حالا که سفر به فروشگاه مواد غذایی هستند (امیدوارم) و چند دور بین و تحویل مواد غذایی از فروشندگان هستند به تعویق افتاد هفته آن را جذاب تر به نظر می رسید هرگز به رشد مواد غذایی خود را. حتی اگر شما در حال حاضر نمی گیاه را در اوایل بهار سبزیجات در باغ خود را, آن را خیلی دیر نیست سعی کنید رو به رشد خود را در حال حاضر. اگر شما در حال غذا خوردن مواد غذایی مانند سیب زمینی و فلفل و کدو را, سپس شما ممکن است در حال حاضر همه چیز شما نیاز به شروع به رشد باغ سبزی خود را.

اما قبل از اینکه شما پرتاب بخشی از فلفل در زمین و امید برای بهترین Jason د Pecol کشاورزی مدیر در هارلم رشد یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به آموزش هارلم ساکنان و جوانان در کشاورزی شهری, پایداری و تغذیه می گوید که در حالی که شما می تواند به طور بالقوه رشد یک گیاه از مواد غذایی شما را در دست داشته آن را نه لزوما رفتن به نگاه و یا طعم و مزه مشابه (و اگر آن را غیر آلی, آن به احتمال زیاد نمی خواهد تولید هر میوه در تمام).

وقتی که می آید به رشد مواد غذایی از دانه “این رو به آلی و در حالت ایده آل باید موروثی می گوید:” ده Pecol. ترکه اشاره به یک نوع از بذر است که در ژنتیک به پدر و مادر خود دانه. “آن دسته از انواع میوه ها و سبزیجات به سختی پیدا کنید. حتی اگر شما خرید میوه ها و سبزیجات شما در حال گرفتن یک F1 انواع مختلفی است که اساسا متقابل بین پدر و مادر دو گونه است.”

او می گوید آن را بسیار دوست دارم اگر خالص-تربیت سگ شکاری طلایی و خالص-تربیت چوپان آلمانی تا به حال یک توله سگ است که توله سگ خواهد بود ترکیبی از این دو درست است ؟ و در صورتی که مخلوط به حال یک توله سگ…آن خواهد بود… حتی بیشتر حذف شده از نسخه اصلی خالص-تربیت ژن. این همان گیاهان است.

بنابراین در حالی که مواد غذایی شما رشد از ضایعات ممکن است به نظر نمی آید (یا طعم) دقیقا مانند نسخه اصلی آن بد نیست برای شما را در هر راه و آن را به ارزش تلاش. “وجود دارد ارزش در صرفه جویی در مصرف بذر و رشد آن برای تجربه رشد یک گیاه” می افزاید: ده Pecol.

او همچنین اضافه می کند که محل سکونت خود را تعیین خواهد کرد آنچه شما می تواند رشد کند و همچنین از مکان های سرپوشیده (حتی با چراغ رشد) ممکن است بهتر مناسب برای رشد گیاهان در حالی که برخی از مردم می تواند به رشد چند مواد غذایی در خارج از منزل در فرار از آتش و patios و برخی از آنها مقدار زیادی از فضای باغبانی; نکته مهم این است که شما دسترسی به نور مهم است.

“حتی در پر آفتاب ترین آپارتمان, شما لازم نیست که مقدار نور مستقیم خورشید. این گیاهان واقعا نیاز به هر نقطه از 12 تا 16 ساعت از نور خورشید در یک روز—به خصوص با یک گیاه گلدار مانند گوجه فرنگی گیاهی است.”

همچنین رشد در فضای باز اجازه می دهد تا برای گرده افشانی است که نیاز به محل به منظور برای یک کارخانه برای تولید میوه است. به منظور رشد چیزی شبیه گوجه فرنگی گیاه در داخل خانه شما می خواهم نیاز به می دانم که به اندازه کافی در مورد ویژگی های این گیاه به منظور تلاش گرده افشانی. بنابراین اگر شما گیر کرده در داخل در حال رشد شما ممکن است شانس بهتری با گیاهان خوراکی هستند و بدون تولید میوه است. با فرض اینکه تمام این شرایط در محل هستند در اینجا 14 غذاهای شما می توانید رشد از آشپزخانه تکه.

حداقل یک چهارم از یک سیب زمینی و حاصل آن دو “چشم”—که در آن جوانه می آیند—پس از آن گیاه که قطعه ای در زمین است. اگر شما ترجیح می دهم “سیب زمینی های جدید” سپس شما برداشت 2 تا 3 هفته پس از این کارخانه را متوقف کرده است و گل و بیشتر سیب زمینی صبر کنید تا 2 تا 3 هفته پس از شاخ و برگ مرده است دور.

نعناع و ریحان و گشنیز

نعناع یک مثال عالی از یک گیاه شما می تواند به رشد در داخل خانه از “قراضه” (و یا برش) از دیگر نعناع گیاهی است. د Pecol نشان می دهد مصرف یک لیوان پر از آب با آن پوشش های پلاستیکی بسته بندی و پانچ یک سوراخ به آن است. سپس نگاهی به پیرایش کردن ساقه از گیاه نعناع و چوب آن را در سوراخ. باید آن را رشد ریشه در چند روز و پس از آن شما می توانید پیوند را به خاک.

شما می توانید با استفاده از همین روند برای ریحان و گشنیز, اگر چه آن ممکن است کمی طولانی تر برای ریشه به شکل (2-4 هفته). مطمئن شوید که به تغییر آب هر چند روز.

آیا شما تا کنون شنیده ام که اگر شما تف بیش از حد بسیاری از دانه هندوانه شما رشد هندوانه مزرعه ؟ که گفته است که تقریبا درست است.

“یک دانه هندوانه را رشد هندوانه به عنوان طولانی به عنوان شما آن را درمان مانند شما قرار است به اما لزوما نمی شود و یا حتی شبیه هندوانه است که می خوردند و می گوید:” کنت Hardee یک کامیون پچ کشاورز در جکسون, Tennessee. این ضربه در نقطه دوباره که بسیاری از چیزهایی که ما می خوریم حاوی ترکیبی (و نه موروثی) دانه.

همچنین معلوم می شود که “درمان آن را مانند شما قرار است به” به معنی رشد دانه در گلخانه برای چند هفته قبل از نشاء آن را به زمین است. سپس آنها معمولا رشد حدود 80 روز.

اگر شما یک آلی موروثی گوجه فرنگی شما می توانید دانه های گیاهی از آن برای رشد گیاه گوجه فرنگی خارج از منزل.

“مادر بزرگ من استفاده می شود برای همیشه نجات موروثی دانه” می گوید: Hardee. او همچنین توصیه می کند شروع این در گلخانه و سپس پیوند آنها است.

“شما کاملا می تواند رشد یک گیاه از بذر گوجه فرنگی می گوید:” ده Pecol. او می گوید: برای رفتن از دانه میوه به برای گیاه گوجه فرنگی در حدود 90 روز و تولید خواهد شد حدود 3 تا 5 پوند از میوه.

مگر اینکه شما دانش گسترده ای از این نوع از گوجه فرنگی گیاه شما را و می دانم که چگونه به گرده افشانی خودتان آن را, شما به احتمال زیاد با تکیه بر زنبور عسل خارج به انجام کار خود را. “اگر گوجه فرنگی کارخانه تولید گل اما این گل را دریافت نمی گرده افشانی آن را نمی خواهد تولید میوه می گوید:” ده Pecol.

من تو را دیدم یک ویدئو زیبا از کسی برش فلفل در نیمه تکان دادن دانه و پس از آن فقط با قرار دادن آن در خاک و تماشای آن را رشد به گیاه دیگر تقریبا حقیقت است.

وقتی از او پرسیدم د Pecol در مورد او گفت که می تواند نوع اتفاق می افتد اگر آن را کاشته شده در خاک سالم مانند کمپوست. اما چیزی که در این ویدئو نبود با در نظر گرفتن این است که فلفل نیاز به مقدار زیادی از اتاق را به رشد می کنند بنابراین اگر وجود دارد 50 دانه های فلفل و 40 جوانه زدن شما واقعا فقط نیاز به یک جوانه دانه به گلدان و به آن فضا به آن نیاز دارد به طور کامل توسعه را به یک گیاه است. اگر تمام 40 شروع به رشد در همان فضای آنها فقط تبدیل شدن به سر می برند. نگه داشتن این در ذهن در هنگام کاشت و چوب به حال اگر شما می خواهید شانس در تولید هر فلفل.

یک گزینه ساده تر را امتحان کنید: شما می دانید پایین ریشه پایان پیازچه (یا پیاز سبز) که شما قطع قبل از برش آنها ؟ جایی که لامپ با ریشه های متصل در یک فنجان آب در یک آفتابی داخلی نقطه. پس از چند روز آن را شروع به تولید شاخه های سبز. هنگامی که شاخه های رسیده 4 یا 5 اینچ, طولانی, شما می توانید گیاه در خاک برای رشد. دوباره این فرض اصلی خود را پیازچه آلی است و موروثی اما در هر صورت این یکی از ساده سعی کنید در داخل خانه.

یکی دیگر از گزینه خوبی برای رشد در داخل خانه رشد کرده و در همان راه به عنوان شما scallions جای سفید ریشه پایان تره در یک شیشه آب و موقعیت در یک پنجره آفتابی و برگ سبز بخش ادامه خواهد داد و مجددا پس از شما قطع آن را به عقب. تغییر آب اغلب به نگه داشتن این سبزیجات در حال رشد است.

هنگامی که شما شسته و خشک آووکادو گودال محل آن را در یک شیشه آب با استفاده از خلال دندان را به حالت تعلیق آن را به عنوان توضیح داده شده در اینجا. اگر قرار داده شده در یک مکان آفتابی و شرایط مناسب آن می تواند میوه در چند سال. اما به احتمال زیاد شما فقط می خواهید برای لذت بردن از یک خنک گیاه.

این یک گزینه عالی برای سعی کنید از داخل خانه و یا اگر شما را محدود فضا در خارج از منزل مانند آتش فرار یا بالکن کوچک.

ریز ریز کردن پایه از یک کرفس بسته نرم افزاری و تنظیم آن در یک بشقاب کوچک از آب (پایه قسمت پایین در آب ساقه روزت رو به بالا) و آن را باید جوانه ریشه در حدود یک هفته است. آن شروع خواهد شد در حال رشد کوچک برگ های زرد داخل و سپس از آن زمان به بوته آن به خاک. این ممکن است بسیار برگ کرفس اما پس از چند هفته ساقه بخشی باید خوراکی به اندازه کافی به جفت مورد علاقه خود را با حموس.

دوباره فقط به خاطر چیزی جوانه ریشه معنا نیست که طعم دقیقا همان خواهد بود اما در همان سبک به عنوان یک آووکادو, گیاه, کرفس گیاهی است که برخی از شایان ستایش عاملی است که حتی اگر شما نمی خوردن آن را خوب گیاه به.

همین روند برای کرفس امر به bok choy! قطع پایه مجموعه ای در آب تا زمانی که جوانه ریشه و سپس انتقال به خاک.

اسکواش (کدو سبز و زرد کدو تابستان)

کدو تنبل (مانند کدو سبز یا زرد کدو تابستان) برخی از مورد علاقه های شخصی من به گیاه زیرا آنها نمی نیاز به یک کل بسیاری از fussing. این است که فرض کنید شما در حال حاضر برخی از آلی موروثی-بذر رشد اسکواش در شربت خانه خود را—و یا حتی اگر شما یک شانس! آنچه شما می خواهید برای انجام با آن دانه به هر حال ؟

حدود سه دانه و کمی “هیل” از خاک اطراف آنها را. متناوبا, شما می توانید گیاه آنها را حدود 1 اینچ در خاک است. این اصلا نیاز به پیوند-در واقع آنها را هنگامی که بهترین رشد از دانه خود را (که به راحتی واقع در اسکواش شما در حال حاضر غذا خوردن).

آیا این همه دانستن-چه-نوع-از-سبزی-شما-خوردن-و-از-دانه-آن-شامل-بحث احساس کمی خسته کننده, اما شما هنوز هم می خواهید به حرکت به سوی توسعه پایدار ، د Pecol نشان می دهد خرید دانه از اعتماد کسب و کارهای محلی بنابراین شما می دانید دقیقا چه نوع گیاه شما در حال رشد می شود و به شما امکان حمایت از کشاورزی محلی. اما در این میان چرا آزمایش با برخی از یادداشت شما در حال حاضر? شما ممکن است یک #pinterestfail اما شما همچنین ممکن است بطور دلپذیر شگفت زده کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو