19 گجرات کنگره MLAs نقل مکان کرد به راجستان توچال پس از 3 استعفا

19 Gujarat Congress MLAs Moved To Rajasthan Resort After 3 Resign

کنگره دارای 65 MLAs در گجرات (فایل)

دهلی نو:

نوزده کنگره قانونگذاران از گجرات منتقل شده به رفت و آمد مکرر در راجستان پیش از Rajya سبها انتخابات در دولت است. سه MLAs از این حزب استعفا کرده است و نگرانی که دیگران ممکن است به دنبال.

کنگره منابع گفت: این حزب در نهایت انتظار می رود به حرکت 26 MLAs به رفت و آمد مکرر, وحشی بادها واقع در راجستان Mount Abu. راجستان است که حکومت توسط کنگره و رهبران حزب ابراز امیدوار است که MLAs خواهد امن از BJP تداخل وجود دارد.

این کنگره دارای 65 MLAs در گجرات برخی از آنها در حال حاضر بسته بندی شده به های مختلف متوسل می شود. یک گروه از MLAs از Saurashtra تسلیم شده اند در یک رفت و آمد مکرر در راجکوت به نام نیل شهر. گروه دیگری است که در یک رفت و آمد مکرر در نزدیکی آناند در گجرات.

بی جی پی به 103 عضو 182-عضو مجلس ایالتی که در آن یک نامزد نیازهای 34 رای را به نفع خود.

حزب تصمیم به اقدام پس از آن MLAs استعفا داد و در 4 ژوئن. یک سوم استعفا داد و یک روز بعد.

این موجی از استعفا شد در واقع دوم. موج اول بود در مارس روز پس از Rajya سبها نظرسنجی اعلام شد. چهار MLAs استعفا کرده بود در آن زمان.

آن زمان قدرت کنگره تنها می توانید مطمئن باشید از یک صندلی به جای دو است که در آن می توانست فرمان زودتر.

از چهار Rajya سبها صندلی برای انتخابات در گجرات بی جی پی سه و کنگره یکی. بی جی پی دارای سابقه Narhari امین Abhay Bhardwaj و Ramilaben باره.

کنگره به نام shaktisinh می Gohil و Bharatsinh Solanki برای نظر سنجی و در حال حاضر به تصمیم گیری خواهد شد که خود را اولین اولویت نامزد که فرد به احتمال زیاد به نفع خود.

به پیچیده تر شدن مسائل Sharad Pawar را ملی حزب کنگره است که مطمئن شوید که آیا آن تنها MLA در دولت متحد حمایت کنگره است. “NCP صادر کرده شلاق برای آن MLA استناد به رای کنگره است. آن است که یک ماده متفاوت که آیا او رای خواهد داد به عنوان کارگردانی” ارشد NCP رهبر Praful پاتل گفته NDTV.

کنگره ادعا کرده است که بی جی پی در تلاش است تا مهندس defections از طریق رشوه خواری.

در نظر گرفتن یک حفاری در مرکز “Atma-Nirbhar بهارات” کمپین ارشد کنگره رهبر Kapil Sibal گفت: “این اعتماد به نفس از بی جی پی با کمک پول و قدرت”.

“این یک ویروس است که وجود دارد در BJP DNA. آن است که گسترش این ویروس در همه جا با برگشتاندن MLAs بیش از همه. اما مردم با درک این در حال حاضر” او به خبرنگاران گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد آن MLAs سوئیچینگ طرف پیش از Rajya سبها انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im