15 شیک DIY تخت زیر شیروانی قرار دادن ایده ها از تمام اندازه ها به شما کمک کند حداکثر خود را در فضای کوچک

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر شما فکر می کنم زیر شیروانی قرار دادن تخت محفوظ می باشد فقط برای اتاق کودک و یا به اشتراک گذاشته فضاهای آن زمان به تجدید نظر. این درست است—بسیاری از کودکان و نوجوانان اتاق انجام یک زیر شیروانی قرار دادن تخت و یا مجموعه ای از بچه دوستانه تخت تختخواب سفری ساخته شده در آنها را زیر شیروانی قرار دادن تخت اجرا حیطه سبک نگارش و بسیار پیچیده تر از این روزها. فکر می کنم غیرمتعارف پلت فرم های چوبی تخت فوق العاده مدرن حلق آویز تخت و حتی دنج lofts ساخته شده راست به دیوار.

Lofting تخت خود را باز می شود تا فضای اضافی بیش از حد ضروری است که به خصوص برای خانه های کوچکتر ردپای. این می تواند به معنای در نهایت گرفتن که خانه شیک راه اندازی دفتر شما بوده ام خواب و یا اضافه کردن یک مبل دارای جای خواب برای مهمان که بیش از آخر هفته. زیر شیروانی قرار دادن تخت باز کردن بسیاری از امکانات طراحی و بهترین بخش این است که بسیاری از زیر شیروانی قرار دادن تخت خیلی ساده DIYs—مشکلی نداره اما اگر شما می خواهید برای تماس در یک نرم افزار برای کمک به.

در اینجا شما خواهید دید 15 عکس زیر شیروانی قرار دادن تخت ایده هایی که نشان می دهد چگونه همه کاره این طرح را می توان از نظر اندازه و ساختار.

دنج تخت بالا به نظر می رسد تازه از یک کلبه ییلاقی اسکی یا اسکاندیناوی صفحه اصلی. اگر شما می خواهید برای جلب توجه بیشتر به زیر شیروانی قرار دادن تخت یک بیانیه نردبان چوبی شبیه به این یکی از عکاس ایرنه Burg است یک انتخاب بزرگ است. آن را نشسته در مرکز اتاق است و نه ثابت که به معنای پنهان است.

یک گوشه دنج عکس توسط عفت Cortijo باعث می شود برای خواندن کامل و یک نقطه حتی comfier جایی برای خواب. بر اساس بروکلین و به طور کلی ساخت و ساز قاب این تخت زیر شیروانی قرار دادن در آنچه به نظر می رسد مانند یک مدرن مکعب های چوبی ساختمان آن را به عنوان هر دو نقطه کانونی جالب است که هنوز هم موفق به انجام نگرفته است.

3. بسیار معروف جنسیت آشپزخانه-الهام شیروانی قرار دادن تخت

ساده و مینیمالیستی کودکان زیر شیروانی قرار دادن تخت خواب و مانند این زرق و برق دار به عنوان مثال از ویکتوریا Laaksonen به معنای واقعی کلمه ایجاد مقدار زیادی از فضا برای طراحی انعطاف پذیری. در این مثال خاص صاحبان به پایان رسید تا تبدیل شدن این منطقه در زیر شیروانی قرار دادن به یکی دیگر از شایان ستایش تخت خواب برای دختر دوم خود را.

کریستال نیلسن از کریستال ان فضای داخلی ایجاد شده و این خیره کننده بسیار معروف جنسیت آشپزخانه-الهام شیروانی قرار دادن تخت که اتاق به اندازه کافی برای یک ثانیه تشک زیر آن در صورت نیاز. چه طول می کشد این منطقه فراتر از معمولی مینیمالیستی اتاق خواب زیبا, سبد آویز لامپ و پیچیده wallpaper او دهید و از بقیه فضا با. گاهی اوقات spicing تا تخت زیر شیروانی قرار دادن همه چیز در مورد تنظیم آن اطراف دکور.

لیدیا که در حال حاضر زندگی در یک دهه 1800 نخ ریسی آسیاب تبدیل به آپارتمان, استفاده از فضای زیر خود گیم لافت برای darling جدول پانسمان. هنگامی که زندگی خود را در محله های تنگ, آن را به ارزش سرمایه گذاری در یک پروژه DIY مثل این است که می توانید گرانبها floorspace برای مبلمان شما می خواهید و یا نیاز به.

6. حداقل دو زیر شیروانی قرار دادن تخت

وبلاگ نویسان بروک و هنری جونز از تخته و بالش ایجاد این شیرین با تخت قرار داده شده در زیر lofted پلت فرم به عنوان در بالای آن است. با مدرن آن خانه رعیتی فلز چارچوب و shiplap تحت پوشش دیواره آن یک ساختار منحصر به فرد و یک راه درخشان به سوئیچ کردن معمول کودکان زیر شیروانی قرار دادن تخت پیکربندی.

زرق و برق دار رنگ های خنثی و گرم غیرمتعارف دکور ترکیب برای رویایی پیله مانند تخت زیر شیروانی قرار دادن است که شما هرگز می خواهید به ترک. به عنوان دیده می شود در این طراحی ساده توسط جنین, صاحب Etsy فروشگاه مانند پر توری ضخیم و ریشه دار لباسی یک صندلی ترکه یا چوب کوتاه دنج poufs و دیگر منسوجات فورا می توانید یک پایه چوبی DIY زیر شیروانی قرار دادن تخت خیلی بیشتر احساس راحت واسوده.

Trott کلبه عزیزم کمی یک قاب در انتاریو تاسیس شده توسط ارین منت است که ویژگی های شیک تخت زیر شیروانی قرار دادن در بالا سمت راست ، اگر شما فکر می کنید خود برنامه باز استودیو و یا فضای کوچک نمی تواند مسئولیت رسیدگی به یک انبار به دلیل وجود دارد هیچ “رسمی” تنهایی اتاق خواب به آن فکر می کنم دوباره. مطمئن سقف ایده آل هستند اما هیچ ساختار یا گوشه است بیش از حد کوچک برای یک تخت زیر شیروانی قرار دادن.

9. سفید, حداقل, کودکان انبار

ملانی Raver از Rave داخلی طراحی و ساخته شده است یک فضایی که قطعا اتاق کودک است اما می تواند به راحتی رشد همراه با صاحب آن به سال های نوجوانی. منحصر به فرد لامپ روح سفید پالت و گرافیک decals دیوار کلاسیک به اندازه کافی برای اطمینان حاصل شود که این اتاق باقی بماند در روند برای سال آمده است.

10. سیاه, تخت اطاق زیر شیروانی با سبزی دیوار

وبلاگ نویس Jenna از Jenna سو در زمان طراحی این ایده از یک دیوار زندگی را ثبت و آن را به این زیر شیروانی قرار دادن تخت راه اندازی با استفاده از تعمیر و نگهداری پایین faux سبز. سادگی از این فضا بود که یک بار استریل جایزه طبقه پایین اتاق می درخشد کانون توجه روی تخت و باعث می شود آن را یک محیط آرام بخش بود.

به ظاهر برگزار شد تا با چیزی بیش از یک نردبان و برخی از طراحی سحر و جادو, این فوق العاده سرد لافت ساخته شده توسط تیم هارمن از وب سایت شما می مرد., قطعا یک درپوش نشان می دهد. ساختاری لوله و اتصالات آن را صنعتی پرنیان و میز و قفسه کتاب های زیر خوب هستند کاربردی لمس. یکی از بهترین بخش ؟ هارمن کردم تمام منابع برای این پروژه به صورت زیر 300 دلار.

شما می دانید قانون: اگر شما در حال کم در فیلم مربع ساخت عمودی. این انبار دیده می شود در گریم باغبان خانه طول می کشد استفاده از آسمان سقف ساخت فضا نگاه بزرگتر از زندگی و ارائه مقدار زیادی از اتاق را در زیر برای یک منطقه کار می کنند.

Bibliophiles از هر نوع می تواند با قدردانی از خواب در یک قلعه ساخته شده از کتاب است که دقیقا همان چیزی است این شیک زیر شیروانی قرار دادن تخت در بروکلین است در جریان است. شما می توانید ایجاد یک زیر شیروانی قرار دادن تخت را از قفسه های خود را تنظیم خواب است که بسیار جالب تر و آن را به یک ساختار منحصر به فرد. فقط مطمئن شوید که قطعات را پشتیبانی می کند وزن خود تخت.

14. چوب طبیعی زیر شیروانی قرار دادن تخت با پنجره

ایندیانا مبتنی بر ساخت استودیو نجار جغد عمدتا با تمرکز بر خانه کوچک, که عملا ساخته شده به صورت زیر شیروانی قرار دادن تخت. یکی از تصویر در اینجا است که یک دختر دوست داشتنی به عنوان مثال چگونه به ترکیب ویندوز—و کمی از خارج از منزل بزرگ—به یک سوپر کوچک زیر شیروانی قرار دادن تخت منطقه است.

مانوئل اکنا شات از این دار زدن انبار ثابت می کند این سبک از تخت می تواند فوق العاده شیک و طراحی-رو به جلو است. Pia Mendaro و اکنا از Fast&Furious دفتر بودند مسئول این ساختار را طراحی و همچنین ساخت تخت که بعدها توسط Clarace برایان. میله های فلزی محکم لنگر انبار بصری در اتاق در حالی که امام جواد و پارچه نرم کردن چیز کمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو