12 کرور سرخپوستان مشاغل از دست رفته در ماه گذشته در میان ویروس مستند: فکر می کنم تانک

12 Crore Indians Lost Jobs Last Month Amid Virus Lockdown: Think Tank

COVID-19 مستند تاثیر: مردم در بانک ها از رودخانه Yamuna در حال تغییر به یک پناهگاه در طول مستند.

عبدالکریم مجبور شد به یک زندگی از شغل های عجیب و غریب مانند تعمیر دوچرخه قبل از او در نهایت موفق به جلو و خانواده اش را از فقر مطلق حمل و نقل کالا در سراسر دهلی نو در یک مینی کامیون.

کار و باریک امنیت مالی که با آن برای اولین بار بود سنگ پله به یک زندگی بهتر.

تمام است که در حال حاضر به عنوان هند قرقره تحت تاثیر اقتصادی آن طولانی coronavirus مستند. آقای کریم را از کار و رشته در روستای خود در اوتار پرادش با همسر و دو فرزند. خود را کوچک پس انداز از خود 9,000 تومان یک ماه کار خسته شده اند و پول او را نجات داد به صورت کتاب و لباس مدرسه صرف شده است.

“من نمی دانم چه کار وضعیت را در دهلی هنگامی که ما به بازگشت” آقای کریم گفت. “ما نمی توانیم گرسنه ماندن بنابراین من انجام خواهد داد آنچه من پیدا کنید.”

حداقل 49 میلیون نفر در سراسر جهان در حال انتظار برای شیرجه رفتن به “فقر شدید” — کسانی که زندگی در کمتر از $1.90 در هر روز — به عنوان یک نتیجه مستقیم از این بیماری همه گیر اقتصادی تخریب و هند منجر که طرح با بانک جهانی برآورد برخی از 12 میلیون نفر از شهروندان خود را تحت فشار قرار دادند به حاشیه های این سال است.

برخی از 122 میلیون سرخپوستان مجبور شدند از مشاغل در ماه گذشته به تنهایی با توجه به برآورد از مرکز برای نظارت بر اقتصاد هند یک بخش خصوصی فکر می کنم تانک. دستمزد روزانه کارگران و افراد شاغل در کسب و کارهای کوچک گرفته اند بدترین ضربه است. این خدمات عبارتند از دستفروشان کنار جاده فروشندگان و کارگران شاغل در صنعت ساخت و ساز و بسیاری از کسانی که اضافه کردن یک زندگی با هل دادن handcarts و rickshaws.

برای نخست وزیر نارندرا مودی که به قدرت رسید در سال 2014 امیدوار کننده برای بلند کردن فقیرترین شهروندان از فقر خرید اینترنتی از مستند به ارمغان می آورد با آن مهم سیاسی در خطر است. او برنده حتی بزرگتر دور دوم اکثریت در سال گذشته در قدرت از دولت محبوب برنامه های اجتماعی که به طور مستقیم هدف قرار فقیر مانند ماده از پخت و پز گاز سیلندر و قدرت و مسکن عمومی است. وسعت و عمق این تمدید اقتصادی درد تنها باعث افزایش فشار بر دولت خود را به عنوان آن را با این نسخهها کار برای هدایت اقتصاد کشور را در مسیر بازگشت.

“بسیار از تلاش های دولت برای کاهش فقر در طول سال می تواند نفی در یک ماده از چند ماه” گفت: Ashwajit سینگ مدیر عامل IPE جهانی توسعه بخش مشاوره که توصیه چند ملیتی کمک های سازمان. و اشاره کرد که او انتظار ندارد نرخ بیکاری به بهبود این سال سینگ گفت: “بیشتر مردم می تواند مرگ از گرسنگی از ویروس.”

از جان گذشته, بار

آقای سینگ امتیاز به دانشگاه سازمان ملل متحد مطالعه برآورد 104 میلیون سرخپوستان زیر می تواند سقوط بانک جهانی-تعیین خط فقر از $3.2 در روز برای پایین کشورهای با درآمد متوسط. این را بسیاری از مردم در فقر زندگی می کنند از 60 ٪ — و یا 812 میلیون در حال حاضر به 68 درصد یا 920 میلیون — یک وضعیت گذشته در این کشور بیش از یک دهه پیش, او گفت:.

یک گزارش بانک جهانی یافت این کشور شده بود ساخت قابل توجهی پیشرفت و نزدیک بود به از دست دادن موقعیت خود به عنوان کشور با بسیاری از شهروندان فقیر. تاثیر PM مودی مستند خطرات معکوس دستاوردهای آن.

بانک جهانی و CMIE برآورد شد منتشر شده در اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه بود. پس از آن وضعیت تنها تبدیل به گریمر با تصاویر دلخراش از مردم از جان گذشته تلاش خود را برای رسیدن به روستاها در شلوغ اتوبوس صندلی خواب پریمیوم کامیون ها و حتی با پای پیاده و یا دوچرخه مسلط پوشش رسانه ای.

این Rustandy مرکز اجتماعی بخش نوآوری در دانشگاه شیکاگو غرفه دانشکده کسب و کار تجزیه و تحلیل آمار بیکاری از CMIE جمع آوری شده را از طریق نظرسنجی در مورد پوشش 5,800 خانه در سراسر 27 متحده در ماه آوریل است.

90plj2rg

دستمزد روزانه کارگران و افراد شاغل در کسب و کارهای کوچک گرفته اند بدترین ضربه است.

محققان دریافتند مناطق روستایی بودند که سخت ترین ضربه و اقتصادی بدبختی بود که در نتیجه این مستند به جای گسترش عفونت در مناطق داخلی کشور. بیش از 80 درصد از خانواده ها تا به حال تجربه کاهش درآمد و بسیاری نمی خواهد زنده ماندن بسیار طولانی و بدون کمک آنها نوشت: در گزارش.

دولت وعده داده است اعتباری ارزان قیمت به کشاورزان انتقال مستقیم پول به فقرا و کاهش دسترسی به مواد غذایی برنامه های امنیتی — اما این کمک به افرادی که در برخی از اسناد و مدارک که بسیاری از فقیرترین نیست. با میلیون ها نفر از مردم فقیر در حال حاضر در حمل و نقل در سراسر کشور امنیت غذایی وضعیت وخیم — گزارش های خبری در حال ظهور از مردم جستجوگری را از طریق انبوهی از پوسیدگی میوه یا غذا خوردن برگ.

اقتصاد خرد

اقتصاد در حال حاضر در حال رشد در آن به کمترین سطح در بیش از یک دهه از زمانی که این ویروس رخ داد. این مستند که به اثر در مارس 25, چکش آن به تاخیر انداختن فعالیت های کسب و کار و قرار دادن یک درب در مصرف هل دادن اقتصاد به آنچه که ممکن است در آن برای اولین بار تمام سال انقباض در بیش از چهار دهه است.

آن را مبرم به اندازه کافی به حکم خروج از کشور خود را مستند به آن انجام شده است تدریجی پس از مارس 4, حتی به عنوان آن عفونت صعودی. هند در حال حاضر آسیا ویروس کانون با عفونت عبور 151,000 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

ساعت مودی است که تحت انتقاد به درد وارده بر فقیر گفت: دولت صرف خواهد شد $265 میلیارد دلار یا حدود 10 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را برای کمک به آسیا سومین اقتصاد آب و هوا این بیماری همه گیر را خرید اینترنتی. اما کارشناسان می گویند تنها یک بخشی از آن مستقیم است محرک های مالی و احتمالا کوچکتر از کل خسارات وارده به اقتصاد در طول مستند دوره است.

“آنچه که به خصوص نگران کننده است که دولت در پاسخ گفت:” Reetika Khera, یک استاد اقتصاد در انستیتو تکنولوژی هند در دهلی نو. “این بیماری همه گیر را بزرگ موجود — و در حال حاضر بالا — نابرابری در هند است.”

هنوز اقدامات اقتصادی نمی خواهید به پا زدن در برای برخی از زمان و صنعت به احتمال زیاد خواهد شد در تلاش برای راه اندازی مجدد به دلیل از پرواز از کار از مراکز صنعتی.

و به عنوان سخت تابستان گستراند بیشتر درد نهفته در فروشگاه در روستاها در حال حاضر برخورد با بازگشت کارگران مهاجر.

“وجود دارد هیچ کارخانه یا صنایع در اینجا وجود دارد فقط تپه” گفت: Surendra Hadia Damor که تا به حال راه می رفت نزدیک به 100 متر از احمدآباد گجرات قبل از یک سازمان داوطلبانه راند او را به روستای خود در کشور همسایه ایالت راجستان است. “ما می توانیم برای زنده ماندن تا یک یا دو ماه و سپس سعی کنید و پیدا کردن کار در این نزدیکی هست — خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>