19 زرق و برق دار ترین نیم حمام ایده های ما تا کنون دیده ام

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نیمی از حمام اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به یک, یکی از بهترین اتاق در یک خانه برای تزئین برای تعدادی از دلایل. گاهی اوقات به نام یک پودر اتاق آنها تعریف شده به عنوان یک حمام بدون “حمام” بخشي از آنها به طور معمول تنها یک توالت و سینک. معمولا در اندازه کوچک آنها نمی اضافه کردن مقدار زیادی از فوت مربع را به خانه خود را, اما آنها فراموش اضافه کردن مقدار زیادی از تابع. نه تنها آنها را برای استفاده به عنوان یک حمام برای مهمانان شما معمولا می توانید آنها را تعمیر و نوسازی بیشتر مقرون به صرفه (از آنجایی که آنها کوچکتر هستند و کمتر وسایل) و کمتر وجود دارد برای تمیز کردن زمانی که آنها در حال استفاده است. اما بیشتر از همه, حمام نیم, بهترین اتاق در خانه برای تزئین چرا که آنها یک بوم مناسب برای آزمایش جسورانه دکور ایده ها!

از آنجا که نیمی از این فضا استفاده نمی شود توسط هر کس و یا دیده می شود هر روز آن را ایده آل برای خلاق شدن و تلاش کردن وحشی طراحی ایده های شما همیشه از رویای بازی با این که آیا آن را در قالب رنگ و تصویر زمینه و یا چیز دیگری به طور کامل! یکی دیگر از دلایل این است که یک نقطه بزرگ برای آزمایش در این است که این اتاق ها معمولا آنقدر کوچک شما می توانید ریخت و پاش لوکس و گران قیمت و یا مواد و عناصر در واقع بدون صرف یک تن از پول است. فضاهای کوچک = کمتر برای پوشش دیوار با تصویر زمینه و رنگ و شما می توانید دور با خرید کوچکتر (و گاهی بیشتر مقرون به صرفه) نسخه از همه چیز. ریزه اندام حمام نیم همچنین بدان معنی است که وجود دارد کمتر به پوشش اگر شما را تا پایان نه شهوت و میل خود را پررنگ گزینه های طراحی… و شما فقط می توانید تغییر دهید آن را دوباره و بدون هزینه های زیادی از پول و یا زمان!

1. سکس با زن wallpaper

این طراح داخلی را بلند پروازانه DIY عوض سرگرم کننده طراحی پس زمینه در چند اتاق های مختلف اما نیمی از حمام داغ پینک اندازه فلامینگو wallpaper دزد نشان می دهد. شما بلافاصله می توانید ببینید که چگونه سرگرم کننده و پر انرژی الگوی تصویر زمینه در یک فضای کوچک مانند یک پودر اتاق می تواند یک راه عالی برای تزریق شخصیت را در یک فضای کوچک.

پس از پودر اتاق بسیار محدود در مقدار عناصر در فضا وجود دارد به احتمال زیاد در توالت, سینک و شاید یک آینه و دست دندانه دار کردن حوله—هر گونه تغییرات شما را به هر یک از این عناصر ارائه خواهد شد یک تاثیر بصری. حتی به روز رسانی کوچک مانند انتخاب ظریف اندازه دور آینه به عنوان دیده می شود در این کلاسیک-راک الهام گرفته از صفحه اصلی می توانید به طور کامل تغییر نگاه خود نیمی از حمام.

3. اضافه کردن یک پاپ از رنگ در یک نقطه تعجب آور

به یاد داشته باشید نیم داخل یک فضای کوچک, بنابراین شما نمی نیاز به یک تن از عناصر دکور برای ایجاد یک تاثیر بزرگ. اگر شما می خواهید برای ایجاد یک نگاه ضخیم با رنگ در نظر بگیرید با اضافه کردن فقط یک لذت رنگ در یک نقطه تعجب آور. قدرت اتاق در لسلی سامنر سنت لوئیس خانه روشن سبز آینه, به عنوان مثال.

4. برو برای طلا (و یا برخی از دیگر گرانتر پایان)

اگر شما طلب ارتقاء پس از اتمام از وسایل خود را در نیمی از داخل به روز رسانی آنها را به رویای خود را به پایان برساند! شانس هستند آن را در بودجه خود را از آنجا که شما نمی خواهد که به جای پس از اتمام در یک اتاق بزرگ است. و از آنجا که پودر اتاق است که واقعا یک فضای جدا از بقیه از خانه خود را, شما نمی باید سعی کنید به “مطابقت” اتمام می گویند در آشپزخانه شما. پس از اتمام در این بازسازی چارلستون خانه نیمه حمام تمام ویژگی های براق طلا پرنیان.

5. گوشه بازار خود را در نیمه حمام دکور

آیا نمی شود دلسرد اگر مقدار مربع شما در دسترس در نیمه خود را داخل در کوچک سمت. محدودیت های پرورش خلاقیت و شما می توانید پرماجرا با خود ثابت طرح بندی در سفارش به آن همه کار. در پودر اتاق بالا, سینک و کابینت پزشکی قرار داده شده در گوشه ایجاد نه تنها یک فضای کاربردی اما منحصر به فرد یکی بیش از حد!

شما ممکن است شنیده ام برخی از مردمی می گویند شما باید به جلوگیری از رنگ های تیره در فضاهای کوچک اما این درست نیست در همه موارد. در این ریزه پودر اتاق در این خانه انگلستان تیره رنگ بر روی دیوار و درب—و همچنین در کاشی کف—ایجاد محیطی گرم و کمی آغوش یک اتاق.

7. ریخت و پاش های مدرن و یا بالا طراحی شیر آب

اگر شما تا کنون به حال چشم خود را بر روی یک واقعا منحصر به فرد طراحی مدرن شیر در اینجا شانس خود را به عنوان سمبل یک. حتی اگر آن است که یک کشش در بودجه خود را پررنگ بصری بیانیه ای از یکی می تواند تنها دکور شما واقعا نیاز خود را در نیمه حمام را به یک اتاق چشمگیر. اجازه براق اتاق مدرن در این اقیانوس الهام گرفته از مین خانه بود خود را الهام بخش است.

الگوهای است که ممکن است بیش از حد شلوغ در اتاق بزرگتر مناسب می تواند در فقط کاملا در نیمه, داخل حمام, مانند سیاه و سفید تصویر زمینه گرافیکی در این آتلانتا ، اما شما لازم نیست که فقط گرافیک روی دیوار; در نظر گرفتن الگوهای متضاد در حوله دستی هنر, شمارنده, و بیشتر.

نیمی از حمام یکی از سرگرم کننده ترین مکان برای بازی در اطراف با گالری دیوار, ایده زیرا شما می توانید ایجاد چشمگیر دیوار-به-دیوار نگاه با کمتر قطعات هنری از شما ممکن است تصور کنید. به یاد داشته باشید این است که یک اتاق کوچک و یک مقدار کمی از فضای دیوار است که شما باید برای پر کردن—پس از بازی در اطراف با های مختلف هنر, طرح و ایده ها برای ایجاد حداکثری پودر اتاق.

آیا شما تا به حال تبادل نظر و ایده لگد زدن در اطراف در سر خود را, اما شما شده اند بیش از حد ترس را امتحان کنید ؟ یک و نیم داخل محل مناسبی برای فقط برای آن بروید! این که آیا آن یک دست رنگ آمیزی دیوار, دیواری, هنر ایده یا چیزی به عنوان ساده به عنوان یک نقطه رقص لهستانی پولکا دیوار الگوی خواهم در این, جذاب التقاطی خانه رعیتی استفاده از این اتاق کوچک به عنوان بوم خود.

فقط دوست دارم زودتر پیشنهاد های فانتزی و پس از اتمام شما باید در نظر بگیرید پیشنهاد می splurging بدهید در مواد است که به طور معمول خارج از بودجه است. عشق سنگ مرمر اما هرگز نمی تواند استطاعت کانتر سنگ مرمر در آشپزخانه شما? ببینید اگر شما می توانید نوسان آن را در قدرت خود را ، دوست دارم نگاه از کف به سقف كاشي ديوار اما نمی توانید خودتان را ببینید plunking پایین این نوع از پول برای خود استاد شده است. سعی کنید آن را در نیمی از حمام! پودر اتاق در این بازی فوق العاده سازمان یافته نیویورک خانه می تواند الهام بخش.

12. برو وحشی برای دیوار قالب

در مورد آن روشن نیست در حال حاضر کوچکتر اتاق کمتر کار شما باید انجام دهید به ترکیب خود را وحشی ایده های طراحی. پس چرا اضافه کردن برخی از دیواره های قالب به اتاق ؟ چرا اضافه کردن واقعا جالب دیوار قالب به اتاق ؟

13. خرید دو وظیفه مبلمان

بسیاری از پیشنهادات در این پست که تا کنون بوده است از زیبایی و تنوع است. اما شما می توانید تمرکز بر روی عملکرد در این فضاهای کوچک بیش از حد. من دوست دارم زمانی که شما می توانید پیدا کردن قطعه مبلمان است که می تواند دو وظیفه و انجام دو توابع مختلف در یک بار مانند آینه قفسه دسته کوچک موسیقی جاز در بیش از نیمی حمام. شما صرفه جویی در فضا با این هوشمند و شیک ایده.

زمانی که مقدار فضایی که شما در حال کار با در نیمه خود را داخل آن را به معنی جزئیات این عناصر می تواند بیشتر مورد توجه است. این می تواند به خصوص جذاب در اتاق با عناصر که معمولا به خوبی ساخته شده و آزمون زمان ایستاده. این جذاب Creole کلبه نمایش یک مثال بزرگ است.

15. موجود ارتقاء قطعات مبلمان

شما لازم نیست برای خرید تمام چیزهای جدید هنگامی که شما در حال به روز رسانی خود را نیمه حمام. در واقع بسیاری از عناصر مانند غرور آینه و دیگر قطعات مبلمان می تواند همه رنگ به اضافه کردن مقدار زیادی از شخصیت به یک فضای کوچک است. در بالا قبل و بعد از, شما می توانید ببینید که چگونه یک خسته غرور رو اجاره نامه های جدید در زندگی است.

16. فراموش نکنید که در مورد روشنایی

در یک اتاق کوچک به عنوان سمبل انتخاب دراماتیک نور قطعه را می توان یکی از تنها چیزهایی که شما نیاز به اضافه کردن pizzaz. حلق آویز آویز نور در این نیواورلئان خانه قوی هنر دکو vibes تنظیم تن برای بقیه فضا. اما شما لازم نیست که به تمرکز بر روی فقط حلق آویز چراغ های آویز در نظر سکنکس دیوار و یا یک غرور نور ارتقاء بالاتر از اینه.

17. کمی دمدمی با موضوع

در حالی که من اغلب نشان می دهد که شما سعی می کنید به در آغوش مشابه سبک طراحی در بسیاری از اتاق های خود را به حس انسجام خود را به صفحه اصلی قوانین حق رفتن به بیرون از پنجره می آید را به یک و نیم حمام. بنابراین تصور دمدمی موضوع (مانند می گویند, قدیمی, راکت تنیس به عنوان دیده می شود در استرالیا, خانه در بالا) و واقعا برای آن بروید.

18. آیا نمی شود ترس از رفتن بیش از اندازه

در حالی که آن را حس می کند برای قرار دادن اندازه کوچک همه چیز در یک اتاق کوچک شما همیشه باید به چوب به آن قاعده است. از الگوهای اندازه در تصویر به اندازه وسایل بزرگتر-از-آن-نیاز-به-بود غرق در بازسازی نیواورلئان خانه بالا رفتن عمدا بزرگ با دکور عنصر می تواند یک راه برای اضافه کردن درام به یک اتاق کوچک.

19. نگه داشتن آن ساده و شیک

مبادا شما فکر می کنم شما باید برای رفتن وحشی با زمینه رنگ یا پررنگ عناصر خود را کوچک پودر اتاق کوچک و دوست داشتنی نیم حمام کردن, زیبا و دلفریب, New England خانه نشان می دهد که شما می توانید فقط به عنوان زیبا از حمام مهمان تجربه با نگه داشتن آن ساده با رنگ و دکور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>