17 آمریکایی ها در کجا (و چگونه) زندگی می کنند در حال حاضر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هر کسی موافق است که سال 2020 شده است فوق العاده—به عنوان به معنای واقعی کلمه در فراتر از عادی سال تا کنون. در ایالات متحده شده است عجیب و غریب, درد مقعد, ترسناک,, امیدوار,, و بسیاری از دیگر صفت. در بسیاری از راه های آن بوده است تا یک سال دیگر ما تا به حال قبل از. آن را نیز یک سال نیاز به صورت دهه (و قرن-)مسائل طولانی است که هرگز حل و فصل شده است.

و تقریبا هر کس در ایالات متحده تا به حال به انجام است که از خانه های خود. ما می خواهیم به شما نشان می دهد برخی از کسانی که در خانه ها و افرادی که در آنها زندگی می کنند. امریکا بزرگترین منابع همواره آن دیگ ذوب از مردم و فرهنگ ها و دیدگاه دیدگاه و سبک طراحی. در این پست یک جشن. این امید نشان داده شده است.

تا آنجا که آپارتمان درمانی محتوا و ما خانه تورهای—در مورد طراحی داخلی آن را در واقع در مورد مردم است. افرادی که زندگی در خانه های کوچک و خانه های کوچک و تازه ساخته شده condos و خانه های تاریخی و همه چیز را در میان. ما شعار غیر رسمی برای خانه تورهای بوده است: “مردم واقعی واقعی خانه.” ما اینجا هستیم تا به جشن نبوغ و زیبایی چگونه واقعی مردم در برخورد با مسائل واقعی رو ما در خانه های ما و فراتر از آن—در این سال و در آینده.

در این سال خانه های ما تبدیل شده اند بسیار بیشتر از فقط محل خواب ما. آنها در حال حاضر خانه ما دفاتر, زوم, پس زمینه, مکان های عبادت, مکان های مراقبت از خود و بیشتر. زیر 17 آمریکایی ها سهم کمی در مورد خود و خانه خود را در محله و, چگونه زندگی خود را تغییر داده اند در این سال:

که آیا شما به اشتراک گذاشتن خانه خود را با: آن را فقط به من و من های مختلف رکود و مجسمه در اینجا!
شغل: من یک ویرایشگر روز و مشتاق Facebook بازار استاکر شب
نوع خانه: یک خوابه آپارتمان
آیا شما اجاره یا خود خانه خود را ؟ اجاره

چه چیزی تغییر کرده است در مورد چگونه شما زندگی می کنند در خانه خود را در این سال ؟ در این سال بوده است یک گردباد (و به دور از یکی از راحت) برای همه ما است. آن شده است یک کمی ترسناک بیش از حد من می خواهم بگویم. من مجبور به فکر می کنم خیلی بیشتر در مورد چگونه ممتاز من به یک خانه و یک محل که در آن من احساس نسبتا امن و معمولا مبارک. من هم ساخته شده عمدی تغییر به عادات خرید برای اطمینان حاصل کنید. I freaking LOVE فروشگاه. اما من به خرید بیشتر از BIPOC سازندگان و من نیز بیشتر عمدی با کسب و کارهای بزرگ من پشتیبانی می کند. آیا آنها حمایت باعث می شود من باور دارم ؟ آیا آنها چشم پوشی از مسائل که برای من مهم است و افرادی که مانند من ؟ آیا آنها سزاوار این سکه ؟ اگر پاسخ منفی است پس من هستم کشیدن من سکه دور.

که آیا شما به اشتراک گذاشتن خانه خود را با: شوهر من دختر و پسر به عنوان به خوبی به عنوان من خز کودک
شغل: من حقوقی که اتفاق می افتد به کار در سرمایه گذاری در حال حاضر, اما در طراحی داخلی/تزئینات شده است سرگرمی من از آنجایی که من یک نوجوان بود
نوع صفحه: ما در یک استعماری و جدید ساخت بنابراین ما اولین خانواده به اینجا زندگی می کنند که من واقعا دوست دارم
آیا شما اجاره یا خود خانه خود را ؟ خود

چه چیزی تغییر کرده است در مورد چگونه شما زندگی می کنند در خانه خود را در این سال ؟ که من در حال حاضر از خانه کار هر روز من تا به حال زمان به واقعا به اطراف نگاه کنید و کشف کردن که چگونه کل خانه توابع برای ما. اتاق خواب مهمان نیز به عنوان یک دفتر خانه. خنده دار به اندازه کافی وقتی که من برای اولین بار راه اندازی فضایی برای دفتر من احساس احمقانه است چرا که ما نمی هر گونه استفاده برای یک دفتر خانه و همیشه به فکر مردم بودند که بسیار پرمدعا وقتی گفتند یکی بود. خوب… من تا به حال به خوردن این واژه ها در این سال!

من دوست دارم یک خانه که بوی خوب, بنابراین من سعی کنید به نگه دارید تا با تمیز کردن (من یک بیت از یک متعصب) و شده است وجود دارد یک استفاده سنگین از شمع و موم ذوب می شود در این بخش! بیشتر از آن در حال حاضر از آنجا که ما اینجا هستیم و می خواهید آن را به نگاه کنید و احساس خوب است. من هم تبدیل شده و توجه من به ملافه چرا که ما در خانه بیشتر, بنابراین ما نیز آرامش بخش کمی بیشتر از ما قادر به در گذشته است. من به آرامی سعی در ترکیب بهترین کتانی و ملافه که من می توانید استطاعت به اتاق خواب استاد. شوهر آن را هنوز نمی دانند اما من برنامه های بزرگ به تعمیرات اساسی که فضای بعدی.

که آیا شما به اشتراک گذاشتن خانه خود را با: سهم من از خانه من با من, گیاهان 17 و شمارش. هر کدام با شخصیت خود را!
شغل: نا امید وکیل با شور و شوق برای طراحی داخلی
نوع خانه: دو خوابه خانههای ساخته شده در سال 1955
آیا شما اجاره یا خود خانه خود را ؟ خود

به ما بگویید در مورد چگونه و چرا شما را انتخاب کرد این خانه: من در یک نقاشی با مداد رنگی صورتی کشور ویلای ساخته شده در سال 1911 در سمت شمال Escambray کوه در قلب کوبا. من fondest خاطرات دوران کودکی هستند که خانه های غول پیکر سنگ مرمر پله قوسی, راهروها, مزین, اسپانیایی, کاشی کف و یک ایوان است که منجر به یک درخت پوشیده بلوار. ترک آن خانه و شهر کوچک برای فرصت در آمریکا دشوار است به حداقل می گویند. هنگامی که من در نهایت آماده برای جهش به مالکیت خانه سال بعد کمی ییلاقی واقع در کنار یک درخت پوشیده بلوار احساس سرنوشت. آن را حتی تا به حال یک قوسی راهرو! من به اندازه کافی خوش شانس به ربودن آن و سفارشی آن را به میل من. من اضافه شده طرح کاشی به جلوی ایوان خاکستری سنگ مرمر به عنوان backsplash در آشپزخانه و رنگ درب جلو من صورتی.

هر بار که من راه رفتن را به من کمی casita, احساس می کنم باید یک تکه کوچک از دوران کودکی من با من است. من و زندگی در خانه برای یک و نیم سال در حال حاضر. من به عقب نگاه در تاریخ, ریشه های من و من می دانم که این خانه یک اوج کار سخت و فداکاری و شور و تعیین هدف. مهاجرت و آرمان را به یک زندگی بهتر. در 30 سال این کوبا است تا افتخار خود را به خانه او می شود و قادر به نگه داشتن به نوستالژی از اولین خانه او همیشه می دانستند.

که آیا شما به اشتراک گذاشتن خانه خود را با: در حال حاضر دوستان من هر زمان که آنها در حال بازدید از جدید انگلستان
شغل: محصول و عملیات متخصص
نوع صفحه اصلی: انبار آپارتمان
آیا شما اجاره یا خود خانه خود را ؟ اجاره

چه چیزی تغییر کرده است در مورد چگونه شما زندگی می کنند در خانه خود را در این سال ؟ سال گذشته من دیده موسسات پاپ و برخی که نه قادر به مقاومت در برابر اثرات ناشی از این بیماری همه گیر و ناگوار پس از من لذت می برد یکی از رستوران در حال حاضر بسته شده است. زندگی به تنهایی در لارنس 31 مایل از همکاران خوب دوستان زندگی شهر بوستون و 200+ مایل از خانواده من می تواند گاهی اوقات احساس می کنم کمی خاکستری اما من همیشه قادر به نوبه خود وقت آزاد من به “زمان”. عادات جدید شروع به شکل کمک کرد که من حرفه تبدیل شدن به یک نسخه بهتر از خودم و من نمی تواند بیشتر هیجان زده برای چه آمده برای من. من کبوتر سر برای اولین بار به گیاه خواری پست-مستند و نمی توان با نگاهی به حیوانات محصول دوباره!

که آیا شما به اشتراک گذاشتن خانه خود را با: من تمام 415 متر مربع به خودم!
شغل: من بعد کار تجارت در صنعت زیبایی و فشار جانبی (کوت از Kente) تبدیل فضاهای زندگی به شیک پناهگاه—در بودجه!
نوع صفحه اصلی: استودیو آپارتمان
آیا شما اجاره یا خود خانه خود را ؟ اجاره

چه چیزی تغییر کرده است در مورد چگونه شما زندگی می کنند در خانه خود را در این سال ؟ امروز یک روز بزرگ برای مکث و تأمل. در این میان از یک بیماری همه گیر است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه مردم جامعه من همچنان به صورت بی عدالتی است. در کلمات عاقل از دوست خوب من, لیا (@poet_breathenow) “در قلب تزئین خانه خود را تلاش برای احساس مانند شما در حال امن و مطمئن در آشنا از طعم و مزه خود را—یک چیز درهم و برهم از آنچه شما بزرگ شده و آنچه شما را به قدردانی.”

هنوز هم با وجود این تلاش ها کنده کاری کردن یک فضای امن برای خودم ثابت کرده است دشوار است به دلیل قتل Breonna تیلور. شاید او برداشت پرده برای پنجره یا سیراب و پرورش گیاهان در پنجره طوفان یا گرداب شدید—چیزهای کوچک ساخته شده است که او احساس امن است. در عین حال با وجود این تلاش های او بود امن نیست—و نه حتی به عنوان او خواب بود. است که به دست و پنجه نرم کردن با این سال است. #JusticeforBreonnaTaylor

که آیا شما به اشتراک گذاشتن خانه خود را با: شوهر گورو نوزادان زورو و Spock و بسیاری از بسیاری از کارخانه نوزادان است.
شغل: من یک هنرمند هستم و شوهرم در آن کار می کند
نوع صفحه: ما در یک 115-year-old single family home
آیا شما اجاره یا خود خانه خود را ؟ خود

چه چیزی تغییر کرده است در مورد چگونه شما زندگی می کنند در خانه خود را در این سال ؟ چه یک سال از آن شده است تا کنون! لویی همواره چنین فوق العاده و استقبال از شهرستان. مردم خیلی خوب است و هیچ کس می گذرد به شما بدون یک لبخند و یا یک کمی صحبت در مورد آب و هوا ha! من پیش بینی در حال حرکت به یک شهر بزرگتر به تجربه شهر بزرگ زندگی اما لویی من برنده بیش از این است. با همه گیر و سپس با تظاهرات آن احساس می کند مانند ما در آستانه از چیزی. من نمی دانم که چه چیزی است. من می خواهم آن را به چیزی مثبت که شهر و مردم آن بیرون آمدن از آن را قوی تر و بهتر تحصیل فراگیر و تحمل همه ما جمعی تفاوت. من امیدوارم!

ما را ساخته اند تغییرات بسیاری در خانه به کت و شلوار بهتر زندگی ما راست این لحظه و نه تمرکز بر روی چیزهایی که ما ممکن است در آینده نیاز دارند. مثلا شوهر من با این نسخهها کار از خانه در حال حاضر. او تا به حال یک میز کوچک در گوشه ای از ما اتاق خواب مهمان قبل از قرنطینه اما درست کار نمی کنه. پس ما رو از شر این مهمان اتاق خواب که بسیار زیبا بود اما ما از آن استفاده می شود شاید برای حدود دو هفته در سال است. ما که به کامل تکامل یافته و کار/فضای شخصی است که او با استفاده از هر روز. من هم کمی از فضای استودیو محفوظ می باشد فقط برای من. ما باید متوجه شدم که شخصی در فضاهای بسیار مهم است زمانی که مردم وقت زیادی را صرف با هم… و بنابراین با استفاده از هر مربع شما در حال پرداخت اجاره/وام مسکن در.

آشپزخانه ما اما تبدیل به ستاره خانه ما. ما (و نوزادان!) همیشه تا پایان صرف زمان بیشتر در اینجا. ما برای پخت و پز خوشمزه و نوزادان برای فرستادن اسکرپ. ما همیشه می خواستم به طبخ بیشتر اما با کار و رستوران در این نزدیکی هست که همیشه صدق نمی. اما در حال حاضر ما کشف عشق ما برای پخت و پز و ما لذت بردن از حلق آویز کردن در اینجا. علاوه بر تمام گلدان و تابه و ابزارهای ما همچنین اضافه شده یک جزیره و برخی از صندلی پس از این تبدیل به جدید ما “اتاق زندگی می کنند.” آن را تبدیل به یک بخشی که ما دو نفر که در حال سفر در سراسر جهان از طریق آشپزخانه خود گرفتن یک روز در یک زمان و با داشتن یک انفجار در حالی که انجام آن با هم.

که آیا شما به اشتراک گذاشتن خانه خود را با: شوهر من ما دو سگ و پدر و مادر سگ. همچنین بسیاری از ارکیده!
شغل: تصویرگر و صاحب شرکت کوچک و حلزون
نوع خانه: خانه های تاریخی
آیا شما اجاره یا خود خانه خود را ؟ اجاره (در واقع اجاره از پدر و مادرم که خود خانه)

به ما بگویید در مورد چگونه و چرا شما را انتخاب کرد این خانه: من در زندگی در حیاط خلوت در یک سوپر خانه کوچک است که من تا به حال طراحی و ساخته شده بر روی چهار چرخ, و من مشغول به کار تمام وقت به عنوان یک کارگر ساختمانی برای زیستگاه برای بشریت است. اوت 14, 2018 یک telehandler سقوط من در محل کار. من از دست رفته بخشی از پای راست من و نخاع به شدت آسیب دیده بود ترک من فلج شده و از زیر بغل به پایین. ما در تلاش برای کشف کردن که در آن من زندگی می کنند زمانی که من به پایان رسید با نوتوانی. پدرم و عمه رفت و به دنبال در خانه و آنها دریافتند که در رویای من محله و آن را یک طبقه با طبقه چوب. آن را به حال یک جالب از شخصیت های ساخته شده in archways و نور زیبا. پس بدون من حتی از دیدن خانه ما آن را خریدم. اگر چه آن نیاز به بازسازی آن را در دسترس برای من صندلی چرخدار بنابراین ما بازسازی حمام آورده واشر و خشک کن طبقه بالا و ما در حال حاضر در حال ساخت آشپزخانه بیشتر صندلی چرخدار دوستانه.

که آیا شما به اشتراک گذاشتن خانه خود را با: گربه من MoonPie و من Axolotl گل رز
شغل: بیماری های عفونی و محقق
نوع صفحه اصلی:: آپارتمان
آیا شما اجاره یا خود خانه خود را ؟ اجاره

چه چیزی تغییر کرده است در مورد چگونه شما زندگی می کنند در خانه خود را در این سال ؟ من به تازگی امضا اجاره نامه من دوباره و تصمیم به جشن می گیرند با حلق آویز هنر و تودرتو کمی بیشتر. من عاشق خرید هنر اما بسیاری از آن به پایان می رسد تا در بسته بندی انتظار برای برخی از فضای دیوار. من فکر می کنم در این سال من فقط چسبیدن به آن. فضای خالی در خدمت هیچ هدف و هنر به معنای تحسین است.

که آیا شما به اشتراک گذاشتن خانه خود را با: سهم من از خانه من با شوهرم از 23 سال و یکی از دو پسران رشد. من هم سهم من خانه ای با بیش از 40 گیاه نوزادان است.
شغل: من تمام وقت حرفه ای است که یک مربی. من یک مدیر مدرسه ابتدایی و من اصلی سبک Laquita تیت طراحی داخلی و طراحی.
نوع صفحه: ما در یک خانه دو طبقه.
آیا شما اجاره یا خود خانه خود را ؟ خود

چه چیزی تغییر کرده است در مورد چگونه شما زندگی می کنند در خانه خود را در این سال ؟ من عمدی بیشتر در مورد چگونه من زندگی می کنند در خانه به خصوص در حال حاضر در طول این فصل است. من دکور قطعا تغییر در حمام و من در حال حاضر به روز رسانی من در پاسیو فضا طوری که می توان آن را یک فرمت از داخل است. اخیرا من شده است با خرید آیتم های آن منطقه از جمله به عنوان یک جدید, هوای آزاد, فرش سبد و گیاهان است. در این سال تحت تاثیر من شخصا با اینکه یک مدیر مدرسه ابتدایی و تلاش برای حرکت به یادگیری برای پژوهشگران ما از طریق این پلت فرم مجازی. آن را یک چالش برای بسیاری از دانشمندان که اصلا دسترسی به فن آوری است. این همه بسیار جالب بوده است اما من هم مشغول نگه داشته با طراحی داخلی کسب و کار.

که آیا شما به اشتراک گذاشتن خانه خود را با: شوهر من دانیل (در حال حاضر مستقر شده اند) ما سه فرزند فرانسیس 9; عروسکی, 5; Benjamin, 1, و ما Border Collie مگی
شغل: هنرمند
نوع صفحه اصلی: استعمار احیای خانه خانواده تنها
آیا شما اجاره یا خود خانه خود را ؟ خود

چه چیزی تغییر کرده است در مورد چگونه شما زندگی می کنند در خانه خود را در این سال ؟ من یک هنرمند آموزش دیده به عنوان یک طراح داخلی و اقامت من در خانه با سه فرزند ما نه تنها من صرف بیشتر وقت من در خانه اما من فکر می کنم زیادی در مورد ساخت خانه ما به عنوان قابل زیستن به عنوان امکان پذیر است. COVID-19 و شوهر, استقرار, شرکت گسترش, تشدید تجربه بودن در خانه این سال است. فعالیت های عادی مانند سفر به پارک بازدید از موزه ها و همچنین دیگر گردش و صرف وقت با دوستان و خانواده (فرد) است که ما به طور معمول تکیه بر طول استقرار در دسترس نیست به ما پس از ساخت خانه ما زندگی را به عنوان لذت بخش به عنوان امکان پذیر شده است در بالای ذهن من است.

من شکست فنری خانه ما بودند و با استعداد چند سال پیش سرمایه گذاری در یک استخر بادی و تلاش کرده اند برای استراحت وقتی که می آید به بچه ها اجازه پرش بر روی مبلمان در طول رقص در مهمانی ها و بازی ها از “طبقه گدازه” به برخی از آنها بیشتر رمان تجارب در حالی که خانه در هر روز است. من نیز یک نقطه به حفظ هنر من تمرین در قرنطینه. آن زمان من صرف در استودیوی خانگی است که کمتر قابل پیش بینی اما انعطاف پذیر بودن به شیرجه رفتن به کار هنگامی که زمان خود را ارائه و قبول است که وقفه اجتناب ناپذیر (و مکرر) من قادر به نگه داشتن گرفتن کمیسیون و کار بر روی برخی از بلند پروازانه تر پروژه های شخصی است که در واقع الهام گرفته شده است این افزایش زمان در خانه.

من کار در مقیاس بزرگ quilled کاغذ doilies که کشف چگونه خانه دار بیشتر از زنان از طریق بسیاری از تاریخ اخیر ما باید سرمایه گذاری زیادی از زمان و مهارت به ساخت اشیاء تزئینی که موجب افزایش زیبایی و لذت بردن از زندگی. این اشیاء مانند نوعی پارچه ابریشمی توری نگه کمی ارزش پولی هستند و دیگر هیچ “در روند” اما بسیار زیاد خلاق کار سرمایه گذاری به آنها توسط خود ساز است که قطعا ارزش جشن گرفتن. در حالی که این یک لوکس را هم به این موارد من می تواند گواهی دادن به این واقعیت است که آن نیز ضروری است که هر دو برای ساز و برای ساخت یک خانه.

که آیا شما به اشتراک گذاشتن خانه خود را با: ما در خانه با ما دو ساله wirehaired اشاره griffon جو!
شغل: Shane یک مشاور و تیلور یک عکاس.
نوع صفحه اصلی: 1922 هنرمند ییلاقی
آیا شما اجاره یا خود خانه خود را ؟ خود

چه چیزی تغییر کرده است در مورد چگونه شما زندگی می کنند در خانه خود را در این سال ؟ خیلی تغییر کرده با ما وقت اضافی در صفحه اصلی. ما و شروع به پخت و پز وعده های غذایی را در خانه, تیلور برداشت و باغبانی بونسای و ما هر دو در حال آموزش برای ماراتن به خارج شدن از خانه و حفظ سلامت عقل ما. این بار در خانه اجازه داده است ما را به پایان برساند همه از ما تزئین و نوسازی خانه پروژه ها. تیلور عاشق شکار باور نکردنی, قدیمی, قطعات و نشان داده است که با مردم و سازماندهی خانه های خود و پالايش سال ارزش از مسائل وجود دارد که یک تن از شگفت آور, خود برای فروش در Craigslist و بازار. خود قابل توجه خرید یک mint condition 1970s شطرنجی نیمکت و مبل های جنسی برای $60; یک جفت از 1960s پوست تمساح برجسته کف و برنج سگدست صندلی بازو و عجیب ترین 1980s دست قاشق حک شده میز ناهار خوری. مقدار زمان تیلور صرف در Craigslist و بازار در طول این همه گیر جهانی است, شرم آور است, اما پیدا شده اند ارزش هر دقیقه!

ارین شرلی – Washington, DC

که آیا شما به اشتراک گذاشتن خانه خود را با: سهم من از خانه من با من 7 سال سگ Cockapoo به نام گل مینا, my cat, Szutt و 10 گیاهان! همه آنها شخصیت های مختلف.
شغل: مراقبت از حیوان خانگی
نوع صفحه اصلی:: آپارتمان
آیا شما اجاره یا خود خانه خود را ؟ اجاره

چه چیزی تغییر کرده است در مورد چگونه شما زندگی می کنند در خانه خود را در این سال ؟ من قطعا تغییر دکور در محل فقط یک کمی با تعویض کردن یک فرش و اضافه کردن چیزهایی در و مبلمان در حال حرکت در اطراف. با همه گیر در رفتن من بسیار سپاسگزار به من فضا برای کار در این محل من باقی می ماند برای همیشه لطفا برای!

که آیا شما به اشتراک گذاشتن خانه خود را با: در حال حاضر به زندگی با من pup Mabel و گربه رکس
شغل: حساب بازاریابی اجرایی مستقل تزئینات داخلی (Persian)
نوع صفحه اصلی: این است که یک آجر هنرمند خانه ساخته شده در سال 1915
آیا شما اجاره یا خود خانه خود را ؟ خود

چه چیزی تغییر کرده است در مورد چگونه شما زندگی می کنند در خانه خود را در این سال ؟ به عنوان با اکثر من پیدا کردم که من خانه و مناطق درون آن را کاملا حیاتی برای رفاه و بهره وری. من از خانه کار می کرد برای حدود دو ماه و دریافتند که داشتن یک منطقه خاص به کار در طول روز مهم بود. به عنوان روز گذشت و من نگاه به جلو به پیدا کردن مناطق جدید به کار برای یک تغییر از مناظر. من پاسیو و ایوان شد الحاقات از دفتر من. من جدول اتاق ناهار خوری ارائه شده زمینه برای من به گسترش است. آشپزخانه من شد من از شکستن روانی که در آن من می تواند ماکارونی و یا در خانه scones. در این سال تغییر کرده است و نه تنها با COVID. من هم رفتم از طریق یک جدایی این سال و تصمیم به نگه داشتن خانه است. در حالی که این خانه همیشه متصل شده است عمیقا در قلب من, من پیدا کرده اند که در سال گذشته این خانه مرا بیشتر تمرکز و آرامش است.

که آیا شما به اشتراک گذاشتن خانه خود را با: من و روح (شبح نشده به من گفت که نام آن هنوز!)
شغل: تولید وکیل
نوع صفحه اصلی: استودیو آپارتمان
آیا شما اجاره یا خود خانه خود را ؟ اجاره

چه چیزی تغییر کرده است در مورد چگونه شما زندگی می کنند در خانه خود را در این سال ؟ در شبیه سازی است که در سال 2020 (uggggh) من بسیار خوش شانس هنوز هم یک شغل است. اما من رفته ام از کار کردن در یک دفتر به کار از خانه. من هنوز در روند به روز رسانی دفتر من گوشه. تا کنون من بخواهند صفحاتی دوباره مرتب شده و برخی از صندلی و خرید مانیتور کامپیوتر و پرینتر. آن را بیشتر بصری جذاب مجموعه اما من به امید یک دیگر میز در نهایت. من هنوز در انتظار کامل میز برای پیدا کردن من! تا آن موقع من به پیش نویس قرارداد در آشپزخانه, جدول, روی نیمکت, روی تخت من در طبقه…

که آیا شما به اشتراک گذاشتن خانه خود را با: خانه من برجسته بود در آپارتمان درمانی در فوریه 2018. من زندگی در اینجا با من شریک در آن زمان است. ما دیگر با هم (اگر چه ما هنوز هم عاشق یکدیگر از صمیم قلب) اما من همچنان در فضا
شغل: صفحه اصلی محصولات و لوازم جانبی مد طراح. من هم شروع به یک نام تجاری با برادر من و دو نفر دیگر از همکاران به نام Journacy (سفر/میراث) برای ایجاد یک جامعه برای پدران برای دریافت پشتیبانی و منابع و الهام در حالی که در سفر های فردی خود را.
نوع صفحه اصلی: گیم لافت صفحه اصلی
آیا شما اجاره یا خود خانه خود را ؟ اجاره

چه چیزی تغییر کرده است در مورد چگونه شما زندگی می کنند در خانه خود را در این سال ؟ در طول چند ماه گذشته با گسترش COVID من خانه شد دوباره تعریف شده است. من به طور مداوم باز خانه من به هنرمندان و معماران و طراحان به میزبان یو پی اس های پاپ, کنسرت, شام, و غیره. خانه من بود در یک حالت ثابت repurposing متناسب با نیاز این رویداد است. از آن شده است به خوبی آن را فقط من ، در حالی که من عاشق ارتباط با دیگر افراد خلاق و قدردانی از دیدن مردم و با الهام از کار و انرژی در اینجا آن را به ارمغان آورده است برخی صلح را به فضا است که من فکر می کنم آن مورد نیاز تا آنجا که من. من شروع به رنگ بیشتر و ایجاد انواع مختلف هنر از آنچه که من به طور سنتی ایجاد کرده بود.

که آیا شما به اشتراک گذاشتن خانه خود را با: سگ من, ترکیه
شغل: وکیل
نوع صفحه اصلی: استودیو آپارتمان
آیا شما اجاره یا خود خانه خود را ؟ اجاره

چه چیزی تغییر کرده است در مورد چگونه شما زندگی می کنند در خانه خود را در این سال ؟ در این سال دیده می شود, تغییر بزرگ برای اساسا هر جامعه در سراسر کشور است. محله من باور نکردنی است hub اعتراض—با بسیاری از مصرف به خیابان برای بیان نیاز به تغییر واقعی به امریکا دوباره هایش با آن در گذشته و حال از نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس. این چهارم جولای به جای معمول BBQs و جشن من منعکس کننده. تأمل در چگونه برای جشن یک کشور نیست که جشن تمام شهروندان و ساکنان و تأمل در تمام فرصت های ما را به زور به معنی سیستمیک تغییر دهید.

که آیا شما به اشتراک گذاشتن خانه خود را با: زیبا گربه Célene و Maximus!
شغل: موسس بن Femmes
نوع صفحه اصلی:: آپارتمان
آیا شما اجاره یا خود خانه خود را ؟ اجاره

چه چیزی تغییر کرده است در مورد چگونه شما زندگی می کنند در خانه خود را در این سال ؟ این بیشتر من در واقع “زندگی” در خانه من پس از آن شده است بسیار جالب است. من یاد گرفته ام که کار در بستر است سرگرم کننده نیست و اگر من تخمگذار بر روی مبل برای بیش از 10 دقیقه ناخواسته پرز خواهد اتفاق می افتد (من نمی توانم بیش از چرت بیدار شدم اشتباه در مورد چه زمان از روز و سال است). دکور دائما در حال تغییر است. قبلا تمرکز بیشتر بر روی زیبایی شناسی اما در حال حاضر من بسیار متمرکز بر راحتی و قابلیت های. من تا به حال برای تغییر چیدمان اتاق خواب من چون من تا به حال به اتاق را برای موجودی و بسته بندی منطقه.

با تشکر از همه کسانی که شرکت کردند!

این پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de