12 Fresh درب جایگزین برای ساخت خود را به فضا درخشش

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

درب نیست معمولا اولین چیزی که شما در نظر بگیرید هنگامی که شما در حال طوفان مغزی راه برای ارتقاء خانه خود را. رنگ مبلمان جدید و کوچکتر در مقیاس پروژه های DIY تمایل به رفتن-tos اما مبادله فعلی خود را درب برای چیزی با کمی جذابیت بیشتر می توانید خانه خود را احساس می کنم هر دو شخصی و خاص است.

تعویض درب است که به عنوان سخت به عنوان شما فکر می کنم, اما آن را حس می کند چرا درها بسیار آسان برای تمیز کردن. برای یک درب بزرگ هستند و جایگزین کردن آنها را برای تلفن های موبایل وقت گیر است. به علاوه redoing یک نقطه ورود به خانه خود را—و یا از یک اتاق به دیگری در داخل آن—به نظر می رسد به عنوان اینکه آن را به نوعی از تغییر ساختاری. خوشبختانه هیچ دیوارها باید برداشته شود برای این تغییر است. شاید شما در یک استودیو کوچک که نمی تواند به هر شکل از حفظ حریم خصوصی از حمام—یا شاید شما زندگی می کنند در یک مفهوم باز و شما می خواهم یک راه برای نزدیک کردن یک منطقه نشسته. و یا شما فقط ممکن است با حوصله خود را پایه ساز-درجه درب. بدون توجه به وضعیت خود را سرگرم کننده و یا نوع دیگری از درب های سبک می تواند کمک کند. طرح های مانند کشویی انبار درب های که مناسب برای بسته کردن یک اتاق نشیمن و یا تقسیم یک اتاق بزرگتر می تواند فقط آنچه شما فضا نیاز دارد.

بنابراین آیا شما DIY درب جدید و یا اضافه کردن یک فانتزی طراحی دو برابر به خود را آنلاین خرید سبد خرید شما اضافه کردن تضمین شده بهره به بارها نادیده گرفته شده از ویژگی های خانه خود را. در اینجا ما گرد یک انتخاب سنتی درب جایگزین ارزش تلاش در فضایی خود را.

اگر شما لازم نیست که اختصاصی برای صفحه اصلی در صفحه اصلی یک درب کشویی مثل یکی بالا از Joanie Merrihew از TTM شرکت توسعه می تواند حک کردن فضای یک اتاق بزرگتر و تبدیل آن به یک گوشه. زیرا این نوع از درب ها نصب شده بر روی آهنگ, خروج از درب کمی باز احساس خواهد شد استقبال—نه تحمیل.

2. سالن به سبک درب های نوسانی

کشور های غربی بارها نه تنها فضا است که می توانید با استفاده از سالن به سبک درب. طراحان از استودیو Arastu قرار می گیرد این حرکت درب در مقابل گنجه برای ایجاد حریم خصوصی اما نیز اطمینان حاصل شود نور هنوز هم می تواند از طریق فضا است. نتیجه—سرد انتقالی فضایی که هر چیزی اما انتظار می رود.

3. خانه کوچک-سبک دانه دار

شما لزوما نیاز به یک مجموعه ای از درب به نزدیک کردن یک اتاق—یک portière ساخته شده از دانه به عنوان دیده می شود در این شیک بروکلین آپارتمان می تواند فضاهای جداگانه و مناطق فقط به عنوان به راحتی. تزیینات پرده نیز اضافه کردن یک کمی boho پرنیان ارائه کنتراست خوبی به بقیه از این سیاه و سفید و وزارت دفاع ، اگر شما با استفاده از یک میله کشش وجود دارد بدون نیاز به هر گونه سوراخ در دیوار یا که یک به علاوه.

چرا توقف در یک درب زمانی که شما می توانید ، این اروپایی تحت تاثیر دو درب به عنوان دیده می شود در این آپارتمان برلین نشان می دهد که چقدر زیبا متقارن تنظیم درب ها می تواند یک اتاق را احساس می کنید. حرکت این جفت باز است که قطعا راه را برای ایجاد یک ورودی.

5. آکاردئون-سبک تقسیم

برای یک درگاه ورودی است که یک درب در نظر بگیرید قرار دادن یک تقسیم کننده اتاق و در مقابل باز شدن به بخش خارج از یک منطقه به عنوان نشان داده شده در اینجا در این شیک مثال از وبلاگ نویس Courtnee راجرز. تاشو, صفحه نمایش, زیبا, متحرک, و نیاز به صفر نصب و راه اندازی به طوری که آنها در حال بزرگ بودجه راه حل برای ایجاد تاثیر تزئینی نزدیک راهرو.

در این artsy اوکلند قشنگ, ورودي شگفت انگيز معلق فیبر نصب و راه اندازی هنر جدا اصلی منطقه زندگی می کنند از اتاق خواب. دست ساز قطعه مثل این می افزاید: کمی بیشتر از بافت و شخصیت از یک فروشگاه خریداری تقسیم خواهد.

فقط به دنبال به ادویه تا خسته کننده قدیمی درب ؟ نگاهی توجه داشته باشید از این کالیفرنیا هنرمند و ارتقاء یک درب داخلی با این tufted چرم درمان است. آن را به یک نگاه پرنعمت بلکه احساس دمدمی و غیر منتظره به اندازه کافی برای ایستادگی کردن در میان بیشتر مدرن دکور.

8. مینیمالیستی اتاق تقسیم

یک حصیر تقسیم مانند یک دیده می شود در بلاگر Niki Brantmark اتاق می افزاید: هوا از حریم خصوصی و بخش کمی راز خواندن گوشه. تقسیم واقعا می تواند تفاوت را در ساخت فضاهای کوچک که فاقد درب و یا اتاق اضافی احساس بزرگتر است. اگر شما نگران در مورد مسدود کردن نور با تقسیم بافته شده مواد را نگاه روشن و با روح.

فهرست با الهام از دو برابر درب می توانید اضافه کردن مقدار زیادی از تمایز به فضا و کار کاملا برای تقسیم مناطق مختلف زندگی می کنند و یا مناطق است که دقیقا در مورد این بوئنوس آیرس صفحه اصلی. در حالی که این آکاردئون برابر جفت ارز هنوز هم در واقع یک نوع از درب خود را louvered فرم قطعا می افزاید: کمی علاقه فوق العاده در هر کجا که شما آنها قرار داده است.

10. طناب و یک طرف جدول

مانی در آلمان با استفاده از یک جدول یک DIY طناب پرده و انتهایی گیاهان برای ایجاد یک entryway در مفهوم منطقه زندگی می کنند. راه اندازی این توابع بیشتر به عنوان یک “دیوار” کمک به ایجاد نوعی از تقسیم در باز اتاق.

یکی دیگر از راه به ادویه تا یک دشت درب است که با دادن آن یک کت تخته سیاه رنگ. که راه شما در حال ساخت درب مضاعف کاربردی آنجا که شما می توانید اضافه کردن یادداشت و یادآوری و لیست به آن است. و پررنگ رنگ گیلاس در بالا—کنتراست بین تخته سیاه رنگ و دیوار می تواند به نوبه خود شما را به یک قابل توجه ویژگی های لهجه به عنوان دیده می شود در این حداقل لندن ،

اگر فضای خود را فاقد هر نوع درب و یا حریم خصوصی رایگان-ایستاده و دیواری نصب و راه اندازی شبیه به این یکی از وبلاگ نویس بیانکا در آلمان نشان می دهد که چگونه شما می توانید بخش کردن یک فضای در واقع بدون ساختمان یک درب. با یک تقسیم کننده اتاق مثل این شما اساسا ایجاد دو درگاه در هر دو طرف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو