17 خیره کننده IKEA هک که بیشتر از یک دشت رست کمد

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

وقتی که می آید به hackable محصولات IKEA آن را بدجور سخت به ضرب و شتم راست کمد. این کمد ساده بسته بندی شده است با پتانسیل به لطف ساخت و ساز چوب (بی وقفه paintable!) و شکل ساده (بی وقفه طراحی قادر است!). آماده سازی برای دور دمیده شود و با تمام امکانات برای بازسازی این پایه سه-کشو کمد. زیر 17 راه برای این 40 دلار کمد و تبدیل آن به چیزی خیره کننده.

کمپین مبلمان کلاسیک است اما می توان آن را یک تلاش برای پیدا کردن قطعات است که بانک شکستن نیست. در این جاست که این رست تبادل نظر در می آید. وبلاگ نویسان مالوری و ساوانا از درجه یک درهم و برهمی با استفاده از برخی رنگ و سخت افزار جدید و برای تبدیل ساده IKEA کمد به بی انتها به دنبال قطعه. این پروژه یک راه عالی برای صرفه جویی در پول اگر شما مستعد ابتلا به تغییر تنظیمات خود را سبک اغلب به عنوان شما هنوز هم می تواند رسیدن به کمپین نگاه بدون ارتکاب به ریخت و پاش و شایسته قطعه.

سنتی اواسط قرن مدرن کمد همچنین می توانید هزینه یک پنی! این رست هک اجازه خواهد داد که شما را به MCM نگاه, صفحه اصلی, برای, بسیار, بسیار کمتر است. وبلاگ نویس دنا Holley-Stormer با استفاده از رنگ آمیزی چوب به ارتقاء وضعیت از کمد اضافه سنتی مخروطی پاها به پایان رسید و این نگاه با برخی از خیره کننده کشو می کشد او خریداری شده در Etsy.

3. فهرست-نگاه عطار قفسه سینه

آن را سخت به این باور است که شیک عطار قفسه سینه شما اینجا ببینید سرچشمه به عنوان ساده IKEA کمد. وبلاگ نویس سعادت سعادت تگزاس کردم فوق العاده خلاق, اضافه کردن چوب تر و تمیز موجود کمد قطعات. او همچنین در زمان, پاها, کردن, پیر صندلی ناهار خوری و استفاده از آنها را به نگه دارید تا قطعه و سپس رنگ همه چیز سفید است. درب شیشه ای جبهه پایان همه چیز.

4. حصیر پوشیده شده زیر شلواری

پس از oohing و ahhing بیش های مختلف خیزران قطعات نویس مگ Lowery تصمیم به خود عصا nightstand با استفاده از راست کمد. تر و تمیز در اطراف این زیر شلواری مکمل شلاق و خوش طعم, سیاه, دستگیره بازی سیاه و سفید-رنگ قاب.

وبلاگ نویس جن nataly motek سقوط یک چمدان خیره کننده کمد او را دیدم آنلاین, اما این قطعه به فروش می رسد قبل از اینکه او می تواند دست خود را بر روی آن. بنابراین او ساخته شده خود را! محصول نهایی که شامل چرم تکه و قطعات از چمدان کاملا نفره شیک و محدود به ایجاد یک بیانیه بدون توجه به جایی که آن را قرار داده است.

6. چوب با لهجه های روشن

وبلاگ نویس بتنی Sy تبدیل دو دانه رست به ایجاد punchy اواسط قرن قطعه مدرن با چوب گرم تن و میآید ، ساعت شنی به شکل تخته سه لا لهجه او اضافه شده به کشو جبهه تابع به عنوان مینیمالیستی کشو می کشد بیش از حد.

7. طولانی اواسط قرن مدرن کمد

Bethany Sy همچنین تبدیل یک مجموعه ای از سه رست دانه به یک تکه بزرگ—و آن را سخت به بگویید که در نگاه اول که این خود نه استاندارد کمد. این دانه ها در واقع متصل به یک دیگر, اما اگر شما پیش بینی که مایل به حرکت سینه اطراف به سبک آنها را به صورت جداگانه در پایین خط شما هنوز هم می تواند انطباق با اجزای مختلف این هک به بهترین متناسب با فضای خود را.

8. عتیقه-نگاه کابینه

وبلاگ نویس Pati از سبک فشار در زمان او toolbox و کاملا تبدیل این عادی رست قطعه به چیزی با یک احساس است. بن می کشد بایگانی برچسب و antiqued چوب پایان تکمیل مدرسه قدیمی-کتابخانه پرنیان. کاستورهای را قطعه فوق العاده کاربردی.

9. Wallpapered کشو جبهه

برای رنگ و الگوی نگاه هیچ بیشتر و تصویر زمینه. وبلاگ نویس اشلی ویلسون تصمیم به استیک یک بچه دوستانه چاپ به جلو از این رست کمد پس از آن او را با توجه به اتاق پسر. او همچنین اضافه شده و رنگ قاب از کمد برای برخی جذابیت فوق العاده.

10. خانه رعیتی-سبک کرباس

کرباس است یکی دیگر از گزینه عالی برای ارتقاء مقابل یک راست کمد. وبلاگ نویس امی قناری خیابان صنایع دستی ایجاد این نخ نما شیک قطعه با استفاده از کرباس و برخی جدید دستگیره است که پاپ در برابر الگوی.

چه کسی می گوید شما را مجبور به استفاده از راست سنتی قفسه سینه ؟ وبلاگ نویس Breighanne Eggert تبدیل او به یک نوار سبد خرید کامل با نوار حوله و یک ساخته شده است در دندانه دار کردن شراب. نگه داشتن همه سرگرم کننده ملزومات سازماندهی شده و به دنبال شیک با این باهوش هک.

شکل راست کمد باعث می شود آن را آسان برای اضافه کردن جزئیات بیشتر برای بالا نگاه کنید. وبلاگ نویس دورین Cagno به روز رسانی اجزای مختلف کمد به آن را پیچیده تر طراحی خود را بالا و تر و تمیز برای یک شاکر-سبک احساس راحتی کنید. بن می کشد پایان نگاه.

13. ساخته شده است در گنجه سازمان

یک راست کمد (یا دو!) می تواند کار شگفتی در یک گنجه که نیاز به یک جدید ذخیره سازی راه حل. وبلاگ نویس بروک Cribbs ساخته شده و نسخه خود را از built-ins با استفاده از رست. اضافه کردن یک شمارنده در بالا حداکثر فضای ذخیره سازی در حالی که قفسه در پایین منظمی پر کردن کفش.

نیاز به برخی از ذخیره سازی اضافی که در آن شما کار می کنند ؟ به راست می تواند یک نقطه شروع برای یک DIY میز. وبلاگ نویس استیسی Cartwright مورد استفاده او در پایان از او DIY میز اضافه کردن یک جدول بالا به مقدار زیادی از فضا به گسترش است.

با کمی مکاری نویس, Alicia از صرفه جو و شیک ایجاد توهم یک قطعه با نه مختلف زیر شلواری. او با استفاده از راست کمد برای ایجاد عطار-مانند nightstand, کنده کاری faux “کشو” خطوط به جبهه. قرار دادن جدید کشو می کشد و کمک می کند تا حفظ ظاهر کوچک جداگانه cubbies.

وبلاگ نویس سارا دیویس الهام گرفته شده بود برای ایجاد نسخه خود را از یک Anthropologie کمد او خال خال آنلاین. آینه لهجه در جبهه کشو همراه با تبدیل پاهای تبدیل این قطعه ساده به چیزی پر زرق و برق. آینه جبهه کمک به توهم فضای بیشتر ،

وبلاگ نویس Maryal میلر است که یک فن از آنچه او به عنوان توصیف اسکاندیناوی خانه رعیتی نگاه, بنابراین او با استفاده از تخته پاره روی اب لکه به او راست کمد یک چوب ساله نگاه کنید. مستی و سرامیک دستگیره رفتن همه با بسیار معروف جنسیت آشپزخانه و کلبه vibes.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>