانه شما, در ریشه به معنی به خطر انداختن سبک این 19 و یکپارچهسازی با سیستمعامل یکپارچهسازی با سیستمعامل الهام گرفته از آشپزخانه ثابت خواهد کرد که کهنه می شود زرق و برق دار. و شما می توانید نگاه یکپارچهسازی با سیستمعامل در بسیاری از راه های مختلف هر دو بزرگ و کوچک:

هیچ چیز حمل و نقل می تواند یک اتاق را به دوران دیگری مانند رنگ های جسورانه و الگوهای با چرخش یکپارچهسازی با سیستمعامل مانند فرانسوی, آشپزخانه قبل در این بازسازی, شهرستان آلامدا, کالیفرنیا, خانه طراحی شده توسط ابیگیل برادن اوت داخلی. “قبل از” این آشپزخانه بود بسیار تعریف منسوخ شده: کاشی های قدیمی, پیر طبقه غمگین و پالت رنگ. به جای تبدیل همه چیز به شروع دوباره طراح و مالکان تصمیم به رنگ های موجود, قدیمی, کابینت های درشت آبی reupholster یک اطاق کوچک ناهار خوری مجموعه ای با رنگ زرد روشن, و نصب, زیبا و دلفریب, یکپارچهسازی با سیستمعامل الهام گرفته از الگوهای در پرده و کاشی.

2. در آغوش یکپارچهسازی با سیستمعامل رنگ پالت رنگ

بسته که در آن دوران شما در حال تلاش برای تقلید با طراحی آشپزخانه شما شانس هستند نگاه می توان کمک کرد همراه با فرو بردن به یکپارچهسازی با سیستمعامل الهام گرفته از پالت رنگ. گاهی اوقات یک رنگ حتی می تواند منبع اصلی یکپارچهسازی با سیستمعامل vibes در این mod کلبه ساحل در استرالیا. آشپزخانه را کابینت کردم گرانبها تبادل نظر و به روز رسانی با یک نقاشی با مداد رنگی پالت رنگ.

3. ترکیب یکپارچهسازی با سیستمعامل رنگ از طریق لوازم جانبی

قدرت سرپرستی یک گروه یا دو نفر از یکپارچهسازی با سیستمعامل الهام گرفته و لوازم جانبی می تواند مکمل یک پالت رنگ بود و در این میانه-وزارت دفاع آپارتمان در اشویل ، هر چند این مستاجر رنگ آشپزخانه خود را به دیوار صورتی, ایده استفاده از یکپارچهسازی با سیستمعامل الهام گرفته از لوازم جانبی به ارمغان بیاورد یکپارچهسازی با سیستمعامل رنگ را به آشپزخانه شما مفید است برای مستاجرها که می توانید رنگ دیوار خود را.

4. به دنبال به طور خاص, قدیمی, الگوهای

در حالی که شما در حال شکار برای لوازم جانبی در یکپارچهسازی با سیستمعامل رنگ به اضافه کردن یک چرخش به آشپزخانه خود را, مطمئن شوید که به دنبال الگوهای یکپارچهسازی با سیستمعامل بیش از حد. مقدار زیادی از پیر و معاصر لوازم آشپزخانه مانند لیوان چای گلدان چای حوله و بیشتر از ویژگی های الگوهای یکپارچهسازی با سیستمعامل است که مجموعه ای از تن از فضای خود را در این خلاق سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل خانه در استرالیا.

5. استفاده از یک تشخیص یکپارچهسازی با سیستمعامل مورد به دم یک پرنیان

اگر شما می خواهید یک آشپزخانه مدرن ارتقاء برای زیبایی یا عملکردی دلایل اما می خواهم به احترام خانه خود را یکپارچهسازی با سیستمعامل, ریشه, شما در واقع می تواند تکیه بر فقط یکی از بسیار قابل تشخیص یکپارچهسازی با سیستمعامل مورد. این پایین کلید سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل خانه در ملبورن به عنوان مثال بزرگ با آن حداقل و مدرن آشپزخانه شامل یک تشخیص اواسط قرن sunburst ساعت دیواری.

6. رسیدن به یک نگاه یکپارچهسازی با سیستمعامل با ترکیبی از ایده های

این که آیا شما در حال برخورد با یک آشپزخانه که نیاز به زندگی جدید و یا شما ساخته شده برخی از به روز رسانی کوچک هستند که در فهرست الهام بخش, قوی, لوازم جانبی بازی می تواند فشار آشپزخانه خود را نگاه کنید بیش از بالا. شما می توانید برای صرفه جویی دست دوم لوازم جانبی در بودجه و یا حمایت از هنرمندان معاصر با یک زیبایی شناسی و ترکیب اقلام است که هر دو ویژگی همسر پالت رنگ یکپارچهسازی با سیستمعامل الهام گرفته از الگوهای و یا ترکیبی از هر دو. استرالیا در این یکپارچهسازی با سیستمعامل beachside, صفحه اصلی نمونه ای از لوازم جانبی بازی است.

7. كلاسيك نور لامپ قدرتمند از ابزار طراحی

این 1970s استرالیا واقعا خانه پذیرای آن یکپارچهسازی با سیستمعامل ریشه با رفتن کامل سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل در هر اتاق از خانه, آشپزخانه گنجانده شده است. اما در حالی که رنگ ها در لوازم جانبی و حتی گیاهان را به آن پرنعمت, پرنیان, آن را نیز نشان می دهد که چگونه قدرتمند, یکپارچهسازی با سیستمعامل و یا یکپارچهسازی با سیستمعامل الهام گرفته از لامپ ها را می توان در یک اتاق.

8. نگه داشتن آن حداقل به برجسته قدیمی مدرسه اقلام

گاهی اوقات یک آشپزخانه با “منسوخ” عناصر نیاز است که یک گام به عقب. توسط بریده شده آنچه شما در حال حاضر نگه داشتن لوازم جانبی را به حداقل و پیدا کردن رنگ است که مکمل های موجود در فهرست عناصر شما می توانید به نوبه خود یک “منسوخ” كلاسيك به یک زرق و برق دار, احترام فضا یکپارچهسازی با سیستمعامل.

9. و یا رفتن به دریا با لوازم جانبی

شما می توانید همیشه در جهت مخالف. به جای نگه داشتن چیزهای حداقل تنها با چند یکپارچهسازی با سیستمعامل عناصر به همه. رفتن به دریا. در آغوش maximalism! مانند زن و شوهر زیبا در این اوکلند آپارتمان شما کاملا می توانید مسائل خود را با مجموعه ای از موارد برای رسیدن به یک نگاه یکپارچهسازی با سیستمعامل سرگرم کننده.

10. در نظر گرفتن گسترش نگاه یکپارچهسازی با سیستمعامل خود را فراتر از آشپزخانه دیوار

اگر شما می خواهید به آغوش كلاسيك اشپزخانه نگاه به افتخار خانه خود را در معماری (و یا به دلیل بودجه شما و می خواهید به فروش نگاه کنید) در نظر گرفتن گسترش, قدیمی, لوازم جانبی و رنگ ها به اتاق های دیگر فراتر از فقط آشپزخانه. آن را به کمک شما در آشپزخانه احساس تعلق و احساس خانه خود منسجم تر. شما می توانید ببینید به عنوان مثال بزرگ چگونه به انجام این کار در این ملبورن شهری.

11. سرمایه گذاری در مبلمان كلاسيك

اگر آشپزخانه شما دارای اتاق برای مبلمان مانند یک اطاق کوچک ناهار خوری مجموعه و یا ذخیره سازی قطعه را انتخاب کنید ، نه تنها یک قطعه مبلمان سیمان خود را یکپارچهسازی با سیستمعامل, طراحی, طرح, آنها معمولا بسیار مقرون به صرفه و ساخته شده است به آخرین. این یک مالی و زیبایی سرمایه گذاری ارزش انجام می دهند. آن را به هر موجود كلاسيك مبلمان نگاه عمدی هم در این مدرن ملبورن ،

12. نصب و یا در آغوش شطرنجی کف

هیچ یک از “درست” كلاسيك کفپوش نوع. از مشمع کف اتاق به کاشی و چوب و بسیاری از انواع کفپوش می تواند به یک نگاه به یک آشپزخانه است. اما یکی وجود دارد نشان می دهد توقف سبک است که همیشه خاموش قوی كلاسيك vibes: سیاه و سفید شطرنجی کف! آیا شما برای یک وینیل شطرنجی کف مانند در این سیاتل هنرمند در خانه و یا تبادل نظر با رنگ آن را یک نگاه کلاسیک برای یک آشپزخانه.

13. در نظر داشتن كلاسيك لوازم و وسایل (که هنوز هم کار می کنند البته)

نمی شود در یک عجله به بیرون پرتاب, قدیمی, لوازم, فقط به خاطر اینکه آنها است. اگر آنها هنوز هم کاربردی شما می توانید در آغوش خود نگاه یکپارچهسازی با سیستمعامل با تکمیل آنها را با لوازم جانبی یکپارچهسازی با سیستمعامل و یا چیزی شبیه به سیاه و سفید شطرنجی کف. این کوچک و شیرین شیکاگو آپارتمان را نشان می دهد که چگونه به آن را انجام دهد.

14. و یا خرید جدید سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل لوازم

با تشکر برای تجدید حیات, قدیمی, سبک وجود دارد خوشبختانه بسیاری از مارک های امروز که در حال ساخت لوازم جدید آمده است که با یک نگاه یکپارچهسازی با سیستمعامل. پیشنهاد می Splurging بدهید در یکی از این وسایل مانند رنگارنگ یکپارچهسازی با سیستمعامل به دنبال یخچال یک راه عالی برای سنگ خود نگاه کنید.

15. مقاومت در برابر اصرار به رنگ بیش از همه خود را چوب

در حالی که بسیاری از چوب می تواند طاقت فرسا و مقاومت در برابر اصرار به رنگ تمام آن چوب (حداقل در ابتدا). چوب طبیعی تن در آشپزخانه, به ویژه هنگامی که می آید به چوب کابینت می توانید را خاموش ظریف كلاسيك vibes. زوج با سخت افزار و مبلمان ساده آن را به یک راه برای رفتن یکپارچهسازی با سیستمعامل بدون اینکه با صدای بلند و یا به هم ریخته. این طبیعی ماساچوست چند سطح خانه نشان می دهد که چگونه به آن را انجام دهد.

16. جنگلی لوازم جانبی کار بیش از حد

هر چند این کالیفرنیا هنرمند است 1970s-esque کابینت آشپزخانه دست نخورده آن را نیز به ویترین چگونه چند جنگلی لوازم جانبی می تواند مهار شود برای ایجاد یکپارچهسازی با سیستمعامل الهام, آشپزخانه پرنیان.

17. در نظر گرفتن چوب در عوض

اگر شما به نوسازی ساختاری دلایل و به دنبال جایگزین خود, پیر و یا آسیب دیده cabinetry هنوز هم در نظر بگیرید با استفاده از چوب تن در قبل. به عنوان دیده می شود در این ون (از همه جا!), نگه داشتن cabinetry, ساده, براق و چوب رنگ شده مرتب کردن بر اساس قدیمی/مدرن ترکیب کامل به صورت ساده ،

کاشی می تواند بخش عظیمی از یک آشپزخانه را ترکیب. از backsplash به کف به دیوار حتی می توان آن را وسوسه انگیز به پاره کردن مورخ کاشی و شروع تازه است. اما در نظر گرفتن تحمل خود را در خانه, کاشی, آیا آن را جالب رنگ یا الگو. در رابطه با زیبا, قدیمی, لوازم, آن می تواند یک راه طولانی در احترام به خانه خود را یکپارچهسازی با سیستمعامل گذشته است. را انتخاب کنید لوازم جانبی در رنگ است که مکمل و یا کنتراست را با کاشی پالت رنگ به صورت عمدی نگاه کنید.

19. قدیمی از مد افتاده سخت افزار

شما به احتمال زیاد متوجه شده که چگونه خود را به روز رسانی آشپزخانه سخت افزار کابینه می تواند عمیقا تحت تاثیر قرار دهد نگاه کنید. شما لازم نیست برای به روز رسانی است که cabinetry با سخت افزار های مدرن ، پیدا کردن بزرگ, سخت افزار دست دوم و نصب آن بر روی موجود درب های کابینت و زیر شلواری برای ظریف كلاسيك قبل. این 1940s استودیو آشپزخانه نشان می دهد که قدرت از یک مجموعه ای از سخت افزار دسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>