“1,30,000 در مقابل 600” Covid مرگ و میر: PM مقایسه 4 کشور اروپایی با

PM تعامل با روستاییان از شش تا ولسوالی مجازی راه اندازی.

دهلی نو:

نخست وزیر نارندرا مودی امروز گفت: اوتار پرادش با جمعیت اندازه همان چهار کشور اروپایی به شدت ضربه توسط coronavirus تا به حال تنها بخشی از تعداد مرگ به دلیل منحصر به فرد تلاش در مبارزه مرگبار سرایت.

“انگلستان و فرانسه و ایتالیا و اسپانیا – این کشورها در یک زمان تا به حال فتح جهان و بزرگترین قدرت جهان, اما اگر شما اضافه کردن جمعیت از همه این کشورها آن را به 24 کرور اما در هند به تنهایی دارای 24 کرور. چگونه موثر تا شده است دیده می شود از این واقعیت است که چهار اروپایی سازمان ملل هم تا به حال 1,30,000 مرگ و میر به علت COVID-19. اما در تعداد مرگ و میر است 600. این نشان می دهد که تا شده است ضمیمه این موضوع فعالانه و موثر” گفت: نخست وزیر.

“اما مرگ این است که مرگ و زندگی هر مسائل و غم انگیز این است که هر زندگی از دست داده بودند باید آن را در هند و یا در جای دیگر در جهان است.”

تعامل با روستاییان و در حالی که راه اندازی از طریق ویدئو “آتما Nirbhar, Uttar Pradesh Rozgar Abhiyan” PM مودی همچنین باران ستایش در اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath دست زدن به ویروس و مبارزه با بحران مهاجران رشته توسط lockdown.

“Yogiji درک جدی از این وضعیت و به جای شکایت و نگرانی او و تیم او رفت و در یک جای پای جنگ به اطمینان حاصل شود که 240 میلیون نفر می تواند امن و کنترل گسترش بیماری به عنوان آنجا که ممکن است. هنگامی که پدرش در گذشت, به تازگی Yogiji قرار دادن مردم, Uttar Pradesh بالا شخصی خود را از دست دادن و به کار ادامه داد تا اطمینان حاصل شود که بیمارستان و تخت و امکانات دیگر مانند تست مراکز باز شد” PM مودی گفت.

PM تعامل با روستاییان از شش منطقه اوتار پرادش در حالی که راه اندازی این طرح محلی برای ترویج کارآفرینی و فرصت های شغلی در همکاری با انجمن های صنعتی.

او توصیه کرد که با پوشیدن یک ماسک و “فراموش گز دوری” یا فیزیکی فاصله تنها دارو برای coronavirus تا زمانی که یک واکسن.

“تا زمانی که ما نمی واکسن برای coronavirus تنها راه برای متوقف کردن آن را از آلوده کردن ما است که برای حفظ بهداشت شخصی خوب بشویید ما دست ها با صابون به طور منظم پوشش دهان ما با یک ماسک زمانی که ما بیرون رفتن از خانه ما و از همه مهمتر حفظ گز فراموش دوری (شش پا از راه دور)” ساعت مودی گفت: برگزاری خود را به سرقت برده و به عنوان مثال از موقت ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>