هنگامی که شما گیر کرده در صفحه اصلی آن می تواند به نظر می رسد غیر ممکن است را روز به روز زندگی احساس هیجان انگیز و یا جدید—و که شامل صرف زمان با دیگر قابل شما. بسیاری از ما خواب, خوردن,, کار, و, بله, هزینه های عاشقانه با همکاران ما در همان فضا 24/7. اما شما هنوز هم می تواند پیدا کردن راه هایی برای ایجاد همه چیز رمانتیک و سرگرم کننده و طراوت حتی زمانی که هر شب در خانه شب تاریخ.

شما لازم نیست به صرف مقدار زیادی از پول و یا یک غذای کامل و از ابتدا در صورتی که چیز خود را (هر چند در حال حاضر ممکن است زمان آن را امتحان کنید اگر شما همیشه می خواستم به). وجود دارد راه های دیگر برای دریافت خلاق خود را با جمعه و شنبه شب در.

شاید این ترجمه را به برنامه ریزی یک فعالیت مهم دیگر خود را و یا درمان آنها را به یک هدیه ویژه که آنها همیشه می خواستم. شاید این به معنی انجام چیزی که در اطراف خانه شما هم شده است را برای سال معنی و ساخت آن را به یک فعالیت شما هم کامل با شراب و یا سرگرم کننده تنقلات. هر آنچه شما انتخاب می کنید برای انجام این نقطه است را کنار بگذارند زمان خاص به یک تاریخ—بدون بلیط های فیلم فانتزی رزرو رستوران یا نوار رقص مورد نیاز است.

1. انجام یک غول پازل با هم

اگر شما در حال حاضر پازل مردم قول می دهم این است که در واقع سرگرم کننده بیش از شما ممکن است فکر می کنم. پاپ برخی از پاپ کورن باز کردن یک بطری شراب قرار داده و بر روی موسیقی مورد علاقه خود را هنگامی که شما دو نشستن به انجام یک اره منبت کاری اره مویی پازل. آن را کشتن برخی از زمان جدی و شما با هم در یک راه شما احتمالا نیست قبل از (مگر اینکه شما فقط اتفاق می افتد به واقعا به پازل).

اگر شما و شریک زندگی خود را پیدا کنید خودتان خواندن خیلی بیشتر از حد معمول پس از آن یک کتاب را انتخاب کنید شما هر دو را دوست دارم و یک هدف به آن را بخوانید در پایان هفته یا ماه (بسته به اینکه چگونه سریع شما در حال خواندن این روز). تاریخ را از نشستن به بحث در مورد کتاب هم—شاید حتی تماشای این فیلم نسخه از این کتاب در صورتی امکان پذیر است.

3. نشستن و ایجاد نهایی To-Do List

چه هستند کسانی که همه چیز شما همیشه می خواستم برای انجام در اطراف خانه اما درست نیست ؟ که در هیئت مدیره بازی شما بوده ام به معنای به بازی ؟ فانتزی دسر شما همیشه می خواستم برای پخت ؟ اتاق شما می خواستم به رنگ اما نه به حال زمان ؟ نوشتن آن همه با هم و بررسی همه چیز یک به یک هر آخر هفته—آن را نگه داشتن چیزهای تازه و به شما احساس مثل شما در حال اولویت بندی انجام بیش از فقط تماشای Netflix بکشد (هر چند که سرگرم کننده بیش از حد).

4. ایجاد یک خانه سینما

اگر شما را دوست دارم (و از دست ندهید) رفتن به سینما را در یک نقطه برای برنامه ریزی در خانه سینما سبک تاریخ. فکر می کنم جلوتر و سفارش مواد غذایی مانند پاپ کورن و نوشابه و راه اندازی یک نقطه دنج به سازمان دیده بان به عنوان بسیاری از نسخه های جدید به عنوان امکان پذیر است. خوشبختانه اکثر خدمات جریان را اجاره فیلم راحت تر از همیشه.

تنها با مواد تشکیل دهنده شما را در خانه به چالش کشیدن یکدیگر به پخت و سپس قضاوت در مورد نتایج با هم. امتیاز جایزه اگر شما قسمت از “Great British پخت” بازی در پس زمینه در سراسر.

…از طریق یوتیوب ، دریافت برخی از ورزش در یادگیری و سرگرم کننده رقص های جدید از حریم خصوصی خانه خود را. فیلم نتایج نهایی و ارسال به دوستان و خانواده خود را اگر شما احساس واقعا اعتماد به نفس.

7. یک هنر & صنایع دستی بعد از ظهر

هنگامی که آخرین باری که شما را هنر و صنایع دستی? احتمالا در حالی که برای. بیرون بکشد و کاغذ و چسب و قیچی و نشانگر و ایجاد چیزی سرگرم کننده—شاید یک بنر با تشویق پیام به چسبیدن به در پنجره یا فقط کارت پستال برای هر یک از دیگر.

8. ایجاد خانه های المپیک

ایجاد یک سری از سرگرم کننده (و نوع مسخره) بازی کرده و در صفحه اصلی بازی های المپیک است. فکر می کنم این است که می خواهم قسمت از “دفتر”. اگر همه چیز نتواند شما خنده زیادی است.

9. یک پاورپوینت, پارتی

به چالش کشیدن یکدیگر برای ایجاد یک پاورپوینت در تقریبا هر چیزی—از تئوری های توطئه به نیکلاس کیج چرا شما عاشق سگ خود را. تعجب یکدیگر را با موضوع و سریع, سرگرم کننده ارائه شده است. این است که سرگرم کننده به عنوان یک زوم فعالیت, اگر شما می خواهید به دعوت مردم بیشتر!

10. پرتاب یک حزب شراب مزه برای دو

از دست رفتن به کافه و یا تاکستان? سفارش چند بطری های آنلاین و میزبان یک مزه در اتاق نشیمن خود را (و یا بر روی نیمکت خود را در بستر هر چه!). شاید حتی تماشای چند فیلم با راهنمایی از sommeliers برای یادگیری یک یا دو چیز.

11. رنگ کاری با هم

… هر چیزی! آیا وجود یک قطعه از مبلمان شما شده است به معنی روکاری تازه کردن یک دیوار است که شما همیشه می خواستم به ادویه تا یا شما فقط می خواهید برای دریافت artsy با یک بوم نقاشی هم می تواند به عنوان سرگرم کننده آن را به عنوان پاداش. و شانس هستند اگر خانه شما هر چیزی مانند معدن شما باید 200 نیمه با استفاده از قوطی رنگ در زیرزمین فقط در حال انتظار مورد استفاده قرار گیرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im