12, احساس خوب, فیلم, در Hulu برای تماشای این تابستان

ما به طور مستقل انتخاب محصولات ما توصیه می کنند در سایت ما. آپارتمان درمانی ممکن است به کسب درآمد کمیسیون و یا دیگر غرامت از این مطالب.

از چند ماه گذشته شده اند به چالش کشیدن به حداقل می گویند و شما بخشیده شود اگر شما نیاز به یک استراحت از چرخه سنگین اخبار و عدم قطعیت است. پس از آن در حال حاضر تابستان (می تواند به شما آن را باور کنید؟), آن را فرصت مناسبی برای برخی از زمان برای خودتان و جریان برخی از فیلم هایی که به سادگی احساس خوبی به تماشای. برای شروع ما با هم این لیست فقط ساده خوب فیلم به تماشای این تابستان—و همه آنها در دسترس هستند را به جریان در Hulu. بخوانید و اگر شما می خواهید بیشتر پیشنهاد ما را بررسی کنید: خلاصه ای از جالب ترین فیلم ها در Hulu در حال حاضر.

بازیگران Nick Offerman از “پارک ها و تفریح” شهرت “قلب ضرب و شتم با صدای بلند” به شرح زیر تنها پدر و ضبط صاحب فروشگاه فرانک او به عنوان معاملات با تغییرات عمده زندگی در یک بار—دختر سام ترک و او را مجبور به بستن مغازه اش. هر دو فرانک و سام مشترک شور و شوق برای موسیقی و هفتگی جلسات جم به سرعت تبدیل به چیزی جدی تر زمانی که یکی از آهنگ های خود را ویروسی می رود. پدر و دختر دوئت و قلب گرم شدن لحظه امدن.

How Stella Got Her Groove Back (1998)

کلاسیک 1998 رام-com ستاره Angela Bassett و گلدبرگ Whoopi به عنوان دو 40-چیزی دوستان که مجموعه ای خاموش به جامائیکا نیاز به یک مقدار سزاوار شکستن. در حالی که وجود دارد استلا (Angela Bassett) دارای پرت با وینستون (با بازی, ستاره فیلم سکسی Diggs) یک مرد جوان و به پایان می رسد تا در حال توسعه احساسات واقعی برای او. خواهد استلا و وینستون آن را به کار با وجود تفاوت سنی و جسمی فاصله ؟ پور برخی از شراب و پیدا کردن. (توجه داشته باشید: این فیلم در دسترس است با HBO حداکثر اشتراک add-on.)

Mamma Mia! Here We Go Again (2018)

در این darks بار ما نیاز آبا. “ماما میا! Here We Go Again” اتصالات عاقبت به سال 2008 فیلمی با بازی مریل استریپ و جولین مور و میدارد تا با سوفی (Amanda Seyfried) بازسازی taverna یونانی و reminiscing با مامان, مادر, پیر و دوستان و دوستداران در مورد تابستان سوفی تصور می شد. این شکاف میان حال و روز 1979 با لیلی جیمز بازی یک جوان دانا. وجود دارد و آواز و رقص beachy مناظر و Cher—چه بیشتر می تواند شما برای درخواست ؟

طرح این فیلم حول محور یک مربی قدمت به نام الکس “دردسر” هیچنز (با بازی ویل اسمیت) است که داوطلب خدمت سربازی به کمک آلبرت (کوین جیمز) پیروزی های زیبا Allegra (کهربا والتا). همزمان دردسر می یابد خود را در حال سقوط برای سارا (اوا مندس), تلخیص خبرنگار که به نظر می رسد سیستم ایمنی بدن به دردسر را فریبندگی. هر دو روابط در معرض خطر هستند که سارا متوجه حقیقت در مورد دردسر و خدمات. نور و خنده دار این است که یکی از این رام coms که هرگز به نظر می رسد قدیمی.

وجود دارد هر گونه فیلم است که فریاد می زند تابستان بیشتر از “رقص کثیف”? ستاره فیلم جنیفر گری و Patrick Swayze به عنوان کودک و جانی دو star-crossed عاشقان که در یک رفت و آمد مکرر در Catskills در ’60s. کودک ماندن در رفت و آمد مکرر با خانواده اش برای تابستان در حالی که جانی یکی از رفت و آمد مکرر رقص مدرسان. هنگامی که نوزاد می شود جانی شریک رقص جرقه پرواز—اما تفاوت کلاس نگه داشتن آنها را از هم جدا ؟ سعی کنید به تماشای رقص نهایی صحنه و احساس شاد.

بر اساس کتاب پرفروش به همین نام “دیوانه غنی آسیایی” ستاره Constance Wu و هنری گولدینگ به عنوان راشل و نیک نیویورک و شوهر که سفر به سنگاپور برای عروسی. همچنین این اولین بار راشل در دیدار نیک و او به سرعت متوجه می شود که نه تنها آنها بسیار ثروتمند اما نیک خود را در نظر گرفته است یکی از سنگاپور ترین لیسانس واجد شرایط. می راشل پیروزی نیک ، تذکر: این فیلم اقتباسی از “چین غنی دختر”, کتاب,, عاقبت, است گفته می شود در آن کار می کند. (توجه داشته باشید: این فیلم در دسترس است با HBO حداکثر اشتراک add-on.)

Overachievers امی (Kaitlyn Dever) و مولی (عرقچین Feldstein) را ساخته اند آن را به پایان دبیرستان بدون, مهمانی, یا, دوستیابی به عنوان آنها بوده ام لیزر متمرکز در دانشگاهیان. زمانی که آنها متوجه است که همکلاسی های خود را به دانشگاه های معتبر بدون قرار دادن در تمام کار شدید است که آنها دو تا از بهترین دوستان تصمیم آنها باید برای جبران زمان از دست رفته—با شروع از یک جشن فارغ التحصیلی پرتاب شده توسط یکی از همسالان خود. “Booksmart” یک سوار سرگرم کننده است که به سرعت تبدیل شدن به یک کلاسیک مدرن.

در “آنچه مردان می خواهند”, Taraji P. Henson نقش علی ورزش عامل است که فقط با گذشت بیش از یک ارتقاء بزرگ. پس از نوشیدن یک معجون به او داده شده توسط روانی در او از دوستان در عروسی علی از خواب بیدار با قابلیت خواندن ذهن مردان است. با تشکر از او را تازه کشف شده, هدیه علی قادر است به نوبه خود جداول در همکاران مرد, اما آن را نیز می شود در مشکل با دوستان خود را (Aldis Hodge) جدید عشق و علاقه است. با بازیگران است که همچنین شامل تریسی مورگان و قمر رابینسون “آنچه مردان می خواهند” این است که واقعا سرگرم کننده رام com.

Bend It Like Beckham (2002)

اوایل aughts کلاسیک “خم آن را مانند بکهام” مراکز در جس (Parminder Nagra) که سخت والدین هند را ممنوع اعلام کرد او از بازی سازمان یافته فوتبال. یک روز ژول (کایرا نایتلی) می بیند جس بازی و تحت تاثیر قرار گرفته است به اندازه کافی به درخواست او برای بازی نیمه طرفدار تیم او بخشی از. جس موافق و شروع به بازی مخفیانه به طوری که پدر و مادر او را پیدا کردن. اگر احساس خوب چیزی است که شما پس از آن شما نمی توانید انجام دهید بسیار بهتر از این—آن را سرگرم کننده به تماشای کایرا نایتلی در نقش از قبل از او مشهور شد.

لیزا (Regina Hall) مدیر سراشیبی اسکی faceplant یک نوار های ورزشی با چادری پیشخدمت. محافظ و پرورش نسبت به کارکنان خود لیزا خوش بینی بی پایان با وجود بی, رئیس, تلاش, همکاران, مشکلات رابطه و یک رقیب که تهدید به گرفتن نوار کسب و کار. “حمایت از دختران” نیست بدیهی است که دلگرم کننده اما آخرین 20 دقیقه با لیزا Maci (Haley Lu Richardson) و اسیایی (Shayna McHayle) در عهد درست به قدرت زن دوستی است.

بازیگران مکرر شرکت ستاره جسی آیزنبرگ و کریستن استوارت “Adventureland” به شرح زیر جیمز (جسی آیزنبرگ) در طول تابستان سال 1987 به عنوان او عازم یک کار تابستانی در یک پارک در غرب پنسیلوانیا (که بر اساس Kennywood برای هر کسی که آشنا با این منطقه پیتسبورگ!). خود را خسته کننده تابستان شروع به نگاه کردن زمانی که او در دیدار Em یک همکار که او موجب صرفه جویی در یک شب از یک فریب دادن مشتری است. دلتنگ عشق تابستان! (توجه داشته باشید: این فیلم در دسترس است با STARZ به اشتراک add-on.)

بر اساس یک گروه از زنان جوان اسکیت بازان در نیویورک “اسکیت آشپزخانه” زیر کامیل (Rachelle Vinberg) یک جزیره نوجوان که علاقه مند می شود در جمعی از زنان اسکیت باز در شهر. او به سرعت مورد استقبال این گروه با وجود محافظه کار را مخالفت و توسعه, از اوراق قرضه با دوستان جدید. تمام اسکیت بازان در حال بازی واقعی اعضای اسکیت و هیچ یک از آنها تا به حال قبل از بازیگری تجربه قبل از نتیجه واقعا واقعی فیلم که جشن نو جوان زن دوستی در تمام شکوه آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net