14 مدل بهترین دوچرخه ثابت خانگی و باشگاهی [ارزان و گران]

ناراحتی – مثل دوچرخه های ایستاده، اسپینینگ ها هم ممکن است دارای زین کوچک و سفن باشند. دوچرخه های ثابت دستگاه پیچیده ای نیستند این دوچرخه ها فقط یک پایه که بدنه را روی زمین محکم نگه میارد و یک پدال است که به کمک نیروی انسانی شروع به حرکت میکند.این دستگاه ها به صورت نشسته و ایستاده تولید میشود نوع نشسته دوچرخه ها فشار کمتری را به کمر وارد میکند و برای کسانی که مشکل کمر درد دارند مناسب است. تمرین با دوچرخه ثابت خانگی روی عضلههای ران و ساق پا و باسن و حتی شکم فرد فشار میآورد و پرورش عضله و عضلهسازی را در دراز مدت برای فرد به ارمغان میآورد. زین قابل تنظیم: برای بهرهمندی از مزایای ورزش با دوچرخه ثابت، زین دوچرخه باید قابل تنظیم بوده و به گونهای تنظیم شود که هنگام رکاب زدن حتی در حالتی که پدال در پایینترین نقطه قرار گرفته است ساق پای شما شما اندکی خم شده باشد.

البته که قیمت دوچرخه ثابت اسپینینگ به نسبت دیگر انواع دیگر دوچرخه ثابت گرانتر است. دوچرخه های ثابت دارای مدل ها و قیمت های متفاوتی هستند به همین دلیل خرید دوچرخه ثابت برای افرادی که تجربه کافی ندارند بسیار سخت دشوار است. همه دوچرخه ها دارای کنسول جهت استفاده از انواع برنامه ها هستند. جهت خرید اقساطی تردمیل ، دوچرخه ثابت و … تمرین فوق العاده – بهترین نوع دوچرخه ها جهت کالری سوزی بالا و تقویت عضلات پا هستند. پایدار – این دستگاه ها بسیار امن و پایدار هستند. دوچرخه ثابت مارشال فیتنس مدل MF 116B , با طراحی زیبا در گروه دستگاه های هوازی خانگی قرار میگیرد و شرایط تمرین در منزل برای فردی که به سلامتی و تناسب اندام خود اهمیت دهد, خرید دوچرخه ثابت دیوار شیراز فراهم میکند و بدن را در وضعیت و آمادگی مطلوبی قرار میدهد. اضافه کردن شیب یا سرعت برای اجرای تردمیل می تواند تا ۸۰۰ کالری در یک ساعت بسوزاند. از مزیت های دیگر دوچرخه ثابت خانگی نسبت به دوچرخه ثابت باشگاهی این است که، دوچرخه ثابت خانگی به نوعی وسیله شخصی شماست و شما در هر ساعت از شبانه روز میتوانید از آن استفاده کنید، در حالی که درمحیط باشگاه، به خصوص باشگاه های شلوغ، شما باید این وسیله را با افراد دیگر شریک شوید و یا حتی در برخی مواقع در صف نوبت برای استفاده از دوچرخه ثابت باشگاهی قرار گیرید.

شخصی بودن دستگاه ورزشی در خانه یکی دیگر از مزیتهای خرید دوچرخه ثابت است. مهم ترین نکته حین خرید هر دستگاهی این است که بهترین و مناسب ترین انتخاب را برای خود انجام دهید! همچنین اگر قصد صرفه جویی در هزینه های خود را داشته و می خواهید خرید دوچرخه ثابت دست دوم از سایت هایی مانند دیوار و شیپور و را تجربه کنید، بهتر است دستگاهی کم کارکرد و تمیز را بخرید تا بعدا مجبور به پرداخت هزینه بابت تعمیر آن نباشید. افرادی که قصد کاهش وزن را دارند و فرصت زیادی برای رفتوآمد به باشگاه ندارند، با خرید یک دوچرخه ثابت میتوانند به هدف خود برسند و علاوه بر انجام ورزش هوازی، به وزن ایدهآل خود نیز دست پیدا کنند. استفاده از دوچرخه ثابت، این شانس را به شما میدهد که بدون نگرانی از بابت خطرات دوچرخه سواری در محیط های شلوغ و پر ترافیک شهری که امکان تصادف را افزایش میدهد، در محیط امن خانه به ورزش مشغول شوید و در وقت خود نیز صرفه جویی کنید. با توجه به قیمت دوچرخه ثابت و ویژگی های انواع مختلف آن، لازم است که برای انتخاب دوچرخه ای که متناسب با نیازهای ما باشد و با انتخاب آن در هزینه های خود نیز صرفه جویی کنیم، اطلاعات کافی را داشته باشیم.

در حقیقت ممکن است فکر کنید گزینههای بسیار ارزان کارایی کافی را ندارند و گزینههای بسیار گران نیز قابلیتهایی بیشماری دارند که ممکن است هرگز مورد استفاده شما قرار نگرفته و تنها هزینه بالایی را به شما تحمیل کند. از میان انواع دوچرخه ثابت کدام یک برای ما مناسبتر است؟ دوچرخه سواری راهی عالی برای پمپاژ قلب شما است. نکته بعدی سیستم مقاومت دستگاه است که به 2 صورت مگنتی و الکترومگنتی در دسترس است. همچنین با استفاده از این دستگاه ورزشی هوازی می توان چربی های شکم و پهلو ها را به خوبی از بین برد. دوچرخه ثابت نشسته : اینها در واقع همان دوچرخه معمولی هستند که سالیان دراز همه ما تجربه استفاده از آن ها را داشته ایم، این دوچرخه ها دارای صندلی بلند و پدال هایی در پایین صندلی هستند که قابلیت تمرین با شدت بالا را نیز برای کاربر فراهم می کند. تمرین با دوچرخه ثابت ایستاده، کالریسوزی را در فرد بیشتر میکند و به تقویت عضلهها منجر میشود و زینهای قابل تنظیم آن نیز به کاربران کمک میکند تا هنگام خستگی، به صورت نشسته به تمرین بپردازند. با توجه به نکاتی که مطرح شد، برای انجام یک تمرین مناسب استفاده از دوچرخه ثابت به شما پیشنهاد میشود.

ایندکسر

آموزش سئو