15 دلیل شما باید در نظر بگیرید رنگ صورتی برای اتاق خواب خود را

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

صورتی شده است یک خانه محبوب رنگ برای پنج سال گذشته یا بیشتر اما آن را تا به حال به طور کامل ریشه گرفته است در اتاق خواب—تا اخیرا که است. در گذشته به صورتی بود قوی جوان و مهد کودک-مانند معانی. با ترکیب مناسبی از مبلمان—و حق سایه از رنگ صورتی—یک اتاق خواب می تواند تکیه به سرخ هلو و حتی گهگاه آدامسی تن در حالی که هنوز به دنبال پیچیده مدرن و حتی boho, در صورتی که مطلب خود را با سرعت.

کلید ترکیب این رنگ به اتاق خواب خود را راه اندازی است به بازی با بافت های مختلف و متضاد مبلمان. اگر شما در حال تلاش برای رفتن ظریف چوب به لهجه مانند بالش ، lampshades و تخت دامن. ترکیب نرم pinks با خاکستری و سفیده عملکرد بی سر و صدا کلاسیک اتاق خواب طرح. آماده برای ایجاد یک بیانیه قوی? سپس در نظر بگیرید در صورتی جسورانه فرش یا نئون صورتی فریم های تخت خواب. طراحی یک اتاق خواب با نئون میآید, صورتی, مخلوط با دیگر قوی اشباع سایه را ایجاد کنید بقیه منطقه که پر از شخصیت و انرژی خوب. هر چه مسیر شما را انتخاب کنید این 15 فضاهای خواهد به شما نشان می دهد تمام راه شما می توانید یک اتاق خواب زیبا در رنگ صورتی.

اگر شما در حال رفتن به یک کمی بیشتر اشباع شده اما نگاه یکپارچهسازی با سیستمعامل سعی کنید این بازی سرگرم کننده 1970 رنگ دسته کوچک موسیقی جاز است که طراح داخلی کارا توماس استفاده می شود در لا قبل خوابه. کنتراست ماهی قزل آلا صورتی دیوارها و سبز مخملی بالین کمک می کند را بهره بصری به اتاق تاریک nightstands زمین فضای کمی برای نگه داشتن آن از احساس بیش از حد نامطلوب. آویزان راست بالا بلند بالین, سه نفر از, رنگارنگ, هنر پاپ سبک قرص چاپ کامل لمس اتمام.

2. رول از فرش صورتی

اجازه دهید یک overdyed صورتی فرش منطقه بود که نقطه کانونی در اتاق خواب خود را. کلیدی برای طراحی یک اتاق خواب با یک اشباع نگاهی به فهرست فرش مانند این است که نگه داشتن هر چیز دیگری در اتاق روشن و ساده—ساده, چوب, مبلمان, ملافه سفید و دیوارهای سفید. اگر شما یک گوشه خالی هر چند نترس برای اضافه کردن یک رنگ صورتی مبل های جنسی و عثمانی به مخلوط اعتبار اضافی اگر آن را منطبق فرش خود را کاملا در این راه اندازی.

ضخیم و یا رفتن به خانه. در آغوش یک اتاق خواب صورتی با رفتن همه را با دیوار و تختخواب و ملافه ان به عنوان دیده می شود در این التقاطی خانه انگلستان. کلید نگه داشتن اتاق از احساس مانند یک پرتگاه در حال پخش است با بافت و سایه. اگر شما می خواهید به ترکیب رنگ سبز و جنگل کار به خوبی با تقریبا هر تن صورتی.

حلق آویز روشن بنفش نقاشی در بالای تخت خود را یک راه غیر منتظره به معرفی یک بازی سرگرم کننده, گرافیک, عنصر به خواب خود را در فضا است. نگه داشتن همه چیز در تعادل با خنثی دیوارها و سفید ملافه به این Austin مستاجر بود. به بالا از آن خاموش جفت آثار هنری خود را با به همان اندازه جسورانه کمری بالش و یک الگو پرتاب.

یک راه آسان را به صورتی به اتاق خواب خود را با تعویض خنثی آباژور برای یک جواهر تن صورتی طراحی به خصوص یکی با یک شکل منحصر به فرد. ترکیب خنثی عناصر مانند حصیر و ملافه گل برای boho اثر مانند امیلی هندرسون را در این اتاق خواب اندازی است که هنوز هم احساس می کند زمان حتی اگر آن را چند سال.

کنتراست چوبی کمد با یک سیاه و سفید فرش منطقه باعث استرالیا در این اتاق خواب احساس تازه و مدرن—شما به سختی حتی متوجه است که وجود یک لهجه صندلی در پیش زمینه به این دلیل که سایه بسیار ظریف است. اندازه کمری بالش بی سر و صدا پژواک سرخ رنگ از صندلی به عنوان نشانی دوم هندسی فرش است که مجریان این pretty little خواندن نقطه.

نقاشی رنگ صورتی کم رنگ لهجه دیوار در اتاق خواب خود را راه آسان به نوبه خود تا حجم و البته کمی در تمام سفید و کرم دکور طرح به عنوان دیده می شود در این اتاق خواب راه اندازی. اضافه کردن در لمس مانند گیاهان بافته دیواری و یک صلیب-تخم بالین را به اتاق خواب خود را کمی از بافت های اضافی و شخصیت.

8. صورتی منسوجات و همه چیز

ملافه صورتی ممکن است به نظر می رسد کمی جوان, اما زمانی که شما جفت آن را با نرم گریس کنید taupes و آن را احساس پیچیده و رشد به عنوان دیده می شود در این اتاق خواب از پایین زیر. این نوع از نرم رنگ دسته کوچک موسیقی جاز باعث می شود یک اتاق خواب احساس بی سر و صدا مناسب برای یک صدا ، حتی هنر کار nightstands و لامپ بالین همه پایبند به همان پالت که ایجاد یک آرام بخش انسجام.

یک راه سرگرم کننده برای رفتن به صورتی در اتاق خواب و بیانیه ای را بر روی دیوار خود را با پررنگ گل تصویر زمینه. زیبا, مرجان پس زمینه در این اندازه داودی الگوی شیرین است بدون اینکه بیش از حد saccharine در حالی که نعناع سبز ساقه ها را نگه می دارد طراحی از سقوط تخت.

رنگ صورتی دیوارهای این NYC اتاق خواب را برای یک زمینه مناسب برای مبلمان و وسایل روشنایی. براق تیره قطعه پاپ در برابر نرم, صورتی, اضافه کردن درام با یک اقتصاد از مبلمان. گیاهان چند دور از نگاه اثبات شما لازم نیست برای پر کردن فضای خود را با اقلام مازاد که برای گرم احساس راحت واسوده.

سعی کنید برای رفتن با یک هلویی سایه از رنگ صورتی برای دیوار خود را که گاهی اوقات احساس می کند کمی تازه تر و مدرن تر از سرخ شدن. بازی تا این انتخاب تزئینی با چوب گرم مبلمان و بازدید از رنگ خاکستری و آبی به ویژه دومی که یک رنگ مکمل به هلو.

چشم پوشیدن سنتی بالین به صورت یک قطعه بیانیه از بد بو صورتی دکور مانند خم شدن محصولات مدولار دیوار حلق آویز بالا هنرمند Molly Hatch تخت. رنگ بنفش یورو بالش پل شکاف میان سایه های مختلف از رنگ صورتی استفاده می شود در جای دیگر در اتاق—و همچنین ارائه یک کمی از پشتیبانی برای خواندن در بستر.

جستجو برای چشم نواز رنگ است که می تواند انرژی شما در طول روز و ایجاد یک پیله مانند اثر در شب ؟ سرحال و صورتی و به عنوان دیده می شود در این Brooklyn اتاق خواب ممکن است فقط آنچه در دیوار خود را نیاز دارید. این مستاجر گرد کردن اتاق خود را با همان اندازه روشن ملافه اما شما می تواند یک کمی بیشتر بصری تعادل با یک لحاف در یک ترد سفید یا زمین نگاه با چیزی در تاریکی نیروی دریایی.

یکی از راه های آسان به کار میآید و از صورتی به اتاق خواب خود را بدون ساخت فضا احساس بیش از حد نوجوانان از طریق منسوجات به خصوص بالش. در این اتاق خواب صورتی, خواب ملحفه اضافه کردن فقط یک اشاره از رنگ خنثی تر ملافه. اگر شما می خواهید به بازی کردن بالش رنگ اضافه کردن یک هماهنگی پرتاب به پای تخت.

مانند طراوت شربت یک نقاشی با مداد رنگی تسلی دهنده با سایه صورتی و نارنجی infuses یک اتاق خواب با یک قطعا وضع آفتابی. اگر شما مانند نگاه یک بیشتر تک رنگ طرح پایان کردن اتاق خواب خود را با چاپ تصویر در یک شبیه سایه ای از رنگ صورتی به عنوان دیده می شود در این لوس آنجلس اجاره فضا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو