15-کرور اتهام تساوی کاوشگر آژانس به Sushant Rajput مورد: 10 واقعیت

Rs 15-Crore Allegation Draws Probe Agency Into Sushant Singh Rajput Case: 10 Facts

FIR ظ توسط Sushant Singh Rajput پدر نام Rhea Chakraborty و بستگان او.

دهلی نو: یک “معامله مشکوک” به ارزش 15 تومان کرور روپیه است که در زیر لنز اجرای اداره که پروب جرائم مالی در این تحقیقات به بازیگر Sushant Singh Rajput مرگ منابع گفته اند. آژانس به دنبال اطلاعات مربوط به یک پلیس مورد ثبت شده توسط این بازیگر در بیهار به پروب معامله گفته می شود که شامل برادر Sushant دوست دختر Rhea Chakraborty. 34-در سال بازیگر مرده بود با خودکشی در بمبئی آپارتمان ماه گذشته پلیس گفته اند.

در اینجا 10 آخرین تحولات در این داستان:

  1. اجرای مدیریت (ED) به دنبال جزئیات از جمله یک کپی از اطلاعات گزارش و یا شاه ظ این هفته بر اساس شکایت توسط Sushant Singh Rajput پدر KK سینگ از بیهار ،

  2. صنوبر به نام شش نفر از جمله بازیگر Rhea Chakraborty او برادر و دیگر اعضای خانواده و متهم او را از فریب داد, Sushant مالی اذیت و آزار او ذهنی و رانندگی او را به خودکشی.

  3. صنوبر اشاره به یک “معامله مشکوک” به ارزش 15 تومان کرور روپیه است که piqued منافع اجرای اداره است که به دنبال جزئیات بیشتر به نگاه به پولشويی زاویه.

  4. “هیچ PMLA (پیشگیری از پول شویی قانون) مورد به ثبت رسیده توسط ED نشده است. ما فقط به دنبال اطلاعات مورد از بیهار ، تصمیم گیری در مورد شروع پول شویی پروب ساخته خواهد شد پس از بررسی اسناد و جزئیات از بیهار پلیس” منابع در آژانس گفت: NDTV.

  5. پیش از آن در روز دادگاه عالی رد درخواست تجدید نظر برای انتقال این کاوشگر به Sushant Singh Rajput مرگ را به اداره مرکزی تحقیقات (CBI).

  6. “اجازه دهید پلیس کار خود را انجام دهید” گفت: رئیس دادگستری SA Bobde کارگردانی درخواست Alka پریا به “رفتن به دادگاه عالی بمبئی اگر شما هر چیزی بتنی”.

  7. به تماس های مختلف از رهبران سیاسی برای یک نوبت به بررسی Maharashtra صفحه اصلی وزیر آنیل Deshmukh کرده بود گفت: که “هیچ سوال” انتقال پرونده است.

  8. دیوان عالی کشور نیز نزدیک Sushant Singh Rajput پدر که خواسته است آن را به گوش او قبل از تصمیم گیری در Rhea Chakraborty دادخواست به انتقال پرونده ثبت شده توسط او را از پتنا به بمبئی. Ms چاکرابورتی نیز درخواست اتحادیه خانه وزیر Amit Shah به انتقال پرونده به CBI.

  9. Sushant Singh Rajput مرده پیدا شد در آپارتمان خود در بمبئی Bandra در ژوئن 14. بمبئی پلیس در حال بررسی اتهام های حرفه ای رقابت همراه با گزارش بالینی افسردگی است.

  10. بیش از 40 نفر از ثبت اظهارات خود تا کنون در این مورد از جمله Rhea Chakraborty, مدیر-تولید کننده Sanjay Leela Bhansali فیلمساز Aditya Chopra, مدیر Mukesh Chhabra, فیلمساز Shekhar کاپور, منتقد فیلم, Rajeev Masand در میان دیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>