15 روز زمان بهینه برای دولت ها به حمل و نقل مهاجران صفحه اصلی: Top دادگاه

15 Days Optimum Time For States To Transport Migrants Home: Top Court

Coronavirus: این مرکز در حال اجرا ویژه “Shramik” قطار برای کارگران مهاجر

دهلی نو:

ایالات متحده را دریافت 15 روز بیشتر به حمل و نقل مهاجران از شهرهای میان coronavirus مستند دیوان عالی کشور گفت: امروز. امروز جلسه آمد روز پس از دیوان عالی کشور صورت گرفت تا این موضوع از رشته مهاجران خود را در آن و گذشت چند دستور به ایالات متحده برای کمک به آنها در رسیدن به خانه.

وکیل عمومی Tushar مهتا ظاهر می شود برای این مرکز گفت: راه آهن اجرا شده است 4,228 ویژه “Shramik” قطار تا ژوئن 3 و 57 لاخ خانه مردم. او گفت: 41 لاخ دیگران رفته اند خانه توسط جاده در نظر گرفتن مجموع مهاجران که در سمت چپ شهرهای نزدیک به یک کرور.

آقای مهتا گفت: حداکثر تعداد قطار رفته اند به اوتار پرادش و بیهار. “ما باید در ثبت یک نمودار نشان می دهد که چگونه بسیاری از کارگران هنوز منتقل می شود و چگونه بسیاری از آموزش های مورد نیاز برای آن است. ایالات متحده نیز آماده نمودار” آقای مهتا گفت.

سه قاضی نیمکت از قضات Ashok Bhushan, سانجی کیشان کال و آقای شاه اشاره کرد که با توجه به نمودار Maharashtra تنها خواسته یک قطار.

“بله” وکیل عمومی پاسخ داد. “ما در حال حاضر اجرا 802 قطار از ماهاراشترا.”

“آنچه که ما قصد داریم برای انجام این است که ما به شما خواهد داد و ایالات متحده در 15 روز برای نقل و انتقال همه مهاجران. همه کشورها را در ضبط چگونه آنها را ارائه اشتغال و انواع دیگر از امداد. باید وجود داشته باشد ثبت نام از مهاجران” دادگاه عالی گفت.

مدافع کالین Gonsalves, ظاهر می شود برای مهاجران گفت: سیستم ثبت نام کار نمی کند و ترک هزاران نفر از کارگران مهاجر قادر به ثبت نام. “دو دادگاه بالا ساخته شده اند مشاهدات در سیستم ثبت نام. برای این کار باید ساده” آقای Gonsalves گفت.

یکی توسط یکی از چندین ایالت خواندن اطلاعات آنها جمع آوری شده در مهاجران که به خانه بازگشت. گجرات گفت: 20.50 لاخ مهاجران فرستاده شده اند از دولت ماهاراشترا گفت: 11 لاخ را ترک کرده اند در حالی که برخی از 38,000 باقی می ماند و دهلی نو گفت: برخی از دو لاخ کارگران مهاجر مانده اند در سرمایه های ملی.

این اوتار پرادش اعلام نشده است به اتهام ویژه “Shramik” بلیط قطار. بیهار گفت: 28 لاخ بازگشته اند و Nitish کومار دولت شناسایی 10 لاخ مهاجران برای اشتغال ممکن.

بنگال غربی گفت: نزدیک به چهار لاخ مهاجران در اردوگاه ها و دولت بوده است در خدمت وعده های غذایی به حدود یک لاخ مردم است. در کشورهای دیگر که به روز تعداد مهاجر جنبش شامل راجستان, Madhya Pradesh, کرالا, Karnataka و Odisha.

Odisha گفته است که با در نظر گرفتن مراقبت های اضافی به عنوان یک تعداد زیادی از مهاجران در حال بازگشت به کشورهای خود را از طریق Odisha.

مرکز مجاز ویژه “Shramik” قطار به اجرای بیش از یک ماه پس از coronavirus مستند به اجرا گذاشته شد در اواخر ماه مارس پس از هزاران نفر از مهاجران در حال اجرا پایین در مواد غذایی و پول شروع به راه رفتن به خانه صدها کیلومتر به عنوان حمل و نقل عمومی ممنوع اعلام شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو